Kategorie

Profil uživatele Táňa
Recenze
Hodnocené knihy
Oblíbené knihy
503
Recenzí
Opravdu krásný diář, který potěší každou dívku, která má ráda módu. Holky z Cup of Style diář dokonale vyladily, takže je radost ho vytahovat na veřejnosti a zapisovat si do něj to do listy, upomínky,úkoly do školy, narozeniny, výročí a podobné akce. Já jsem ho dostala dárkem od kamarádky a už se moc těším na další diář na rok 2018, protože si ho určitě pořídím. Je to velmi milý společník na cesty a do školy a já ho mohu všem jen a jen doporučit.
25/09/2017
Liane Moriarty patří mezi mé oblíbené autorky, a tak jsem si ani Hypnotizérku nemohla nechat ujít. Příběh byl od první stránky opět dechberoucí a já jsme se od něj nemohla hodiny a hodiny odtrhnout. Autorka vytvořila opět originální zápletku, kterou vložila do velmi reálného prostředí, čímž byla kniha tak čtivá. Do konce knihy jsem byla napjatá, jak zápletka nakonec dopadne a velmi jsem si čtení užila. Za mě rozhodně doporučuji pro každého vášnivého čtenáře!
3/09/2017
Pohádky jako takové mám ráda už od mého dětství. Láska k nim u mě přetrvala a já si i po letech v knihkupectví pohádky ráda koupím. Na tuto knihu jsem upřímně narazila zcela náhodou. Měla jsem vybranou jinou pohádku, ale přehmátla jsem se a vytáhla jsem Právě Pinocchiův sen. A na první pohled mě zaujala netradiční obálka a potom už to šlo samo. Anotace mi byla také blízká, a tak jsem tuto náhodu brala vážně a knihu jsem si ten den koupila. A jsem moc ráda, že jsem to udělala. Kniha je opravdu kouzelná a já ji mohu jen doporučit.
3/09/2017
Zajímavá knížka, kterou jsem dostala na narozeniny spíše jako takovou recesi, ale nakonec mě tolik nadchla, že jí musím dát plný počet hvězdiček. Od první stránky je vtipná a já jsem se u jejího čtení velmi nasmála! Je sice převážně pro mladší čtenáře, ale i vy starší se nebojte a knihu si přečtěte, zvedne vám náladu o dvě stě stupňů a vy budete určitě rádi, že jste jí dali šanci. Za mě rozhodně doporučuji k přečtení.
3/09/2017
Na tuto knihu jsem čekala strašně dlouho a konečně jsme se jí dočkala. Díky Yoli jsem si ji mohla koupit, za což nakladatelství moc děkuji. Příběh byl vynikající. Od první stránky mě velmi bavil a já jsem si ho užívala všemi deseti. Pokud jste o této o sérii zatím neslyšeli, určitě to napravte, rozhodně stojí za to! Je plná magie, tajemna, napětí a také romantické zápletky - takže ideální čtení na léto.
31/08/2017
Nakladatelství CooBoo vydalo opět krásnou novinku. Na Rudou královnu jsem se dlouho chodila dívat na anglické knižní e-shopy a strašně jsem ji zahraničním čtenářům záviděla. Jakmile jsme se tedy dozvěděla, že vyjde u nás, musela jsem ji mít. Koupila jsem si ji ihned v knihkupectví a musím říct, že byla vážně skvělá. Styl autorky byl velmi čtivý, kniha měla spád a zápletka byla originální a má podle mě velký potenciál. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.
31/08/2017
Tuto knihu jsem dostala na Vánoce a moc jsem se na ni těšila. Zatím všechny knihy, které mám doma, od nakladatelství YOLI mě nezklamaly, takže jsem byla zvědavá, jak dopadne Kázání ohně. A byla jsem jen utvrzena, že YOLI vydává povedené knihy, jelikož se mi příběh líbil. Děj byl velmi dobře vykreslený a popsaný a hlavní hrdinové jakbysmet. Trochu mě zklamal konec, ale na celkovém dojmu to ubralo pouze jednu hvězdičku. Knihu doporučuji!
31/08/2017
Krásná kniha. Zaujala mě svou obálkou a samotný příběh mě také nadchnul. Byl originální a velmi ojedinělý. Hrdinka s psychickou poruchou byla velkou změnou a já jsem čtení užila. Kniha byla zcela jiná než ty, co mám doma a to se mi líbilo asi nejvíce. Opravdu autorka vytvořila nezapomenutelnou knihu, která se četla jedna báseň. Vřele doporučuji na letní oddechové čtení, při kterém máte chuť na změnu žánru.
31/08/2017
Krásná kniha. Opět jsem byla s příběhem spokojená a zápletka se mi líbila od první stránky až po tu poslední. Agatha Cjristie prostě umí psát a v každé své knize to stále dokazuje. Její inteligentní zápletky jsou dokonalé a já jsem vždy překvapená jejich rozuzlením. I tato kniha byla skvělá a já ji mohu jen doporučit. Je napínavá do poslední stránky a čtenář se u ní rozhodně nebude nudit. Doporučuji všem milovníkům detektivek.
31/08/2017
Agathu Christie miluji a tato její kniha mě nezklamala! Opět vynikající výkon autprky, který mi vyrazil dech. Kapitoly ubíhaly jako voda a já jsem se ani nenadála a byl konec. Do poslední stránky jsem byla jako na jehlách a čtení jsem si neskonale užila. Detektivky od této mistrovské spisovatelky zbožňuji a tato kniha není výjimkou. Pokud se vám zatím žádná nedostala do rukou, tak o hodně přicházíte. Vřele doporučuji.
31/08/2017