Osm světů 2 - Včelí lid
78
Kč
Cena nižší o 22 % oproti DMOC
Běžně 99 Kč
Včelí lid je druhá kniha akční fantasy série Osm světů mladé české autorky Marcely Remeňové. V jejím příběhu se opět setkáváme s Leou Layerovou, která se hned poté, co přežije vlastní smrt, teleportuje se svojí rodinou a záhadnou Larou na vzdálených Osm světů, a všichni se tak ocitnou ve válce...
číst celé
Osm světů 2 - Včelí lid
Zboží odesíláme do 1 až 2 dní
78
Kč
Varianty produktů
Osm světů : Včelí lid (Marcela Remeňová, 2014)
antikvariátní
59 Kč
Nakupte společně
- Mohlo by Vás také zaujmout
- Další knihy autora
- Další zboží nakladatele
- Naposledy prohlédnuté
Sběratelské záložky
Podobní autoři
Příběhy z Megaknih
Pět knih s nezapomenutelnými milostnými příběhy
Láska ve všech svých podobách a projevech je pro autory věčnou múzou, která spřádá příběhy o vášni, zlomených srdcích a
Tři nejprodávanější knihy v historii
Některé knihy v rozsáhlé literární historii nejenže obstály ve zkoušce časem, ale dosáhly i nebývalého úspěchu v
5 zajímavostí o sérii Harry Potter
Miliony lidí zná celosvětový fenomén Harryho Pottera. V této nejprodávanější sérii všech dob se však skrývá celá řada
České osobnosti na návštěvě v Megaknihách!
Pravidelně k nám do Megaknih chodí známe české osobnosti a povídáme se s nimi o knihách. Pozvání k nám do Knižního zákulisí přijali zajímavé české osobnosti, například Jirka Mádl, Roman Vaněk, Veronika Žilková, Bořek Slezáček, Josef Maršálek, Martina Preissová a mnoho dalších!
Štítky knihy
Návrh štítků k produktu
Navrhněte maximálně 5 klíčových slov (štítků) k tomuto produktu.
Za každý přidaný štítek musíte poté 5x ohodnotit štítky ostatních.
Nezapomeňte navrhnuté štítky uložit stisknutím tlačítka „Uložit přidané štítky“.
K této knize jste navrhli štítky:
Proč nakupovat u nás?
-
Největší skladové zásoby sortiment všeho druhu
-
Levná doprava doslova za pár kaček
-
Spokojení zákazníci známka kvality
-
Vyzvednutí kdekoliv místo vybíráte vy
-
Skvělá zákaznická podpora neváhejte zavolat
Vendula
spokojený zákazník
Dobrý den, vše co jsem za těch pár let koupila v tomto obchodu mělo veliký úspěch u kamarádů, kamarádek a rodiny. Jsem velice spokojená ať je 5o kniha, svíčka nebo dřevěné srdce s krásným citátem.
Věra
spokojený zákazník
Hra Kulišák skvělá. Hráli jsme se 4 letými vnuky a na přání toho neobdarovaného jsem objednala tuto detektivní kooperativní hru i jemu. Faktem je, ze kdo je nevinný a podezřelý občas spoluhráči připomínali i mně. Zásilka došla velmi brzy.
Miluše Rychtaříková
spokojený zákazník
Můj nejoblíbenější obchůdek. Nakupuji zde knihy už několik let a utratila již tisíce. Nikdy jsem nelitovala. Dokonce i zvířátka se zvukem jsem zkusila pro vnoučky a nadšení bylo veliké. Za mě - nejlepší a nejspolehlivější obchod. Tímto děkuji všem, kteří se zde podílejí na naší spokojenosti a přeji klidné a šťastné vánoce.
Dana Chytilová
spokojený zákazník
Oblékací panenky, které jsem u Vás koupila, nemají chybu. Byla jsem mile překvapená, vnučka je naprosto nadšená. (4roky) Nejenže je tam spousta oblečků, ale také oceňuji to, že si dítě samo může oblečení ozdobit. Vynikající dárek pro malé slečny!!
Chcete se dozvědět, co o nás napsali v knize návštěv další zákazníci?
Hodnocení od zákazníků Heureka.cz
0 pozitivních recenzí
za posledních 90 dní
za posledních 90 dní
0
celková spokojenost
s obchodem
s obchodem
"Vše proběhlo jak mělo"
"Vše SUPER!!"
"amatérsky zabaleno"
"Velice dobré."

Střídání vypravěčů už nepůsobí tolik jako pěst na oko, ale možná je to jen tím, že si na to postupně zvyknete. Malé varování by stejně neuškodilo.
Děj je ještě šílenější než předtím. Přesouváme se na Osm světů, kde hrozí válka. Lea si krátce na to nechá vymazat paměť a vrátí se na Zemi k životu normálního člověka. Tak trochu jsem nepochopila, proč tam tahle vsuvka je, když je o několik desítek stránek později opět náhodou vtažena do děje a vracíme se na začátek.
Některé situace jsou však pořád nepřirozeně přidané - autorka psala příběh od konce? Protože tak to mnohdy vypadá.
Po přečtení druhého dílu jsem se jen utvrdila v názoru na Leu. Zvláště po tom, co na ni všichni hledí jako na bohyni a nikdo nevidí, jak je ve skutečnosti pitomá. Ještě víc mě naštvalo, že se autorka snaží pohoršit Laru, kterou jsem si celkem oblíbila. Vypadá to jako snaha ukázat, že Lea není ta nejhorší, protože Lara je tou, kterou máme nemít rádi… Smůla.
Na můj vkus se Lea až moc často ocitala na pokraji smrti. Chudinka. Proč to sakra dělá? V jednom okamžiku jsem si vážně říkala: "Tak už konečně umři, ať je klid!"
Když se na konci příběhu ocitne na smrtelné posteli místo toho jeden osleplý osmisvěťan a vy si říkáte: "Konečně někdo umře a bude tam nějaké pořádné drama!", Lea přijde s oslnivým nápadem, že ho ještě může zachránit (i když je pro osmisvěťany zranění očí smrtelné a naprosto nevyléčitelné). Tady se projevuje mladistvá naivita autorky. Jsme ve válce, ale všechny naše milované postavy musí přežít… (Jestli ho v dalším díle vážně zachrání, tak už si to fakt půjdu hodit.)