Kategorie

Osudy a běsy

Autor: Lauren Groff

289 běžná cena 349 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Domino
Kód:
ISBN: 978-80-7498-179-1
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 448

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Nikdy si nezačněte myslet, že někoho opravdu znáte. I když s ním žijete dvacet let. Každý příběh má dvě strany. Každý vztah lze nahlížet ze dvou různých perspektiv. A někdy se ukáže, že klíčem k dobrému manželství není způsobilost říkat pravdu, ale schopnost udržet tajemství. Ve svém nejnovějším románu, bohatém a mnohovrstevnatém, přináší Lauren Groff příběh o jednom takovém manželství zachyceném v průběhu dvaceti čtyř let. Lottovi a Mathilde bylo dvaadvacet, když se vzali. Byli krásní, bláznivě zamilovaní a předurčeni k úspěchu. O deset let později je jejich manželství ještě stále předmětem závisti přátel, ale pozorný čtenář už s lehkým mrazením začíná cítit, že skutečnost je mnohem složitější, problémy hlubší a minulost temnější, než by se mohlo na první pohled zdát.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Osudy a běsy vypráví příběh dvacet čtyř let manželství Mathildy a Lotta. První část je z pohledu Lotta a druhá část z pohledu Mathildy, příběh se postupně propojí, aby jsme zjistili, že nic není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Druhá část se četla lépe než první, ale přesto jsem čekala o něco dramatičtější rozuzlení. Kniha se nečte úplně snadno, je taková dosti umělecká, příběhem i stylem :) Ale přesto zajímavé a kvalitní čtení .
4/10/2017
Tak sem se dočetla, že Barack Obama tuto knihu označil za nejlepší knihu, kterou v roce 2015 četl a já myslím, že oprávněně. Knížka má dvě části, první je z mužského pohledu a tuto část byl opravdu dost obtížné přečíst. Druhá část příběh z pohledu ženy totiž vše vysvětluje a odhaluje. Nádech knížky Zmizelá jsem opravdu v druhé polovině cítila. Knížku můžu dopručit všem komu se tento styl jako Zmizelá líbí, a určitě vydžte a knížku neodkládejte vše se dokonale rozjede , ale stejně jako u Zmizelé to chce překonat tu první půlku knížky.
6/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 17% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Osudy a běsy jen za 289 Kč.