Kategorie

Třpytný dvůr

Autor: Richelle Mead

250 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Domino
Kód:
ISBN: 978-80-7498-177-7
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 480

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie, Nového světa. Hraběnka Adelaide se tomuto pravidlu vymyká, ta už díky svému původu vybrané způsoby ovládá. Přesto přichází do Třpytného dvora přestrojená za služku, aby později mohla v Adorii začít nový život. Daří se jí utajit svou identitu před všemi, jen ne před okouzlujícím Cedrikem Thornem, synem bohatého majitele Třpytného dvora. Když Adelaide zjistí, že také Cedric skrývá velmi nebezpečné tajemství, společně vymyslí plán, jak z jejího podvodu vytěžit maximum. Komplikace na sebe ale nenechají dlouho čekat – nejprve je třeba překonat zrádné moře mezi Osfridem a Adorií, kde pak Adelaide padne do oka budoucímu guvernérovi. A jako by to všechno nestačilo, mezi Adelaide a Cedrikem to pořádně jiskří – a pokud toto jiskření přeroste v plamen, hrozí Třpytnému dvoru skandál a oni dva budou vyhnáni do divoké nezmapované země...
Odměny pro recenzenty
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie, Nového světa.
Hraběnka Adelaide se tomuto pravidlu vymyká, ta už díky svému původu vybrané způsoby ovládá. Přesto přichází do Třpytného dvora přestrojená za služku, aby později mohla v Adorii začít nový život. Daří se jí utajit svou identitu před všemi, jen ne před okouzlujícím Cedrikem Thornem, synem bohatého majitele Třpytného dvora.
1/10/2017
Vcelku čtivá a pěkná kniha od Richelle Mead, na kterou jsem slyšela dobré ohlasy. Nikdy jsem nic od autorky nečetla, všechny její příběhy se mi tak nějak vyhnuly, a tak jsem byla docela zvědavá. Nebylo to nic převratného, co bych považovala za svou nejoblíbenější knížku, ale rozhodně to není ani špatné! Rozhodně taková jednodušší pěkně napsaná knížka, do které se začtete velmi snadno a budete se na čtení těšit.
11/09/2017
Je to něco trochu jiného, než co Richelle Mead zatím napsala. V příběhu se vyskytuje troška magie, která příběhu dodává lepší atmosféru.
Kniha má okolo 400 stránek, ale jakmile jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout. Všimla jsem si (stejně jako jiní), že země v knize se podobají Americe a Evropě.
Kniha mě bavila, ovšem ne více než Vampýrská akademie nebo Sukuba. I přesto musím knihu hodnotit kladně a těším se na další díly.
2/09/2017
Velmi zajímava kniha, na kterou jsem narazila ûplnou náhodou. Zaujala mě její obálka a já si řekla proč ne. Prostředí princeznovských zámků mi ihned připomněl Selekci a další vývoj příběhu mě v tom jen utvrdil. Dívky se sice připravovaly na ukázku před různými ženichi, ale v přípravě mezi sebou soutěžili o nejlepší skóre čili o pozici diamantu a o šaty s ním spjaté. Celkově se mi příběh velmi líbil. Byl napsán čtivě a bavil mě až do konce. Ke konci knihy mé nadšení trošičku opadlo, proto nedávám plný počet. Celkově ale knihu můžu jen a jen doporučit.
27/08/2017
Richelle sice měla vše perfektně promyšlené, ale vzala to hrozně rychle a tak moc se těšila, až udělá další zvrat, že zapomněla sama prožívat ten, co právě píše.
Až na tohle bylo vše opravdu precizní. Šlo vidět, že si s každým detailem dala práci, ale to je možná zároveň i ten problém. Chyběly tomu emoce, což jsem u Richelle opravdu ještě nezažila. Doufám, že v druhém dílu zpomalí a svoje emoce znovu najde, protože v textu chyběly. Nebyla to TA Richelle, u které jsem plakala, smála a vztekala se dohromady.
I přesto je ale Třpytný dvůr skvělý příběh. Promyšlený a chytlavý natolik, aby jste si ho po dočtení hned chtěli přečíst znovu.
Skrývá se v něm mnoho tajemství a já doufám, že v druhém dílu, který bude pojednávat o poměrně tajemné dívce taktéž ze Třpytného dvora... Celá recenze, nám autorka dá stejnou dávku napětí, zvratů a jejího skvělého stylu, avšak v pomalejším tempu :)
5/08/2017
Zajímavá kniha, nicméně myslím si, že autorka má větší potenciál. Kniha je bez velkých pochyb velmi čtivá, poutavá a celý nápad je velmi originální. Autorka je známá pro svoje série Sukuba, Vanpýrská akademie a Pokrevní pouta. Celá kniha je dle mého názoru moc uspěchaná a místy jsou si nějaký úsek musela přečíst vícekrát, abych pochopila oč jde (možná to je překladem). Knihu doporučuji,a le myslím, že autorka má lepší knihy.
27/07/2017
1
Hodnocení
25/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 16% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Třpytný dvůr jen za 250 Kč.