Knihu jsem chtěla přečíst, protože má ní byly dobré recenze. Ke čtení jsem se ještě nedostala, ale při zběžném prolistování můžu říct, že mě zaujala. Na Černobyl bychom neměli nikdy zapomenout, hlavně naše děti a vnoučata, kteří katastrofu nezažili, ale důsledky zůstávají i do budoucna. Knihu doporučuji.