Kategorie

Profil uživatele Karel
Recenze
Hodnocené knihy
476
Recenzí
Abyste si mohli užít svět pod vodou, tak si nemusíte rovnou dělat potápěčský kurz. Ono se lze potápět i na nádech a na poměrně dlouhou dobu. Takovému sportu se říká freediving. Tato publikace obsahuje podrobný návod, jak vše zvládnout bez problémů a stresu. Čekají Vás také tréninkové plány, ale spíše doporučuji chodit do nějakého kurzu, kde se o Vás postarají profesionálové. Tato příručka je spíše o teorii.
13/09/2017
A je tu opět další číslo Simpsonových, je to vlastně takový nekonečný příběh. Zajímavostí je, že si udržuje pořád velkou kvalitu. To je obdivuhodné. Komiks je krátký a má poměrně malý počet stran, ale dokáže opravdu pobavit na jedničku. Tentokrát se velice zasmějete u naklonovaného Bárta, tento příběh je velice zdařilý. Děti budou opět u vytržení a věřím, že už se na tohle číslo jistě všichni moc těší.
31/07/2017
Další z excelentních Večerníčků, které jsou nezapomenutelné. Kosí bratři dokážou potěšit i po letech. Jedná se sice o nostalgii, přesto má pořád co nabídnout. V dnešní době se už tak kvalitní Večerníčky netočí. Děti budou spokojené a to je základ všeho. Dabing a celková atmosféra je na jedničku. Příběhy to jsou veselé a dokážou člověku vykouzlit úsměv na tváři. Určitě by toto DVD nemělo chybět ve Vaší sbírce.
26/07/2017
Vynikající průvodce Itálií. Ukáže Vám nejlepší a nejhezčí místa, které byste rozhodně měli navštívit. V každém městě je na co koukat, každé z nich ukrývá unikátní památky. Například římské koloseum, nebo šikmou věž. Samostatnou kapitolou jsou Benátky, tam budete opravdu zírat. Město, postavené na vodě, tak se mu občas říká. Naprostou samozřejmostí je italská kuchyně, kterou rozhodně musíte ochutnat.
26/07/2017
Tak tohle musí uchvátit každého. Nádherná příroda k tomu jenom vybízí. A že je na co koukat. Nejlepší by samozřejmě bylo, vidět tu veškerou nádheru na vlastní oči, ale je to přeci jen krapet daleko. Proto máte možnost zakoupit tento dokument, který obsahuje nádherné lokality. Yellowstone je už klasikou, ale stejně budete obdivovat jeho rozlehlost a divit se, jak je to vůbec možné. Doporučuji všemi deseti.
26/07/2017
Docela dobrá střílečka z vlastního pohledu. Nenáročná zábava, nic hlubšího v ní nehledejte. Mě osobně sedlo cestování časem, díky tomu se často mění prostředí a protivníci. Nápad je to výborný, nejsem proti tomu, aby se takových her objevilo mnohem více. Grafika je průměrná, ale neurazí. Dohráno za dva, nebo tři dny, záleží na tom, jak moc často denně hrajete. Hru jsem si užil, nelituji ani náhodou.
26/07/2017
Myslíte si, že máte hodně starostí ? V životě se Vám nedaří, nebo máte jiné lapálie ? Koukněte se na tento dokument a zjistíte, že se Vám nakonec daří docela dobře. Co má říkat hlavní hrdina tohoto dokumentu, který nemá ruce, ani nohy, ale přesto to v životě nevzdal a snaží se o pozitivní přístup. Je potřeba si uvědomit svůj vrozený potenciál, co můžete nabídnout světu a nebýt zachmuřelý. Určitě se něco najde.
26/07/2017
Úžasná sonda do Římské civilizace, která se zdála být věčná a neporazitelná. Jenže všechno jednou v životě skončí i civilizace občas zanikají. Na 4 DVD sledujeme zrození této epochální éry, její pomalý rozvoj a zlatý věk, který trval pouze krátce. Díky své nabubřelosti, panovačnosti a podcenění událostí byla však jednoho dne úplně zničena barbarskými kmeny. I to se stává, budiž to pro nás poučením.
26/07/2017
Není těch DVD s Jakubem už příliš ? Tentokrát se vydal do Austrálie, aby tam polapil další gigantické a téměř neznámé ryby. Někdy se mu daří více, někdy méně. Ale Jakub je trpělivý, ryby miluje, takže je na svůj úlovek ochoten čekat klidně i několik hodin v kuse. Asi se mu to vyplatí. Podívaná je to úchvatná a i když sám nejsem rybář, musím ocenit, že opravdu rozumí svému řemeslu. Úlovky jsou to unikátní.
26/07/2017
Úžasná Afrika. Kdo z Vás by se tam nechtěl podívat ? Je pravdou, že pro nás Evropany tohle prostředí není příliš typické a čekají tam na nás velké nástrahy. Přesto stojí za vidění. Když už tam nevyrazíte osobně, můžete si vychutnat krásy tohoto kontinentu na těchto DVD. Čeká Vás pět zemí a všechny mají co nabídnout. Zvířata, prostředí, nebo úžasné město Jihoafrické republiky. Dokumenty jsou to excelentní.
26/07/2017