Kategorie

Galgad

Autor: Ergall

134 běžná cena 179 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Kód:
ISBN: 9788026078999
Jazyk: Čeština
Počet stran: 232
Zařazení: české romány fantasy romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Vlasta - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

V dávných dobách, v dolině obehnané horami, se probudí nejmocnější strážce Gathary. Není to náhoda. Na svět přišli ti noví, odlišují se od ostatních, narušují snad křehkou rovnováhu?
Navíc se schyluje k válce mezi lidmi, nadvláda zdvojeného kříže rozpíná ruce. Galgad pátrá po pravdě. Nenalézá však vlky ani ostatní.
Nechte se okouzlit poutavým příběhem, nechte se uchvátit prastarými lesy, v nichž tečou čisté řeky. Budete mít pocit, jako byste sami chodili těmi místy, potkávali tvory z dávné říše. Obdivujte hrdiny i obyčejné lidi, kteří se snaží bojovat s nepřízní osudu.
Odhalte kruté pravdy našich činů.
Kniha je první ze série příběhů o Strážcích.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Galgad byla knížka zvláštní už svým formátem, jelikož byla opravdu malinká (oproti ostatním knihám, které mám v knihovně, vypadá až skoro miniaturně). Bylo to opravdu originální dílo, které nadchne každého čtenáře fantasy knížek a milovníky příběhů zasazených do historických dob.☺ Byla jsem velmi mile překvapená tím, jak byl celkově příběh zpracovaný a jaký kladný dojem dojem ve mně zanechal.

Pokud o této knize slyšíte poprvé, určitě ji zařaďte do svého seznamu. Velké plus je originalita, kterou každý čtenář jistě ocení, a také velká slovní zásoba, která mě osobně velmi potěšila. Příběh se mi četl opravdu rychle, jak díky dobrému spádu, tak díky malému počtu stran. Co je ale asi na celém příběhu nejpozoruhodnější, je fakt, že s podobným problémem, který řeší Galgad, ... Celá recenzese setkáváme i v naší době.
Příroda a hlavně to, jak na ni člověk působí, je téma, nad kterým se člověk, při četbě této knížky, hodně zamyslí – přeci jenom, přírodu máme JENOM JEDNU.
Galgad byla knížka zvláštní už svým formátem, jelikož byla opravdu malinká (oproti ostatním knihám, které mám v knihovně, vypadá až skoro miniaturně). Bylo to opravdu originální dílo, které nadchne každého čtenáře fantasy knížek a milovníky příběhů zasazených do historických dob.☺ Byla jsem velmi mile překvapená tím, jak byl celkově příběh zpracovaný a jaký kladný dojem dojem ve mně zanechal.
Jsem opravdu moc ráda, že jsme si ji mohla přečíst a můžu ji jen doporučit.
8/08/2017
Wow.. Tahle kniha je opravdu něco jiného, než co jste mohli dosud sehnat v knihkupectví. Je to totální novinka, co se týče psaní a samotného příběhu. Příběh Vás totiž nejen pobaví, budete cítit napětí, ale také rozesmutní a donutí přemýšlet nad tím, jak se chováme my k přírodě v těchto dnech.
Prvních pár stránek jsem měla trochu problém se začíst, tím, že je to velmi neotřelé jsem netušila, co čekat a měla jsem pocit, že mne to neoslovilo. Ovšem, cca na straně 70 jsem prozřela a od té doby jsem knihu nedala z ruky a četla až do poslední stránky bez jakéhokoliv přerušení.
V době, kdy se Galgad snaží pochopit, co se děje s přírodou, kdy Órmani útočí a myslí si, že můžou mít vše, i to, co jim nepatří, kdy chtějí ovládnout zem ve svůj prospěch, když se projeví Laira a Síd ... Celá recenzes jeho Drápem, v tu chvíli je kniha téměř dokonalá. Je plná akce, napětí a dokonce mi i slza ukápla. Nečekala jsem, že dojde k tomu, k čemu došlo - ale to Vám neprozradím, co to bylo. Schválně si to přečtěte a pak mi dejte vědět, jestli jste taky uronili slzu nebo jsem já přecitlivělá. Určitě pochopíte o kterou pasáž jde. :)
1/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 25% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Galgad jen za 134 Kč.