Kategorie

Sense and Sensibility Rozum a Cit

163 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ing. Stanislav Soják - INFOA
Kód:
ISBN: 978-80-7240-872-6
Rok vydání: březen 2014
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Paperback
Počet stran: 240
Zařazení: angličtina anglické romány zjednodušená četba dvojjazyčná vydání

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

"The main heroines are sisters, Marianne and Elinor Dashwood, who have also a young sister Margaret and an elder stepbrother John. At the beginning of the story Mr. Dashwood dies and Mrs. Dashwood and her daughters have to move from their home which now has become John´s property. Their budget is shoestring, so that they settle down in a small cottage in the country where Marianne and Elinor experience their first love and disappointment. Marianne is guided especially by her feelings and she blames her elder sister Elinor, who has a more rational view of the world, for being cold and reserved. But finally, she finds out that the sense and sensibility are not inevitably separated matters...

Hlavními hrdinkami jsou sestry Mariana a Elinor Dashwoodovy, které mají ještě malou sestru Margaret a staršího nevlastního bratra Johna. Na začátku románu zemře pan Daswood a paní Dashwoodová se i s dcerami musí odstěhovat z rodinného sídla, které připadlo nejstaršímu synovi. S omezenými prostředky se paní Dashwoodová a její dcery usadí v malém venkovském domku, kde Mariana i Elinor prožívají své první lásky i zklamání. Mariana se řídí především svými city a své starší sestře Elinor, která má racionálnější pohled na svět, vyčítá chlad a rezervovanost. Ale nakonec zjistí, že rozum a cit se nemusí vylučovat…

Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Předtože Pýchu a předsudek velmi miluju a nedám na ní dopustit, Rozum a cit se mi nikdy nedostal tak podkůžu, jako jeho slavnější konkurent. Pýcha a předsudek je prostě dle mého názoru lepší.
I tak se ale jedná o velice hezký romantický příběh, který by si obdivovatelky Jane Austenové neměly nechat ujít. Není sice tak krásný, jako příběh o Elizabeth a Darcym či Anna Elliotová, ale rozhodně stojí za přečtení.
29/09/2017
Tyhle zrcadlové knihy jsou pro mě takovým skvělým zpestřením čtení, protože na to abych četla anglicky nemám angličtinu dost dobrou - mám vlastně nulovou - ale takhle si můžu zkusit přečíst právě něco v angličtině, ale zároveň hned přeložit do češtiny. Pro mě jako pro začátečníka je to naprosto vyhovující.
Co se mi nelíbí je ale ten výtah, který autoři udělali, jako holý příběh je dostatečný ale nic víc z toho vlastně nemáte. Takže jako zdokonalování v jazyce super.
26/09/2017
Byl to pěkný dárek.
5/09/2016
Vřele všem doporučuji! bavilo mě to.
16/08/2016
Titul je po všech stránkách OK. Kupte si jej a neprohloupíte.
22/07/2016
1
Hodnocení
14/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 18% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Sense and Sensibility Rozum a Cit jen za 163 Kč.