Kategorie

Dušemrdi

Autor: Natascha

191 běžná cena 199 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Volvox Globator
Kód:
ISBN: 978-80-7207-716-8
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: brožovaná
Počet stran: 140
Zařazení: autobiografické příběhy drogová závislost prostituce drogově závislí prostitutky Natascha

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Autentický deník sedmnáctileté dívky žijící na předměstí jednoho nejmenovaného německého města. Natascha bydlí pouze se svou matkou, se kterou se věčně hádá. Jedinou útěchu nachází v drogách, na které si ale musí vydělávat prostitucí. Vzhledem k tomu, že vypadá ještě jako dítě, nemá o zákazníky nouzi, i když takových, kteří by se k ní nechovali hrubě, je mezi nimi menšina. Natascha píše do deníčku o všech svých zážitcích až s brutální otevřeností.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Po Mementu a Dětech ze stanice zoo jsem sáhla i to této knize a musím se přiznat, že na mě nezanechala takovou stopu, jako právě ty dvě zmiňované. Memento si pamatuji i po letech od přečtení a dosud nenacházím odvahu, si jej znovu přečíst, u této knihy už ani pořádně nevím, o čem byla. Navíc se mi hodně špatně četla, kvůli nespisovným výrazům a grafickému zpracování. Ale určitě bych ji doporučila všem dospívajícím, kteří by si mohli myslet, že drogy jsou něco, co musí každý za život zkusit
31/07/2017
Vždycky mě fascinovaly příběhy z drogového prostředí. Bývají takové ponuré, drsné, plné násilí... Nejvíce na mě všechno tohle působí, když je kniha psána v deníkových záznamech, vše je to pak takové reálnější. Baví mě sledovat, co se odehrává v hlavě drogami poblouzněného jedince.Některé myšlenky a výroky těchto lidí jsou dle mého názoru mnohem zajímavější než lidí, kteří v ničem nejedou. Takové hlubší, emotivnější,... (Rozhodně nechci, aby to vyznělo, že jsem nějakou zastánkyní návykových látek, to ani náhodou. Drogy jsou svinstvo, totálně vás to zničí. Ale i proto si myslím, že jsou knihy zaměřené na toto téma důležité a měla by jím být věnována určitě větší pozornost i například v seznamech povinné četby.)
Kniha Dušemrdi je psána právě v mé oblíbené deníkové formě. Nejso... Celá recenzeu to sice takové ty typické záznamy ve stylu - datum, čas, místo, co se stalo,... jsou to spíše jako kdyby chaotické výňatky, úryvky z deníku hlavní hrdinky.
Natascha je feťačka, celá její existence se točí jen kolem drog, které pochopitelně velmi negativně ovlivňují její život. Kromě drog se potýká i s takovými problémy jako jsou poruchy příjmu potravy, sebepoškozování, prostituce,...
Přišlo mi, že například oproti Dětem ze stanice Zoo, kde byla prostituce také velmi zmiňovaným a horkým tématem, se tady toho sexu objevuje mnohem více.
Drogy, i přesto, že jsou tím důvodem, proč vlastně začala Natascha nabízet své tělo, tady hrají spíše takovou vedlejší roli. Čtení to bylo opravdu drsné, nijak nepřikrášlené, plné těch nejzvrácenějších úchylek.
Četlo se to opravdu velmi dobře a rychle, nenacházely se tam žádné zbytečně zdlouhavé a nudné pasáže.
Možná jsem tak trošku postrádala nějaký děj, byl to spíš takový obrovský mišmaš hrdinčiných pocitů. Vše se opakovalo pořád dokola - nový zákazník, sex, fet, zákazník, sex, fet, zákazník,... Svým způsobem ale drogová závislost je takovým věčně začarovaným kruhem, proto si nejsem úplně jista, zda je správné zrovna toto kritizovat.
27/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 4% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Dušemrdi jen za 191 Kč.