Kategorie

Profil uživatele Kateřina Ulmanová
Recenze
Hodnocené knihy
Oblíbené knihy
620
Recenzí
Tato kniha vás zavádí do zákulisí tohoto zpěváka a písničkáře co ho všechno potkalo, jak vznikají nejslavnější písně a proč je právě označován za nejlepšího.
Nelituji že mám knihu doma a opravdu může jen doporučit pro všechny co váhají. Za mě je knížka skvělá a ukazuje co všechno je fenomén Jaromír nohavica.
Pro mě zůstává a nejlepším českým písničkářem a pojitelem národa jeho písně jsou prostě bezvadné.
1/10/2017
Další z překrásných CD od tohoto autora je ukázkou toho jak dokáže být všestranný dokáže psát pro děti, dospělé, pro operu i divadlo. Jeho písně vás nikdy nenechají bez emocí a donutí vás poslouchat ho zas a znova. Jeho koncerty jsou pravém vyprodané.
Vůbec se nedivím, že koncertuje jen když má chuť protože si to může dovolit i toho CD se řadí k těm co s tojí za to mít ve své hudbení knihovně.
30/09/2017
Překrásné CD plné těch nejznámějších hitů. Obsažených v tomto boxu vás nadchnou a buete je chtít poslouchat stále dokola. Je to taková ta jistota, že když zapnete play nebudete litovat ani jedné koruny investované do tohoto interpreta, každá jeho píseň se stala hitem a vás baví být toho součastí. Za mě je rozhodně to nejlepší o česká písničkářská scéna nabízí a můžu jen doporučit všem ke koupení.
30/09/2017
Další z krásných publikací o Jaromiru NOhavicovi, který je tak proslavený nejen po česku, vypráví příběh písničkáře, který dokázal, že s každé jeho písně se stal hit a že když u táboráku spustíte jeho píseň přidá se k vám chór všech hlasů okolo. Je to takovým pojitelem českého národa a když jde člověk na jeho koncert odchází nadšený a obohacený o skvělou náladu a perfektní kulturní zážitek, neváhejte.
30/09/2017
Překrásný příběh Čmeldy a Brumdy, včelích medvídků. Můžeme si zde přečíst pokračování jejich dobrodružství. Jejich strasti i slasti.
Tato knížka bude bavit všechny jak ty malé tak ty velké. Bude vás provázet večerními rituály kdy se s dětma chystáte jít spát a stane se vaší věrnou společnicí kterou budete číst dětem před spaním. Myslím že pan Kahoun vytvořil opravdu působivý příběh a jsem za to osbně moc ráda.
30/09/2017
Všemi známí a milovaný večerníček - příběhy včelích medvídků - se dostává do knížky my můžeme sledovat příběhy Čmeldy Brumdy ale i všech jejich kamarádu ze světa broučků. Knížka je tak známá, že i písničky, které se zde objevili zná nejedna rodina zpaměti a tak ani přiložené noty nebudou muset využívat. Je fajn mít možnsot si zazpívat a zavzpomínat na dětství, ve kterém jsem Včelí medvídky milovali
30/09/2017
Nejkrásnější na celé knížce je to, že jedoplněna i o hudební složku a tak si s dětmi můžou maminky i zazpívat. Je překrásné moci se ponořit zpátky do příběhu včelích medvídků a zkoumat jak jsem jim daří, Jsou zde krátké a veselé příhody Brumdy a Čmeldy, ale nejen jich, i ostatních které už dobře známe z večerníčků. Bude bavit všechny, jak ty malé tak ty větší tak taky dospělé kteří ji budou předčítat.
30/09/2017
Jiří Kahoun se právem řadí k těm předním autorům literatury určené pro děti a knížky právě z jeho pera jsou jedny z těch nejlepších ukrývající v sobě mocné poselství.
Emička a její příběh který prožívá se svým dědou a babičkou (jsou to trpaslíci - jen tak mezi námi). Pohádka je čtivá a bude bavit všechny děti ať už ty nejmenší tak už ty větší, kteří milují když si knížku můžou číst pomalu už i sami.
30/09/2017
Co se zdá medvědům je příběhem opět od milovaného Jiřího Kahouna. Čtyřčlenná medvědí rodina, která nám vypráví všechna svá dobrodružství.
Nejlepší na knize je to, že ukrývá moudra a děti si častokrát můžou říct, hele ale tohle přece může potkat i mě, pro mě je knížka opět takovou sázkou na jistotu, kterou by měla každá maminka dětem předčítat či školáčci kteří číst umí si u ní procvičovat své dovednosti ve čtení.
30/09/2017
O něco málo slabší než příběhy včelích medvídků, ale na druhou stranu z této dětské knížky na vás dýchne atmosféra vánoc, sněhu a těch krásných bílých vloček, knížka je rozdělená do 4 částí, každá je doplněná bohatými ilustracemi které vytvořil sám autor. Dětem bude určitě příjemné, že když už jim zima mrazí nos, tak si před spaním můžou poslechnou pohádky plné této atmosféry. A navíc maminkám se bude líbit taky.
30/09/2017