Kategorie

Tajemství

Autor: Rhonda Byrne

252 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ikar
Kód:
ISBN: 978-80-249-2065-8
Vazba: Vázaný
Počet stran: 216
Zařazení: populárně-naučné publikace sebepoznání sebevýchova úspěch interpersonální vztahy pozitivní myšlení životní harmonie vesmírná harmonie štěstí filozofie ducha

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
2 knihy dohromady za výhodnou cenu 504 Kč

Ušetříte 94

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost. Tajemství se stalo fenoménem po celém světě (existuje i stejnojmenný film), práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.
Odměny pro recenzenty
8
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kniha obsahuje některé zajímavé a pravdivé myšlenky, ale na můj vkus jsou knihy o tajemství příliš komerční a "americké". Kniha má sice velmi pěkný obal i zpracování a snaží se komplexně postihnout mnoho oblastí života, ale podle mého názoru nejde příliš do hloubky. Doporučila bych tuto knihu tomu, kdo s podobnými věcmi teprve začíná, jako základní vhled do podobné problematiky. Proto knihu hodnotím zlatou střední cestou.
20/09/2017
Tohle je poměrně zvláštní dílo. Dodnes se vlastně úplně nemohu rozhodnout, zda se mi líbilo či nikoli a kam ho vlastně zařadím. V něčem mi přišlo takové zpátečnické a odrazující, v jiných věcech se mi naopak líbilo. Proto ho nakonec ohodnotím zlatou střední cestou - tedy jako průměrnou literaturu. Jsou lidé, kteří tvrdí, že právě tato kniha jim změnila život. U mě se to bohužel nepodařilo, ale třeba ho změní právě vám.
20/07/2017
Hlavní linií tohoto díla je síla myšlenky. Všichni jsme se na základní škole učinili "Zákon o zachování energie", tj. enerigie nevzniká ani nezaniká, pouze změní svojí formu a myšlenka je energií. Pokud si člověk bude intenzivně něco přát... Naprosto se s touto knihou ztotožňuji, protože i vyřčené slovo je energie... Knihu doporučuji všem, kteří nejsou pouze materiálně založeni a věří, že smysl života spočívá v něčem jiném...
18/07/2017
Tato kniha obsahuje tajemství ? To bude asi něco mimořádného. Zákon vesmíru a myšlenky. Prý stačí na něco usilovně myslet a dosáhnete všeho, co budete chtít. S tím absolutně nesouhlasím. Myšlenkou si nepřitáhnete lásku, ani peníze a už vůbec ne například sportovní úspěch. Na to totiž musíte mít talent a ten je vrozený. Žádná kniha Vám v tom nepomůže. Pokud nemáte talent, tak se nenaučíte zpívat, ani nebudete hrát v NHL. To samé platí o štěstí, pokud se narodíte jako melancholik, máte smůlu. Dostali jste do vínku antitalent na štěstí. S tím toho moc nenaděláte. Esoterika je klasický blud, recepty na štěstí neexistují, každý člověk je individuální. Nestačí jen si přát, musíte i makat !
18/07/2017
Výborná kniha. Dostala jsem ji do ruky od své tety. Vůbec jsem neměla ponětí že nějaké Tajemství existuje. Ale asi jsem už byla připravená dozvědět se něco víc o tajemství vesmíru. Zákonech vesmíru... Kniha je dobře napsaná, snadno se čte a hlavně funguje. Pokud v něco opravdu věříte a správné vibrace posíláte, tak to vždy vyjde. Ovšem pozor i na negativa, ta se nám taky vracejí. Výborná motivační kniha, kterou doporučuji přečíst (a vlastnit) všem, kdo chtějí být šťastní a spokojení. je potřeba ji občas přečíst znovu, aby se člověk opět naladil.
14/07/2017
Úžasná kniha, která se mi dostala do ruky úplně náhodou. Byla jsem tenkrát v prváku na vysoké a řekly mi o ní moje spolubydlící, když jsem se cítila nešťastně a nevěděla jsem kudy kam. Hodně se divily, že o ní nevím. Pro urychlení jsem si nejdříve pustila film a pak četla knihu. Její podstata mě zaujala. Říká, že v podstatě můžeme vše získat pomocí síly myšlenky. Vše co vyšleme do vesmíru se nám vrátí. Skvělá motivující kniha, kterou často otevírám.
7/07/2017
Dostala jsem doporučení od kamarádky a kniha splnila mé očekávání. Je plná zajímavých informací a rozhodně už teď vím, že se k ní budu mnohokrát v budoucnu vracet a pokaždé mi ukáže směr.
14/08/2016
Velmi zajímavá a poučná kniha, kterou by si měl pořídit každý. Vhodné jako dárek pro všechny, kteří chtějí žít lépe.
7/08/2016
1
Hodnocení
13/09/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 16% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Tajemství jen za 252 Kč.