Kategorie

Tisíc polibků

199 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-7549-280-7
Rok vydání: 2017
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 352

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

„Možná jsme jako ten třešňový květ. Jako padající hvězdy. Možná jsme se milovali příliš moc, příliš mladí a zapláli tak jasně, že musíme zaniknout. Extrémní krása, rychlá smrt.“ Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život. Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří. Když se sedmnáctiletý Rune Kristiansen po dvou letech vrací z rodného Norska do ospalého městečka Blossom Grove v Georgii, kde se v dětství spřátelil s Poppy Litchfieldovou, vrtá mu hlavou pouze jediné: Proč mu dívka, která byla druhou polovinou jeho duše a která mu slíbila, že bude věrně čekat na jeho návrat, přestala před dvěma lety odpovídat na jeho dopisy a telefonáty? Poppyino mlčení zlomilo Runovi srdce. Zatrpkl a zatvrdil se. Když však odhalí pravdu, zároveň zjistí, že ještě větší bolest ho teprve čeká. Samostatný román pro čtenáře od 14 let. Přichystejte si kapesníky
Odměny pro recenzenty
14
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kniha Tisíc polibků mi vyrazila dech. Věděla jsem od samého začátku, že tenhle příběh bude srdcervoucí. Ale nečekala jsem, že mě tak moc chytne za srdce :( Při čtení jsem byla nucena několikrát vytáhnout kapesník a vůbec se za to nestydím. Každá uroněná slza je důkazem toho, že se autorce kniha skutečně povedla :) Poppy na mě působila uklidňujícím dojmem, dívala se na svět s takovou krásou v očích, že mě kolikrát donutila zamyslet se nad tím, jak svět a svůj život vnímám já. Rune byl můj hrdina s velkým H :-* Nešlo ho nemilovat! :-)
Musím se přiznat, že jsem si často říkala, že láska jako je v téhle knize snad ani nemůže existovat. Stejně tak mě i Poppy hodněkrát donutila přemýšlet, jestli skutečně existuje někdo, kdo se na život dívá tak jako ona. Ale víte co? Že jsme tuhl... Celá recenzee lásku nezažili nebo jsme nepoznali taková vyznání, ještě neznamená, že neexistují. Že vedle sebe nemáme jednoho člověka od pěti let není důkazem toho, že někde má světě není někdo, kdo svou životní lásku potkal už jako dítě. A o to více si knihy vážím.
4/10/2017
Velmi krásná knížka. Co se týče obalu a i příběhu. Příběh dvou mladých milenců, kteří se od dětství milují a prochází spolu životem. Kniha je plná zvratů ať už se jedná o Runovo stěhování nebo Poppyino mlčení. Chvílemi mi kniha přišla až moc snová a naivní. Ale i přesto jsem knihu dočetla a nelituji toho. Budu na ni vzpomínat ještě hodně dlouho a možná si ji v budoucnu znovu přečtu. Řekla bych, že kniha je pro věkovou skupinu pod 20 let.
1/10/2017
Nooo, jak to jen...nebrečela jsem, ani trošku. Nevím, jestli to může být tím, že jsem četla už Hvězdy nám nepřály (a tato knížka mě teda dostala a rozbrečela) nebo proto, že mi řada těch věcí přišla až absurdní, fakt nevím. Řada lidí přikládá této knize velkou váhu, ale za mě teda ne-e, samozřejmě krásná, milá, romantická, smutná, dobře se četla, ale někdy mi to přišlo až úsměvné jak strašně "obří" ta láska dvou 17letých byla, neříkám, že nemůže být, to ne, ale toto bylo až opravdu absurdní.
29/09/2017
Poměrně příjemná knížka. Když mám blbou náladu sahám ráda po romantice, která nemusí být přespříliš kvalitní, jen si chci odpočinout a nemyslet a tato kniha mě překvapila, čekala jsme něco úplně jiného a mnohem méně zajímavého.
Tato kniha ovšem měla příjemnou zápletku a velice dojemný konec.
Kniha se krásně čte, je poměrně rozsáhlá, což já mám ráda a je vidět, že autorka děj promyslela. Postavy mi byly sympatické a dokonce i jednaly rozumně. Doporučuji.
14/09/2017
Už vám po dočtení knihy puklo srdce?
Mě už se to u pár knih stalo, často u knih brečím,
často mi u nich ukápne slza, ale málo kdy se mi stane,
že bych u knihy brečela od 50 strany vkuse. Tady, se mi to stalo.

Rune a Poppy, dvě děti, dvě odlišné povahy, jeden svět, jeden dvorek, jedna obrovská "dětská" láska, která přesáhla hranici právě oné dětské lásky a stala se osudovou. Osudovou pro Poppy, osudovou pro Runa a osudovou i pro čtenáře - tedy, osudovou pro mě.

Samotný příběh začíná, když je hrdinům 5 let, Rune se přestěhuje z Norska do USA a potkává Poppy, která ho překvapí hned samotným přivítáním.
Kdo z nás, už zažil kamaráda, se kterým si na začátku v těch 5letech, slíbil že budou kamarády navždy a napořád? A komu tento kamarád zůst... Celá recenzeal v životě na pozici toho nejlepšího kamaráda do dnes? Hm?
Poppy a Rune nám ukazují, jak má přátelství vypadat a jak se z přátelství může stát láska.

Jak má vypadat vztah dítěte k prarodičům a jak takový vztah, může změnit život samotného dítěte.
Poppy s babičkou milují dobrodružství, když babička umírá, zadá Poppy na smrtelné posteli poslední a nejdůležitější dobrodružství a to aby za celý svůj život získala "TISÍC POLIBKŮ", Rune si uvědomí, že on chce být ten jediný kdo ji tisíc polibků dá, že nikdo jiný, ji ty polibky dát nesmí. Povede se mu to? Nezmění se něco? Přeci jen dětská láska, která začíná v 9 letech nemůže přeci ustát tu tíhu reálného světa.

Čekává vás 344 stran emocí, souhlasného přikyvování hlavou, a nekonečného smrkání a utírání slz. Od začátku tušíte, jak se příběh bude vyvíjet, ale i tak.... i tak vás dostane do kolen.
Knihu jsem přečetla za den, celý den jsem u ní brečela a po dočtení si připadala emočně vyždímaná.
Přemýšlela jsem nad všemi polibky co jsem kdy v životě dostala a dokonce sáhla po diáři abych si pár, těch šťastných a do jisté míry (s ohledem na přítomnost) naivních chvil vybavila.
Miluju svět jak ho vnímá Poppy, chci vidět všechny zachycené okamžiky. Chci věřit, že EPILOG byl v téhle knize pravdivý.... Že na konci je to jako ve snu.

HODNOCENÍ?
5*/5*
8/09/2017
Tohle je zase jedna z young adultovek z velkým A. Jeden z nejsladších a nejsmutnějších příběhů, které znám. Puká u něj srdce a přesto chcete číst dál a dál. Kniha je zpracována na opravdu perfektní námět a je velmi čtivá. Krásný příběh o dvou mladých lidech a jejich lásce, která je plná štěstí i bolesti. Lépe to být zpracováno asi ani být prostě nemohlo. Uznávám, že jsou v knize momenty, které jsou už trochu přes čáru, ale mám-li ji hodnotit jako celek, tak říkám ano, přečtěte si ji.
31/08/2017
Proti knihám žánru young adult vůbec nic nemám, některé z nich patří dokonce i mezi mé nejoblíbenější knihy vůbec. Není to tak dlouho, co vyšla kniha Tisíc polibků a do které se všichni zamilovali. Nebo skoro všichni. Já budu tentokrát plavat proti proudu, protože mě se kniha příliš nelíbila. Ano, je to hodně sladké, je to smutné a je to o lásce mezi dvěma lidmi, ale některé situace mi prostě připadali docela absurdní.
31/08/2017
Tisíc polibků - další kniha, která mě zasáhla. Je to nádherné čtení, od kterého se nebudete chtít odtrhnout, dokud nebudete mít knihu dočtenou. Ten nápad se "sklenicí s polibky" to je pecka, v životě by mě takovýhle námět na knihu nenapadl. A také je třeba ocenit, že jsem se s ním ještě nikdy nikde nesetkala a to si troufám říct, že mám docela načteno. Takže za mě krásná kniha, kterou vám s radostí mohu doporučit.
31/08/2017
Oukej, ještě tak týden a splasknou mi ty opuchlý oči... Takhle jsem si hodně dlouho nepořvala... Jakože fakt hodně! Přestože je kniha smutná, tak je NESKUTEČNĚ NÁDHERNÁ!!! T.C. píše velice milým způsobem... celý příběh je nesmírně procítěný. Donutí člověka zamyslet se nad životem, na to jakými malichernostmi se denně zabýváme.. přitom to jediné důležité je zdraví a poznat co je "MILOVAT A BÝT MILOVÁN" :-) Připojuji se k většině - MOJE SRDCE TÉMĚŘ PUKLO..!!! :-) Doporučuji!!!
24/08/2017
Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život.
Knížka je určená pro děti a mládež, přesto jsem se rozhodla zkusit si ji přečíst.
Musím říct, že knížka je velice krásně napsaná a zaujala mě od první stránky. I když téma není nové ani zpracování není úplně originální. Přesto se knížka četla velice dobře. Konec příběhu byl přece jen jiný než čtenář očekává a moc se mi líbil. Nápad s tisícem polibků je taky moc fajn. Náctiletým dívkám můžu doporučit. Starší generaci , ale asi neosloví.
20/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Tisíc polibků jen za 199 Kč.