Kategorie

Poppy Day

254 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: Omega
Kód:
ISBN: 978-80-7390-350-3
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 312

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Co byste obětovala, aby se váš miláček vrátil domů? Od té doby, co si kadeřnice Poppy Day vzala svého miláčka Marta, byli spolu šťastní. Nyní je Mart na misi v Afghánistánu a Poppy počítá každý den, až se vrátí domů.Avšak jednoho dne zaklepou na její dveře neznámí lidé a její svět se zhroutí. Mart byl vzat jako rukojmí a pro armádu je příliš nebezpečné, aby se ho pokusili zachránit.Poppy je odhodlána přivést ho domů sama. Ale brzy bude stát před nejtěžší otázkou svého života: není cena za záchranu muže, kterého miluje, příliš vysoká? Silný příběh o ztrátě a odvaze od autorky, která z vlastní zkušenosti moc dobře ví, o čem píše.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Dojemný příběh, který v sobě krývá velkou hloubku. Poppy Day je velmi krásně napsaný příběh, který vypráví příběh o nelehkém osudu, který na člověka čekal v období války. Válka je sama o sobě aktuálním a velmi vyhledávaným tématem, které v knihách najdeme. Já sama toto téma moc ráda nemám, ale v této knize ho autorka dokázala podat tak, že mě uchvátilo a dojalo. Poppy Day je velmi emotivní kniha, která je ideálním čtením pro každou romantickou duši.
20/08/2017
Hlavními hrdiny jsou dívka Poppy a chlapec Martin.
Oba procházeli nelehkým dětstvím… Martina zesměšňoval a mlátil otec, Poppyna matka byla alkoholička která se o ní vůbec nestarala.
Už od dětství se z nich stala nerozlučná dvojka, co měli podobné osudy.

Poppy pracuje jako kadeřnice a Martin jako automechanik v dílně. Ale aby dokázal otci, že není takový, jak si o něm otec myslí, rozhodne se vstoupit do armády….
Příběh začíná nečekanou návštěvou dvou důstojníků, přišli oznámit špatnou zprávu… Poppy čeká, že jí řeknou, že její muž Martin zahynul na misi v Afghánistánu. Ale zpráva je jiná, její muž není mrtev , ale byl unesen a je nezvěstný. Nikdo nic zatím neví…..

Martin Cricketa je vybrán do jednotky pro speciální úkoly. Jednoho dne se stane,... Celá recenze že se objeví skupinka lidí oblečená do šatů potřísněných od bahna a jídla a mezi nimi děti.
Martinovi se zželelo malé holčičky a bohužel udělal velkou chybu, nedával pozor. Lidé pod svými šaty měli schované zbraně. Začnou střílet. Martin a další vojáci nejsou vůbec připraveni. Jsou překvapeni, začnou utíkat. Útěk se nepodaří Martinovi a jeho kamarádovi.
Martina zajmou a odvážejí v kufru automobilu pryč….
Poppy je nešťastná a neví co má dělat….Ale nakonec se rozhodne jednat sama na vlastní pěst a odjíždí do Afganistanu hledat Martina….

Názor: Kniha byla nádherná. Příběh se hezky četl. Ukápla i slzička, ale také jsem se pár krát ze srdce zasmála. V příběhu je hezky ukázáno jak je člověk ochoten riskovat svůj život pro svou lásku svého života.
Na začátku celé knihy je 6 stran věnováno členům britské armády co přišli v Afghánistánu od roku 2001 do roku 2012 o život (jedná se o 422členů).

Velice knihu doporučuji Všem co mají rádi válečné a romantické příběhy v jednom.
9/08/2017
Díky této knížce jsem společně s hrdiny prožila neobyčejný příběh lásky, ten který překlenuje čas, prostor i vzdálenost. Příběh vás s sebou vezme nejenom na cestu po souši, ale především vám pootevře skutečnou podstatu toho, co znamená žít pro toho druhého. Poppy Day rozhodně za přečtení stojí, vojáci do armády odcházejí a stále odcházet budou. Tento příběh se proto dotýká i nás samotných. Přeji si, aby se tento román po vydání těšil ohlasu i u českých čtenářů, protože si to bezpochyby zaslouží.
Knihu Poppy Day bych doporučila každému cítícímu člověku, bez ohledu na věk a pohlaví. Ač působivá obálka Jiřího Miňovského, dvorního výtvarníka nakladatelství Omega, přitáhne dozajista více žen, i muži se mohou těšit na kvalitní příběh.
21/12/2016
1
Hodnocení
29/05/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 15% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Poppy Day jen za 254 Kč.