Kategorie

Profil uživatele Ev
Recenze
Hodnocené knihy
Oblíbené knihy
732
Recenzí
Tuhle pěknou sérii jsem četla asi před třemi lety, kdy ji četlo hodně lidí. A popravdě mám teď chuť ji skoro přečíst znovu, protože byla opravdu roztomilá a hezky napsaná.
První díl se mi líbil hodně, ale říkám si, že tomu druhému jsem skutečně dala i více hvězdiček. Rozhodně doporučuji, pěkná knížka, která má ještě ke všemu i roztomilou obálku (to se týká všech dílů, moc krásně zpracované a barevné!)
16/10/2017
Kiera Cassová je skvělá autorka oddechových knížek, pro mě je třeba série Selekce něčím, co si přečtu, když jsem unavená životem a potřebuju prostě vypnout. A proto jsem chtěla přečíst i tuhle knížku, která mě zaujala především svou pěknou obálkou, která se podobá svým stylem i sérii Selekce.
Tohle není tak dobré jako Selekce, ale není to ani špatné. Prostě další oddechovka, po které sáhněte ve chvílích stresu.
16/10/2017
Protože mám Krásku a zvíře hrozně ráda, musela jsem mít s příchodem nového zpracování filmů do kina i všechny knížky, které s tím souvisejí.
Tahle trochu jinak zpracovaná verze tohoto známého a oblíbeného příběhu mě uchvátila, líbí se mi styl psaní a zpracování. Příběh je pohlcující, pěkně napsaný a velmi rychle se to čte. Takové oddechové čtení, kterým nic nezkazíte, pokud jste romantické duše s láskou k tomuto příběhu.
16/10/2017
Další kniha, která je vlastně román přepsaný podle filmového zpracování. A ačkoli je to teď docela trend a jeden by řekl, že knihy nebudou kvalitní, opak je pravdou. Pokud máte rádi psané slovo jako já, budete milovat tuto knihu naprosto srovnatelně, jako film (i ten s Emmou Watson, i kreslenou klasickou). Rozkošná knížka, kterou musíte mít v knihovně. Přečtená za chvíli, naprostá oddechovka na pár hodin.
16/10/2017
Hrníčkové pečení, kuchařka, která je vhodná i pro naprosté nešiky, to znamená perfektní pro mě! Díky ní se naučíte recepty, které jsou jednoduché, rychlé a velmi chutné. Tím, že nemusíte vážit ingredience, hodně času ušetříte, a to není přece jen nějaká zanedbatelná výhoda, že?
Navíc tahle pěkná kuchařka obsahuje i krásné fotografie, kvalitně zpracované a poutavé. Takže tuhle kuchařku doporučuji všem!
16/10/2017
Krvavé ostří je vlastně soubor povídek o vražedkyni Celaeně, která zažívá dobrovolně i nedobrovolně různá dobrodružství.
Pokud jste přečetli celou sérii, tak už 99% toho, co se tu dozvíte, znáte. Pokud začínáte sérii, je to pro vás nové. Já sama to všechno už během čtení Krvavého ostří znala,ale stejně mě čtení velmi bavilo. Sarah J. Maas má prostě styl psaní, který vás musí nutně přilepit ke knížce, dokud nedočtete.
16/10/2017
Kytice je moje nejoblíbenější klasické české dílo, které jsem poprvé četla v opravdu útlém věku - a ač jsem význam nechápala, milovala jsem některé balady, ač to možná zní dost morbidně.
Doteď Kytici velmi obdivuji. Když jsem proto viděla tuhle komiksovou verzi, sáhla jsem po ní a nelituji. Je vhodnější pro mladší čtenáře, ti dílo lépe pochopí. Mě se líbila z grafické stránky, opravdu pěkná podoba, která je originální.
14/10/2017
Skleněný trůn je moje oblíbená série, Sarah J. Maas je moje oblíbená autorka. A miluji omalovánky. Tohle je tedy dokonalý dárek, který je vhodný tak akorát pro mě! A pro takové, jako jsem já.
Další nápad na dárek pro young adult nadšence, co si rád vybarvuje svoje oblíbené postavy.
Jsem absolutně poseldá touhle knížkou omalovánek, máte pocit, že vaše oblíbená knížka před vámi ožívá. Krásné jsou i nevybarvené.
14/10/2017
Roztomilá knížka s názvem " Strážci příběhů " je vážně kouzelná. Je opravdu pro mladší čtenáře, ale své si najde i zasněný milovník pohádek, young adult a pěkné, odpočinkové literatury. Opravdu znám lepší knihy, ale tahle není špatná a pokud nevíte, po čem sáhnout nebo co dát menšímu členu své rodiny, tohle je dobrý nápad, co mu věnovat pod stromeček třeba zrovna tenhle rok. Doporučuji, neprohloupíte.
14/10/2017
Musím se opět přiznat, že tato kniha mi učarovala obálkou. Je tak krásně zpracovaná, barevná a zkrátka čarovná!
Příběh samotný je také magický, z prostředí Paříže, města, které mám moc ráda a sama jsem ho navštívila. Jen škoda, že ne na začátku století dvacátého, které mám tak moc ráda a knihy z tohoto období hojně vyhledávám.
Poměrně méně známá kniha, ale podle mého neméně kvalitní a pěkně napsaná. Doporučím.
14/10/2017