Kategorie

Možná v jiném životě

212 běžná cena 269 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: Mladá fronta
Kód:
ISBN: 978-80-204-3797-6
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 256

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Podmanivý příběh o mladé ženě, jejíž osud závisí na tom, jak se rozhodne, když znovu potká svou první lásku. Ve střídajících se kapitolách se před námi odvíjejí dva možné scénáře – s překvapivě rozdílnými výsledky. Hannah Martinové je devětadvacet a stále ještě netuší, co se životem. Od promoce žila v šesti různých městech a vystřídala bezpočet zaměstnání. Poté co se v New Yorku zaplete se ženatým mužem, rozhodne se vrátit zpátky do rodného Los Angeles. Zabydlí se u své kamarádky Gabby, která ji zavede na večírek s dávnými přáteli. Právě tam se Hannah setká se svým bývalým přítelem Ethanem. Gabby chce ale už po půlnoci domů a Hannah se ocitá před těžkou volbou – buď odejde s kamarádkou, anebo zůstane s Ethanem. Váhá. Co se stane, když odjede s Gabby? A co se stane, když ne? Od této chvíle se kniha štěpí na dva různé příběhy s velikými důsledky pro Hannah i pro lidi kolem ní. A jak se obě odlišné reality rozvíjejí, vyvstávají v příběhu hlubší otázky o osudu a pravé lásce: Platí, že co se má stát, to se stane? Jak moc náš život určuje náhoda? A existuje něco jako spřízněná duše? Hannah věří, že ano. A v obou světech je přesvědčená, že ji našla.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Tato knížka se mi opravdu líbila :) Je to taková příjemná letní oddychovka, která se člověka dotkne. Vzhledem k tomu, že se v knize odehrávaly dva různé příběhy jedné dívky. Bylo zajímavé sledovat, jak celý náš život může ovlivnit jedno jediné rozhodnutí. Hlavní hrdinku jsem měla docela ráda a zapůsobila na mě tím, že ze všeho špatného, co se jí v životě stalo se úplně nezhroutila, ale brala to s nadhledem. A jako vždy jsem se zamilovala do jednoho z hlavních mužských představitelů – Henryho =) Ethana jsem však až tak nemusela :/
4/10/2017
Na přečtení tohoto příběhu jsem se opravdu moc těšila. Jednak proto, že mě velmi zaujala anotace knihy, která odtajnila, že se hlavní příběh bude odvíjet od toho, či si zvolíme pannu nebo orla, a taky proto, že mi tématem připomněla film Srdcová sedma, který se mi líbil. V tomto příběhu jde ale hlavně to, ukázat, že i když si zvolíme jen jednu možnost, neznamená to, že by ta druhá možnost neměla svou roli.
Bylo zajímavé sledovat co všechno může způsobit jedno rozhodnutí. Mohli jsme tedy sledovat, jak obě verze Hannina života od sebe liší, ale zároveň jsme v nich mohli najít i pár stejných situací a okamžiků, které se nadaly nijak ovlivnit. Autorka se v návaznosti na paralelní životy zabývala také spřízněnou duší. Každý ve svém životě chce potkat někoho takového, s kým mu bu... Celá recenzede dobře a s kým bude chtít zůstat po zbytek života. Je jasné, že takových osob po světě moc nechodí, někdo by dokonce mohl říct, že každý má pouze jednu spřízněnou duši. Jenže, když se život může rozdělil na dva paralelní, jak je to se spřízněnými dušemi teď?
Já jsem si čtení této knížky moc užila, jelikož v ní bylo mnoho krásných pasáží, které mluví ze života, a taky proto, že je to opravdu ojedinělé dílo, které se v žádné knihovně neztratí. 
8/08/2017
Protože mě příjemně překvapila kniha Jediné pravé lásky, pustila jsem se i do předchozí knihy autorky Taylor Jenkins Reidové s názvem Možná v jiném životě. I tentokrát je to příběh o lásce. Příběh, ve kterém život hlavní hrdinky závisí na tom, jakého muže si zvolí - proto jsou zde dvě dějové linie o jedné postavě. Nápad není špatný a i když je námět trochu podobný, Jediné pravé lásky se mi líbily více.
19/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 21% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Možná v jiném životě jen za 212 Kč.