Kategorie

Nezbytné věci

Autor: Stephen King

235 běžná cena 319 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Pavel Dobrovský-BETA Prodejny 40%
Kód:
ISBN: 978-80-7306-392-4
Rok vydání: květen 2009
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: brožovaná
Počet stran: 736
Zařazení: americké romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

V malém americkém městečku Castle Rock ve státe Maine si otevře sympatický cizinec na hlavní třídě obchod s podivným názvem „Nezbytné věci“. Každý tu objeví věc, po které zatouží natolik, že bez ní nemůže být, a dostane ji za směšně nízkou cenu. Ale neplatí se pouze penězi. Zákazník, který vytouženou věc získá, musí zároveň obchodníkovi slíbit, že provede nějaký „drobný žertík“ jinému obyvateli městečka. Tak s plynoucím časem stoupá hladina vášní a nenávisti a stačí již jen drobný impulz, aby byl uveden do chodu mechanismus vzájemného vyřizování účtů...
Odměny pro recenzenty
15
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Zdravím všechny příznivce Kinga a jeho úžasných knih. Nezbytné věci jsou pro mně osobně jeho zatím nejzdařilejší knihou, kterou jsem od něj četl. Je dokonale promyšlená od úplného začátku až po nečekaný konec. Pokud kdokoliv bude váhat s koupí této knhy, doporučuji již neváhat je to úžasné dílo které vás pohltí do tajuplného krámku ve kterém si každý najde to po čem touží. Jediné co mě udivuje je že kniha ještě nebyla zfilmována, protože by to byl určitě úžasný film.
9/10/2017
V jednom nudném městečku se rozproudí stojaté vody maloměstského života, když si zde tajemný muž otevře zvláštní obchůdek. Jeho sortiment je opravdu různorodý a všichni obyvatelé jsou jako magnetem přitahováni k jeho dveřím. Každý zde najde věc podle svého vkusu, která je pro něj opravdu nezbytná a musí ji bezpodmínečně mít. Tyto věci však nepěkně na svého majitele působí a odhalují se tak temné stránky jejich povahy
28/09/2017
Geniální kniha z pera Stephena Kinga, která odhaluje nejtemnější stránky lidských duší a to, jak jednoduché je ovládnout lidi. Poukazuje zde na zálibu v cetkách a nesmyslných věcech, které jsou "blištivé" jen na povrchu.
Za mě se jedná o jednu z nejgeniálnějších knih, kde King detailně vykreslil celou společnost jednoho městečka a seznámil nás s velkým množstvím postav. Přes to všechno byla kniha přehledná a nebyla vůbec zmatečná.
11/09/2017
Stephen King zde opět odhaluje temné stránky lidské duše jako je pomstychtivost, sousedská nevraživost a tendence myslet si o tom druhém jen to nejhorší... a pan Gaunt se směje. Kniha ukazuje, jak několik drobných popíchnutí na ta správná místa může spustit lavinu událostí s katastrofálními následky. Další povedený román mistra hororu se zajímavou zápletkou, který se čte jedním dechem a oplývá množstvím velmi dobře vykreslených postav.
4/09/2017
Výborné počtení od nejlepšího hororového spisovatele. Bavilo mě množství postav a jejich charaktery, i to jak postupně odhalujete jejich temné stránky, které je čím dál více ovládají, díky nezbytným věcem z tak oslnivého krámku. A tak si tak při čtení říkám, čím by asi zlákal mě, když si každý našel svou velkou slabost nebo to bylo jen kouzlem skvělého obchodníka? Tak neváhejte a zkuste na to přijít na vlastní kůži
3/09/2017
U této Kingovky mě hlavně nadchnulo téma, kdy tajemný obchodník požaduje jako protislužbu za své zboží drobné žertíky vůči jiným obyvatelům, až se všechno zvrhne v hru o přežití. Ale knihu bych klidně zkrátila o nějakých dvěstě stran..trošku se mi pletli všechny ty jména, kterých tam bylo požehnaně a ne všechny postavy byli pro příběh důležité. Nicméně brilantní příběh, napsaný tak, jak to umí jen King:)
31/08/2017
Stephen King je nazývaný jako mistr hororu. Jeho děl u nás opravdu vyšlo mraky a obdivuji všechny, kteří mají většinu přečtenou. Já s tímto autorem vlastně v podstatě teprve začínám (vzhledem k tomu, kolik toho napsal) a Nezbytné věci byla jedna z prvních knih, kterou jsem od něj četl. Je pravda, že to není horor, ale bavila mě. Místy byl teda příběh trochu rozvleklý a neuškodilo by mu pár stránek ubrat, ale celkově to bylo pěkně vymyšlené a líbilo se mi to.
31/08/2017
Nepatřím mezi velké fanynky Kinga, ale pár knížek jsem od něj četla. Některé se mi i líbily. Ale Nezbytné věci k nim nepatří. Celý příběh mi přijde zbytečně dlouhý a takový rozvláčný - vlastně se v něm ani nic moc neděje. Trocha toho kouzla je fajn, ani nápad s obchodem, kde můžeme najít to, co potřebujeme, ačkoli o tom ani někdy nevíme, rozhodně není špatný. Ale dle mého názoru mohl být tento příběh zpracován lépe. A mohl být kratší.
31/07/2017
S mojí kamarádkou jsme velkými fanynkami Mistra strachu, a když si koupila tuto knihu, ihned jsem jí řekla zda by mi, až ji přečte, nepůjčila. Poté, co jsem se do knihy začetla, nemohla jsem přestat číst. Kniha má velmi interesantní a originální zápletku, která mě velmi bavila. Styl psaní je opět klasický King, dlouhá a složitá souvětí jsou jeho nutnou součástí. Knihu jednoznačně doporučuji všem fanouškům Kinga, ale také těm, kteří váhají nad výběrem knihy od tohoto skvělé autora.
29/07/2017
Všechno co si dokážete představit se vám splní..a nechci za to nic zaplatit..jen takovou drobnou službičku..Sousedovi provedete nevinný žertík.
No řekněte kdo by odolal když se mu otevírá náruč splněných přání a snů. Jenže za všechno se platí a tenhle samaritán to má moc dobře spočítané. Ze zdánlivě nevinných žertíků, které jsou ve skutečnosti cílené zasáhnout dotyčného v jeho nejslabším místě, se začne poklidné městečko měnit ve válečnou zónu kde si nemůže být nikdo a nikým jistý. Výborná knížka na týdenní dovolenou...za víkend ji totiž přečíst nestihnete a z ruky se vám jí nebude chtít dát.
7/07/2017
2
Hodnocení
19/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Nezbytné věci jen za 235 Kč.