Kategorie

Hodná holka

Autor: Mary Kubica

261 běžná cena 359 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA
Kód:
ISBN: 978-80-7306-756-4
Rok vydání: srpen 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 352
Zařazení: americké romány thrillery (romány)

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Glanc - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Mia Dennettová, „hodná holka“ z rodiny prominentního soudce, se v baru seznámí se tajuplným cizím mužem. Colin Thatcher jí zpočátku připadá jako ideální kandidát pro vztah na jednu noc, ale záhy se ukáže, že právě udělala největší chybu svého života… Colin má totiž za úkol Miu unést a předat ji svému zaměstnavateli, který chce vymáhat výkupné. To je ovšem teprve začátek!

Napínavý psychothriller s nečekaným rozuzlením se stal bestsellerem.

Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Po tom co se mi dostaly do rukou nedávno dva knižní thrillery jsem byla na Hodnou holku vážně zvědavá, jelikož ve světě se stala bestseller a její anotace mě hodně nadchla.
Hned ze začátku jsem byla velmi překvapená, že už ve druhé kapitole se dozvídáme, že Mia únos přežila a je opět doma. Na druhou stranu se před námi také odkrývá trpká dohra, kterou Mia po únose prochází.
Jako první mě ihned zajímalo, co tak strašného se jí muselo stát, že si kvůli tomu její mysl postavila bariéru před vzpomínkami. A ještě podivnější bylo, že si říkala Chloe.
Většinou mám při čtení pár teorií, jak se co stalo, ale tady jsem o veškeré přišla.
Příběh se vůbec neodehrával tak, jak jsem předpokládala, což zapříčinilo to, že jsem se od knížky nemohla odtrhnout. Za každou cenu ... Celá recenzejsem chtěla dozvědět, CO SE STALO.
Další zajímavá věc na příběhu je počet vypravěčů. Jsou celkem 3→ Miina matka, detektiv Gabe a sám únosce Colin Thatcher.
Celou dobu se budeme moci na situaci dívat ze tří pohledů a tím dostaneme lepší možnost všemu porozumět a sami zkusit přijít na to, jak to celé vlastně dopadne.
Zároveň jsme ale také v celém příběhu trochu napřed, jelikož víme, že Mia se vrátí opět domů ale také to v jaké stavu . Takže když čteme pasáže Colina Thatchera, čekáme jen na to, až zjistíme, co se odehrálo a jak se Mia osvobodila.

Autorka tento příběh napsala opravdu výborně a poutavě, takže člověk prostě nemohl přestat číst, dokud nedostal odpovědi na otázky, které v průběhu čtení měl.(a že jich nebylo málo!)
Jelikož se neustále střídaly kapitoly PŘEDTÍM a POTOM přicházeli jsme na mnoho detailů a věcí, které jsme ze začátku knihy nemohli pochopit.
Tento styl vyprávění mi přišel unikátní a trochu jak z nějaké staré detektivky, čímž celému ději dodal na napětí.

Konec knihy…no ten byl..jedním slovem..PÁNI! Myslela jsem, že nám bylo už vše odtajněno, ale ten konec mě dostal!
Když jsem nad ním pak přemýšlela, zjistila jsem, že se mi v mysli mihl tento nápad hned na začátku, ale kvůli nespočtu zvratů a nečekaných informací, jsem od něj odklonila.
Nenapadlo by mě tedy, že všechno nakonec skončí tak, jak to skončilo.
Hodnou holku rozhodně doporučuji! Je to mistrovsky napsaný thriller, který si vyloženě pohrává se čtenářovou myslí..i nervy!
8/08/2017
Někdy si říkám, že má chuť si přečíst něco milého, někdy potřebuji pořádný krvák a někdy potřebuji něco z psychologie.. A tohle byla kniha, o které jsem neměla páru, jestli splní mé podmínky, ovšem překvapila a splnila.
Atmosféra byla skvěle vybarvena, kdy se mísily pocity strachu s pocitem klidu a míru.

Ve chvíli, kdy se Mia ztratí, si autorka pohrála s charaktery postav. Jelikož tam vidíme, jak reagují lidé, kteří ji mají rádi a tím pádem se o ni strachují a také reakce těch, kterým na ni nezáleží a jak se s nastalou situací poperou oni.
Jak dokáže něco, co se vám "nikdy" nemůže stát oživit tak, abyste měli pocit, že jste ve středu dění a přesně víte, co se komu odehrává v mysli. I když... Ne všechno je hned jasné.

Moc se mi líbilo to, jak Mia, ... Celá recenzekdyž byla unesena, prožívala dny s jejím věznitelem. Probírají se zde psychologické věci, nenáročnou formou, ale když se na to podíváte s odstupem, tak ano, je to tak a posléze vám to dojde. Tak jako mi.
Jaký vliv přátelé, rodina, zvířata, cizí lidé a odkazy můžou mít na náš osobní vývoj a růst.. To je zde velmi hezky popsáno, v příběhu, který opravdu stojí za přečtení.

Pokud budete mít možnost se ke knížce dostat, určitě ji otevřete :)
1/08/2017
1
Hodnocení
31/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 27% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Hodná holka jen za 261 Kč.