Kategorie

Magie - Rituály, cvičení, zaklínadla a rady

Autor: Ellen Dugan

198 běžná cena 279 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Baronet
Kód:
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 248
Zařazení: příručky magie magické rituály

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Odměny pro recenzenty
4
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Když mi Magie přišla nevěděla jsem co mám od této knížky očekávat. Podle anotace se mi líbila, ale i přesto jsem byla jako na trní co se bude v knížce vlastně psát. Je totiž velmi důležité, jak toto téma autorka pojala a hlavně, jak ho chce předat čtenářům.

Jak už tedy říká popis knížky, dozvíme se zde informace o magii-ale né o žádné takové jakou známe z Harryho Pottera nebo ze seriálu Čarodějek :D Jako malí jsme díky těmto filmům a seriálům chtěli být snad všichni čarodějové, abychom mohli oplývat nadpřirozenými schopnostmi, nebo aspoň předpoklady k tomu vyrábět čarovné lektvary, díky kterým bychom byli krásní, chytří a úspěšní! ☺ :D
Musím Vás tedy bohužel zklamat→tahle knížka Vás nenaučí zastavit čas ani číst lidem myšlenky :D (i když bychom to v realitě často potřebovali!)... Celá recenze

Na začátku knížky se dozvídáme pár věcí od autorky-to proč tuto knížku napsala, jak dlouho se tomuto odvětví věnuje a také nám říká, co bychom od této knížky měli očekávat.. A potom se už se pouštíme do jednotlivých kapitol.
Asi si představujete, že se v knížce bude psát o tom, jak trhat byliny za úplňku na šibeničním vrchu apod.. Ano bylinkám zde bude věnovaná taky kapitola, ale né takto.. Spíše se zde dozvíte jaké má která bylinka účinky na naše tělo a mysl, a vzhledem k tomu, že se v této době na bylinky lidé obracejí při různých onemocněních (těla i duše) čím dál častěji, je to tedy opravdu aktuální téma..

Ale co se snaží autorka v této knížce vysvětlit, je samotné pojetí magie. Když slyšíme slovo MAGIE vybaví se nám bublající lektvary v karafách, bylinky a různé kouzelnické náčiní. V této knížce se ale autorka zaměřila na magii, kterou má každý člověk..a to v sobě→buď pozitivní nebo negativní energie člověka.

Určitě jste se už s nějak energeticky naladěným člověkem setkali-s tím pozitivním rádi komunikujete a když jste s ním cítíte se "nabytí" a plní energie, negativně laděným lidem se naopak snažíte podvědomě vyhýbat, protože na Vás neustále přenášejí své problémy a strasti...a pak jsou kolem nás ještě lidé, kteří z nás vyloženě energii čerpají, takže po setkání s ním jsme vyšťavení jako nikdy ( s takovým typem člověka se určitě setkal ve společnosti každý z nás!). Také se zde dozvídáme informace o empatičnosti, kamenech, měsících v roce a taky o barvách-které mají taky určitý smysl..

Knížka byla napsána vážně moc dobře a já jsem se do ní okamžitě začetla. :)
Je v ní tedy spousta zajímavých informací a rad, které člověk ( který se o nějakou věc, o které jsem mluvila, nebo kterou si přečetl v anotaci zajímá) určitě ocení. ☺
8/08/2017
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
10/09/2016
Kniha se četla "jedním dechem". Velice hezky napsáno. Naprosto mě uchvátila a nedám na ni dopustit.
8/08/2016
Titul je po všech stránkách OK. Kupte si jej a neprohloupíte.
30/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 29% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Magie - Rituály, cvičení, zaklínadla a rady jen za 198 Kč.