Kategorie

Zaklínač a jeho svět

519 běžná cena 549 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: FANTOM Print,vyd.a nakladatel.
Kód:
ISBN: 978-80-7398-308-6
Rok vydání: květen 2015
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Vázaný
Počet stran: 184

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Red rock west 3. K Objednávce od 4 kusů

Ponořte se hluboko do světa monster a těch, kdo je loví. Geralt a jeho nejvěrnější společníci vás provedou fascinujícím světem Zaklínače. Přečtěte si zasvěcené popisy mnoha úžasných míst; nebezpečných stvůr, které je obývají, a smrtících zbraní, které skoncovaly s jejich řáděním. Tato úchvatná, bohatě lustrovaná kniha je nezbytným průvodcem série počítačových her Zaklínač a naprostá nutnost pro všechny příznivce temné a epické fantasy.

Drahý čtenáři, kniha, kterou držíš v rukách, je souborem mnoha poznámek a náčrtů, které jsem pořídil osobně nebo se mi je podařilo zakoupit, opsat nebo jinak získat během mnoha mých cest. Zvykl jsem si totiž sbírat postřehy a informace, které mne zaujaly v družných hovorech, aby mohly našim potomkům posloužit jako zdroj inspirace a důvod k zamyšlení.
Většina vlastnoručně sepsaných poznámek posloužila jako základ mého vlastního grandiózního díla, mých memoárů nazvaných Půl století poezie. Rád bych dodal, plivaje do tváře falešné skromnosti, že všichni, kterým záleží na jejich pověsti vzdělaných a sečtělých lidí a kteří nechtějí být ocejchováni jako hlupáci a venkovští křupani, by si tuto knihu měli pořídit. Ti z vás, kdož zatím nejsou obeznámení s tímto mistrovským dílem plným ostrovtipu, vzrušujících dobrodružství a okouzlujících veršů, ho mohou nalézt u nejbližšího obchodníka s kvalitní literaturou, nebo v domovech svých kulturnějších a náročnějších přátel.

Velmi mnoho dokumentů, které jsem shromáždil, si však do výše zmiňované knihy cestu nenašlo. Jedná se především o texty sepsané jinými osobami než já, které jsem do svých memoárů pochopitelně zahrnout nemohl. Některé jsou však natolik zajímavé, že jsem se je rozhodl využít v další knize – samozřejmě po pečlivé úpravě a doplnění vhodných komentářů.

Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Miluji tyto "doplňkové" knihy k mým oblíbeným ságám a jako obrovský fanoušek jsme musela nahlédnout i do téhle. Musím říct, že ze všech podobných "průvodců" je Zaklínač bezkonkurenční. Dokonalé ilustrace, detailní informace o celém světě a všech postavách.
Každý fanoušek Sapkowského ságy Zaklínač a herní série by měl tuto knihu vlastnit. Celý Zaklínačův svět je pak člověku tak nějak bližší a mnohem lépe se do něj člověku vžívá.
11/09/2017
Jsem obrovský fanoušek kižní série Zaklínače i samotných her, takže tato kniha byla něco, co mi rozhodně nesmělo chybět v mé skromné knihovničce. Líbí se mi prpojení jak knih tak i her. A kniha vám přiblíží celý svět Zaklínače.. Obrázky jsou přímo dechberoucí a podle mě ja tato kniha nezbytností pro všechny fanoušky Geralta z Rivie. Takže já knihu jen doporučuji, je to krásná "trofej" na vaši poličku v knihovně.
16/07/2017
Musím říct že velmi velmi krásné zpracovnání světa zaklínače. Je to vytvořeno především ze záběrů z herního světa doplněno o informace světa knižního. tedy dokonalé splynutí obou sfér knižní a herní. Autoři zvolily dokonalé obrazové prvky, které jsou opravdovou potěchou pro oko každého fanouška tohoto fantasy světa. Zároveň je zde zobrazen ve stručné podobě životní příběh Geralta z Rivie, který přiblíží onen svět nečtenářům knih.
14/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 6% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Zaklínač a jeho svět jen za 519 Kč.