Kategorie

Život po tobě

Autor: Jojo Moyes

228 běžná cena 269 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ikar
Kód:
ISBN: 978-80-249-3350-4
Rok vydání: 2017
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 400

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty – život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří Lily – jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…
Odměny pro recenzenty
8
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Pokračování románu Než jsem tě poznala. Will odešel a je to přesně 18 měsíců... Louisa se musí naučit žít svůj život bez něj... Dokáže vůbec znovu milovat?
A jak se vypořádá s tím, co po sobě will nevědomky zanechal? Dokáže žít svůj život na plno? Tak jak by si Will přál? Knížka má v sobě spoustu melancholie.. Každý, kdo prožil silné emoce v podobě ztráty blízkého člověka se ztotožní s hlavní hrdinkou a s jejími pocity. Knížka je lehce depresivní, ale jak je už u Jojo Moyes zvykem, tak je psána s lehkostí a nechybí typický hořko-sladký humor. Louisa se musí vypořádat se svým životem, naučit se znova důvěřovat lidem kolem sebe a hlavně sama sobě. Do každodenního koloběhu život se vkradou lidé a příběhy, které Luisu navždy ovlivní, setkání se záchranáře, návštěvy spolku a sp... Celá recenzeoustu dalšího.. První polovina knihy nemá takový spád, ale jak se přehoupne, tak ji nebudete chtít odložit. Jestli najde znovu lásku a jaké překvapení ji Will zanechal neprozradím, ale za mě byla kniha důstojným pokračováním prvního dílů a pokud Vám Louisa po prvním díle přirostla k srdci, tak jí budete mít zase o kousek raději. Knížka stojí za přečtení a řadí se k mým srdcovým knihám.
4/10/2017
Mé srdce patří navždy Willovi, a zůstává nadále s Lou ať už se její život ubírá kamkoli. Miluju ten příběh, možná nedosáhl kvalit prvního dílů - dle některých. Ale proč je rozdělovat? Tohle je život. Will naučil Lou milovat a všichni jsme si mysleli, že ji i ukázal jak správně žit a ono? Vím, že ji budu číst zase znova. Vím, že si vždycky přečtu obě dvě za sebou. Vím, že i ztřeštěná Louisa má i nadále mé srdce! Brečela jsem, smála se jak měsíček na hnoji nadávala a říkala NE, NE NE - copak to nevidíš? A pak zase plakala jak hloupá.
10/09/2017
Jooo, pokračování legendárního díla NEŽ JSEM TĚ POZNALA.. Poprvé v životě snad můžu říct, že v tomto případě se mi líbil i film i kniha :D Jenomže v případě druhého dílu stačilo krátké shrnutí děje na obálce knihy a byla jsem skeptická. Fakt, že se tam objeví Willova dcera mi připadal dost přehnaný... Nakonec jsem byla mile překvapená. Hrozně. Jojo Moyesová je PANÍ spisovatelka. Opět nezklamala. Všechny její knížky jsou TOP. Jsem zvědavá, zda to bude i zfilmované. Nebo by mohla ještě vyjít pokračování, jelikož nechala autorka v celku otevřený konec, tak počkáme a uvidíme.. :-)
3/09/2017
Po přečtení knihy Než jsem tě poznala jsem se s chutí pustila do čtení druhého dílu. Byla jsem zvědavá jak to s hlavním hrdinkou dopadlo a moje očekávání ohledně této knihy byla vysoká, jelikož první díl mě skutečně ohromil. Jednalo se o nevšední romantický příběh. Druhý díl mě ovšem opravdu zklamal. Přišlo mi to jako zbytečné natahování příběhu, který bych na konci jednoduše SKONČILA. Vzhledem k mému zklamání budu hodnotit vcelku negativně
21/08/2017
Pořádně nevím, co k téhle knížce říct. Hlavní co mě napadá je, že mě tahle knížka zklamala. Ono ne, že by byla špatná, ale asi jsem očekávala něco jiného, něco více podobného prvnímu dílu. První díl byl báječný, což o tomhle říct nemůžu. Nevím, možná je hlavním důvodem to, že k Luise patří Will a nedokážu k ní pustit "dalšího chlapa" ať už je sebevíc sympatický, hodný či krasný. Nemyslím si, že knížka Než jsem tě poznala potřebovala pokračování...
16/08/2017
Pokračovaní knihy Než jsem tě poznala. První díl se mi velmi líbil, proto jsem sáhla i po druhém. Ne že by kniha potřebovala druhý díl. Život po tobě - Nedá se srovnat s prvním dílem, ale i tak se mi moc líbila. Je čtivá a skvěle napsaná. ( Tak jako všechny knihy od spisovatelky.) Knihu jsem měla přečtenou celkem rychle na to, jak je tlustá. Pokud máte rádi Louisu Clarkovou, tak kniha za přečtení rozhodně stojí.
10/08/2017
Knihu jsem si koupila zejména proto, že jsem byla naprosto nadšená prvním dílem, který se jmenuje Než jsem tě poznala. Kniha se mi vcelku líbila, ale nechytla mě tolik za srdce jako první díl. Zkrátka mi tam něco chybělo a myslím si, že by možná paní spisovatelka udělala lépe, kdyby ponechala jen a pouze první díl. Každopádně ale aspoň víme, jak to s naší Lou dopadlo. Hodnotím o něco hůře než díl první.
10/07/2017
Kniha je nudná a nezáživná. V prvním díle byla nasazena vysoká laťka. Louisu jsem si zamilovala, avšak zde se jen plácá od ničeho k ničemu. Když spadne z balkonu a přežije, řekla jsem si fajn, kniha musí pokračovat, třeba nabere spád. Bohužel nenabrala. Ani živelná Lily, která má zamotaný život, ani sympatický záchranář Sam to bohužel nezachrání. Musela jsem se velmi přemlouvat abych přečetla další a další kapitolu.
9/07/2017
2
Hodnocení
5/09/2017
31/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 15% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Život po tobě jen za 228 Kč.