Kategorie

Obyvatel

61

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Galatea
Kód:
ISBN: 978-80-87910-00-9
Vazba: Vázaný
Počet stran: 253
Zařazení: anglické romány thrillery (romány)

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Každý rok se miliony svobodných žen na celém světě nastěhují do nového bytu, ale jen málokterou napadne, že ani vlastní domov nemusí být ostrovem bezpečí. Mladá lékařka Juliet Devereauová, jejíž manželství se nečekaně ocitá v troskách, zoufale hledá přijatelné místo k bydlení v Brooklynu. Potřebuje získat zpět ztracenou životní rovnováhu a začít nový život. Nemůže uvěřit svému štěstí, když konečně najde krásný a prostorný byt s výhledem na Brooklynský most. Vše se zdá být naprosto ideální… až příliš ideální…. V průběhu několika týdnů ji záhadné události vedou k podezření, že v bytě není sama, a nemůže se zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Podivné zvuky, které ji v noci probouzí, silueta muže, stojící v jejím pokoji… Její obavy však nejsou dílem zjitřené fantazie, ohrožení je až příliš reálné a o to hrozivější. Juliet je proti své vůli zavlečena do děsivé hry na kočku a myš a neexistuje žádná jistota, zda z ní vyjde živá…
Odměny pro recenzenty
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Každý dům má své tajemství. Některá lze vycítit v atmosféře, jiná lze i spatřit,

Když se Juliet přestěhuje do nového bytu po rozpadu svého manželství, cítí se výborně. Krásný byt, sympatický nájem a velmi ochotný pan domácí. Co více si přát, než nemuset se prakticky o nic starat.

S přibývajícími dny ovšem Juliet začínají přepadávat podivná tušení a zahádné jevy dějící se v jejím bytě ji nemohou nechat chladnou. Ponurou atmosféru nevnímá jen ona sama. Kolem zdí jejího domova se dějí podivné věci.

Juliet ještě netuší, že za odhalení krutého tajemství zaplatí vysokou cenu nejen ona, ale i její blízcí.

A on stále vyčkává...

Příběh knihy Obyvatel je prostinký a ubíhá příjemně jako krajina za oknem při cestě na letní dovolenou. Pr... Celá recenzeávě tam bych si podobnou knihu vzala. Není potřeba u ní příliš přemýšlet. Ani to není vyžadováno. Dobro a zlo jsou krásně odděleny jasnou linií a tajemství, která se nakonec objeví, jsou tušena už od poloviny knihy.

I tak není Obyvatel zavrženíhodný a pokud si věrný čtenář detektivek a thrillerů chce odpočinout mezi náročnějšími knihami, je to ideální volba.
19/03/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o -25% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Obyvatel jen za 61 Kč.