Kategorie

AllatRa

374 běžná cena 493 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ibis
Kód:
ISBN: 978-80-904796-6-1
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 836
Zařazení: vesmír dějiny civilizace duchovní poznání sebezdokonalování pojednání duchovní život člověk a společnost mytické civilizace náboženství fiktivní rozhovory astrofyzika vědomí hmota

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
9 knih dohromady za výhodnou cenu 1 638 Kč

Ušetříte 349

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

AllatRa – kniha, na kterou čekali tisíciletí! Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, naplní každého, kdo s ní přijde do kontaktu. Kniha AllatRa obsahuje unikátní vědecké poznatky, které moderní věda objeví až v budoucnosti. Nicméně, tyto znalosti jsou schopné už teď obrátit představy lidí o světě a o sobě samých. Tato senzační kniha odhaluje umělost vnějšího světa i informace, které vytvářejí hmotu. Je to astrofyzika budoucnosti. Víceúrovňová struktura vesmíru, tajemství černé díry, exkluzivní podrobnosti o elektronu a tajemství jeho okamžitého přechodu ze stavu částice do vlnové podoby; obsahuje jedinečné prvotní znalosti o vícerozměrné konstrukci člověka v neviditelném světě, o spojení člověka s jinými dimenzemi a o výjimečných schopnostech mimo třetí dimenzi. Odpovídá na otázky, k čemu člověk potřebuje výkonný mozek a víceúrovňové vědomí, co je to změněný stav vědomí a jak probíhá postupné ponoření se do něj.Kniha poskytuje starobylé praktiky pro duchovní sebezdokonalování a spojení se svou Duší, radí, jak rozvinout šestý smysl a kontakt s neviditelným světem. Popisuje povahu nadpřirozených schopností (jasnozřivosti, jasnoslyšení, čtení myšlenek, předvídavosti) a dvojakost jejich projevů i proč je tak důležitá práce na sobě a pochopení procesů neviditelného světa. Kniha AllatRa dává univerzální klíč k dešifrování starověkých symbolů, které v sobě uchovávají Znalosti starodávných civilizací a jsou zafixovány v petroglyfech z dob paleolitu. Je bohatě ilustrovaná kresbami archeologických artefaktů z různých starověkých civilizací (protoindické kultury, tripolské kultury, různých kultur staré Evropy, Balkánu, Blízkého Východu, Uralu, kultur Afriky, Asie a Severní a Jižní Ameriky), což dokazuje přítomnost stejného duchovního poznání v různých dobách u různých lidí, kteří žili na různých kontinentech. Odhaluje tajemství tisíciletí, příběhy o znacích a symbolech, jež v masách aktivují agresi nebo pocit naděje pro budoucnost. Příklady jejich využití kněžími nalezneme jak v historii vojenských expanzí na vlajkách a štítech, tak v současné době v náboženských institucích. Dává možnost hlouběji pochopit, jak se buduje pevný vztah muže a ženy, manželství, jaký je význam rodiny, co je to sexuální energie a jak ji ovládat, co je to opravdová Láska i co je důležité při výchově dětí. Kniha AllatRa nabízí bezprecedentní model lidské společnosti, která dokáže fungovat bez politického a kněžského systému. Je to životní encyklopedie prapůvodních Znalostí o světě, společnosti a člověku, fundament pro duchovní probuzení a radikální transformaci Člověka i celého Lidstva.
Odměny pro recenzenty
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Tato kniha se stala mou novou biblí... Je to poklad s velkým P! Od autorky obrovský dar...
16/04/2017
Knihy od Anastasie Novych a hlavne kniha Allatra mi otvorili oči k skutočnému životu. Mám pocit, že predtým som sa len bezducho pohybovala po tejto planéte, slepá k všetkému čo sa okolo mňa skutočne deje. Táto kniha ma doviedla na cestu k sebespoznaniu a cestu ku skutočnej duchovnej slobode, ktorá leží za hranicami ľudského rozumu a vedomia. Vďaka tejto knihe sa človek zoznámi s praktikami, ktoré mu umožnia precítiť duchovný svet (svet Boha) hlbokými pocitmi ktoré vychádzajú z duše a každým dňom približujú osobnosť človeka k večnosti.
Počas svojho života som prečítala veľa duchovných a ezoterických kníh, ktoré taktiež obsahovali zrnká pravdy a poznania, ale boli skryté pred zrakom hľadajúceho pod nánosom vlastných názorov a pochopení človeka, ktorý danú knihu písal. Keď čl... Celá recenzeovek pochopí, od koho nám prichádzajú znalosti uvedené v knihe Allatra nemusí už viac hľadať, lebo nájde zdroj kryštáľovo čistej studnice poznania prostredníctvom svojej duše.
4/02/2017
Opravdu unikátní kniha. Díky za ní!
2/02/2017
Knihu jsme objednali původně jako dárek, ale asi si přiobjednáme jednu i pro sebe :-)
12/09/2016
Maximální spokojenost. Doporučuji.
3/09/2016
Tento titul jsem si vybral, protože se tématu věnuji. Chtěl jsem se ještě dozvědět něco nového, což tato publikace splnila.
11/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 24% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu AllatRa jen za 374 Kč.