Kategorie

Theory and Practice of the Welfare State in Europe in 20th Century (anglicky)

431 běžná cena 540 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Historický ústav AV ČR, v.v.i.
Kód:
ISBN: 9788072862160
Jazyk: Angličtina
Počet stran: 640
Zařazení: 20. stol. kolektivní monografie sociální stát sociální politika

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

More than thirty social and humanitarian scientist were involved in the research project „Theory and Practice of the Welfare State in Europe in 20th Century, which was part of the research programme of the Institute of History, Academy of Sciences of the Czech Republic. The team included specialists in economic and social history, political scientists, sociologists, lawyers, and economists from a number of European countries, namely Great Britain, France, Germany, Russia, Austria, Slovakia and Czech Republic.
The result of their cooperation is a highly interdisciplinary work. The project managers endeavored to cope with the task both thematically and chronologically so as to produce a rather comprehensive study providing the reader with a comprehensible view of the the emergence of the welfare state concept in the 19th century, its evolution in the 20th century, its peripeties and difficulties, as well as the discussion on the crisis of this concept.
Více než třicet vědeckých pracovníků z oboru sociálních a humanitních věd se podílelo na výzkumném projektu „Teorie a praxe sociálního státu ve 20. století“, který byl součástí výzkumného programu Historického ústavu Akademie věd České republiky. Tým zahrnoval specialisty v oboru hospodářských a sociálních dějin, sociology, právníky a ekonomy z řady evropských zemí, konkrétně Velké Británie, Francie, Německa, Ruska, Rakouska, Slovenska a České republiky. Výsledkem této spolupráce vznikla vysoce interdisciplinární práce. Vedoucí týmu se pokusili vyrovnat se zadáním, jak tematicky tak i chronologicky, tak aby výsledkem byla obsažná studie, která čtenáři poskytne koncentrovaný pohled na vznik koncepce sociálního státu v 19. století, jeho vývoj ve 20. století, peripetie a obtíže, jakož i diskusi na téma krize konceptu sociálního státu.
Odměny pro recenzenty
0
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nejsou zde žádné recenze. Buďte první a napište svoji!
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Theory and Practice of the Welfare State in Europe in 20th Century jen za 431 Kč.