Kategorie

Pekelné stroje 1: Mechanický anděl

287 běžná cena 359 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-87543-84-9
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 368

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Pekelné stroje
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 861 Kč

Ušetříte 216

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

1. díl nové trilogie od autorky Nástrojů smrti. Poté, co osiřelé Tesse Grayové zemře teta, která se o ni starala, vyplouvá dívka v dubnu roku 1878 z New Yorku do Londýna za svým bratrem Nathanielem. V přístavu na ni však nečeká Nate, nýbrž prapodivná dvojice žen, jimž se přezdívá Temné sestry. Uvězní ji v jejich domě a připravují ji pro záhadného Magistra, který ji chce získat. Při nezdařeném útěku Tessa zraní jednu ze služebných, ze které se vyklube podivná mechanická bytost. Záchrana přijde z nečekané strany – v Temném domě se objeví Will Herondale, jeden z lovců stínů…
Odměny pro recenzenty
11
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Tato kniha je úžasná! :) Ač jsem četla od Cassandry Clare Město z kostí, které se mi opravdu nelíbilo, tak díky sérii Pekelné stroje se z ní stává má velmi oblíbená autorka. Jak je psáno v anotaci, kniha se odehrává skoro před 150 lety v Londýně, čemuž odpovídá mluva i všechno ostatní a musím uznat, že to dodává příběhu kouzlo :) Tessa mi padla do oka a přirostla k srdci, stejně jako odtažitý a tajemný Will a svět Lovců stínů jsem si stihla zamilovat tak moc, že snad ještě jednou dám někdy šanci Nástrojům smrti :) Pokud jste ani vy nebyli autorkou zrovna ohromeni díky její první sérii, zkuste Mechanického anděla, je to něco úplně jiného a já jsem tomu naprosto propadla. :)
2/10/2017
Překlad této série jsem s napětm očekávala poměrně dlouho. Poté, co jsem dočetla Nástroje smrti jsem prostě potřebovala pokračovat. Když jsem pak ale první knihu série s velkým očekáváním otevřela, byla jsem poměrně zklamaná. Děj se sice odehrává o více jak sto let zpět, nicméně co se postav týče, tak je to jen jiná verze postav z New Yorkského Institutu. Samotný příběh pak není nic moc záživného, takže za mě v tomto případě plusové body jen za prostředí a hezký způsob, kterým je kniha napsaná.
3/09/2017
Na tuto knihu jsem čekala strašně dlouho a konečně jsme se jí dočkala. Díky Yoli jsem si ji mohla koupit, za což nakladatelství moc děkuji. Příběh byl vynikající. Od první stránky mě velmi bavil a já jsem si ho užívala všemi deseti. Pokud jste o této o sérii zatím neslyšeli, určitě to napravte, rozhodně stojí za to! Je plná magie, tajemna, napětí a také romantické zápletky - takže ideální čtení na léto.
31/08/2017
Další kniha ze světa lovců stínu, která ale patří do nové trilogie Pekelných strojů. Tessa je naivní mladá dívka, která vyráží do neznámé země - města za bratrem. Jaké překvapení když ho nenajde a zjistí, že to vlastně byla past. Ale vše zlé je k něčemu dobré a zjistí, že má velkou moc a může se proměňovat a brát na sebe vzhled jiných lidí. Pozná svět čarodějnic, lovců stínu a hlavně Willa ... Líbí se mi popis starého Londýna a celkově světa, míst a postav, jak ho umí Cassandra Clare popisovat. Knížka je čtivá a líbila se mi.
22/08/2017
Cassandra Clare je má nejoblíbenější autorka a tímto prvním dílem ze série Pekelné stroje, mě přesvědčila, že na trůnu sedí oprávněně. Dokonale zpracovaný příběh, kdy se setkáváme s lovci stínů, ale zase s jiného soudku, než je známe z Nástrojů smrti. Já tuto knihu určitě doporučuji.
28/07/2017
Četli jste předchozí sérii? Ne? Nevadí! Klidně si přečtěte tuto! Mě osobně se více líbí tato, ale snad jenom kvůli mému nadšení do historie. Pokud jste ale četli i tu předchozí, počítejte se zápletkou stejnou jako v té předchozí. Fakt, zápletka přes kopírák. I postavy mají stejné vlastnosti, snad jenom zdejší verze Simona je pro zdejšího Jaceho daleko příjemnější postava (pořád má ale problémy s krví). Pokud si najdete protějšky, nic moc vás už nepřekvapí a i když všechno v prvním díle vypadá špatně, nebojte, v té poslední knize všechno dopadne až moc dobře.
22/07/2017
1. díl ságy Pekelné stroje, který nás zavádí do Viktoriánské éry v Anglii. Musím říct, že nové posazení děje do historického období, bylo opravdu velmi dobře zvolené. Zobrazuje se nám tu úplně jiné nazírání lidí na život v této temné době a také poznáváme svět z absolutně jiné perspektivy.
Dále sem i líbí, že autorka využila steampunku, což dodává této době a pojetí neobyčejný náběh a nádech, který opravdu dodává pravý punc.
Dále se mi tu líbí samotná politika lovců stínů, která má absolutně jinou dynamiku, než na jakou jsme zvyklí, takže je jasné, že neustále prochází změnami a jedna zásadní změna se odehraje již na vrcholu 3 dílu.
14/07/2017
Cassandra příběh přesunula do viktoriánského Londýna, jemuž nasadila pochmurný závoj s nádechem temnoty. Z každé stránky na vás dýchá štiplavá vůně Temže, staré budovy a především nejistota. Všechny postavy mají svůj osobitý charakter. Ať už nepředvídatelný Will, zpočátku mírně naivní Tessa, gentlemantský Jem, obětavá Charlotte, roztržitý Henry či věčně nespokojená Jessamine. Každý je propracován do detailu, ať už po fyzické stránce, tak po stránce psychické. Věc, která mi připadala téměř neuvěřitelná, bylo vykání mezi nezletilými. Takové chování vyznívalo roztomile a nutilo mě k úsměvu. Mechanický anděl mne překvapil, mezi jeho stranami prožijeme krásný příběh, místy skutečně strašidelný. Konec byl šokující, Cassandřino psaní je ohromující.
13/07/2017
Knihy od autorky Cassandry Clareové mám strašně ráda. A když vyšla knížka pekelné stroje - mechanický anděl byla to jasná volba. Když jsem knihu četla byla jsem jak v jiném světě. Opět tam byl milostný trojuhelník. To mám nejraději, když jsou tam dva hezký kluci. Všechny postavy v knize byli úžasně zpracovány. Lovci stínu jsou nejlepší. Jsou odvážní a hlavně dobří přátele, vždy je na ně spoleh. Tess byla nejlepší z celé knihy.
11/07/2017
Od Cassandry Clareové byla toto má první kniha. Nejdříve jsem se vůbec nemohla začíst, a tak jsem knihu vzdala. prostě to nešlo. O pár měsíců později jsem ale nemohla na čtení najít vůbec nic. Proto jsem se do knihy pustila znovu. A nelituji toho.
Hned od začátku jsem byla uchvácena dokonalými popisy, dialogy i postavami. Vše ještě předčil dokonalý svět Lovců stínů, který Clareová stvořila. Ani milostný trojúhelník mi zde nevadí. Upřímně ho opravdu miluji, stejně jako Willa.
7/07/2017
2
Hodnocení
25/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Pekelné stroje 1: Mechanický anděl jen za 287 Kč.