Kategorie

Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

219 běžná cena 299 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
4 knihy dohromady za výhodnou cenu 747 Kč

Ušetříte 166

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Životní příběh Anity, napsaný čtivě a upřímně, se okamžitě stal bestsellerem a autorka dnes patří mezi významné osobnosti, nadšeně vítané čtenáři po celém světě. Brzy po sňatku u ní diagnostikovali rakovinu, po čtyřech letech různých pokusů o léčbu upadla do kómatu a všechny orgány jí postupně selhávaly, což prokázala tomografická vyšetření. Nečekaně se však z klinické smrti probrala a velmi rychle se začala zotavovat. Následná vyšetření neprokázala žádná ložiska rakoviny, což je zcela neuvěřitelné a vědecky nevysvětlitelné. Strhující závěrečná část se týká autorčiny proměny ve vnímání hodnot, neboť na základě prožitku blízké smrti objevila smysl života.

Odměny pro recenzenty
11
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kniha působí především na naše duchovní nitro, které dokáže být až mnohonásobně silnější než naše tělesná schránka. Je o uvědomění si sebe sama, ve všech rovinách. Krásná kniha napsána velice čtivou formou. Já osobně jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Téma je skoro "všední", a proto se do příběhu může vcítiti mnoho osob s podobnými obtížemi. Kniha funguje jako skvělá motivace bojovat a nevzdávat se za jakýchkoliv okolností. Doporučuji.
13/09/2017
Naprosto skvělá kniha, čtivá, pro čtenáře s myslí otevřenou velmi poučná-přínosná. V mnohém se s autorkou naprosto ztotožňuji, ke knize jsem se dostala až v okamžiku, kdy jsem již měla pohled na svět a život zcela odlišný od většiny lidí, při čtení mě hodně potěšilo, že pocitově i ve vztazích k druhým je na tom autorka velmi podobně ne-li stejně jako já :-) Pokud jen krapet máte mysl otevřenou opravdu velmi vřele doporučuji.
23/08/2017
Nádherně napsaná kniha, která nám pomůže nebát se projevit si lásku a vážit si sám sebe
22/08/2017
Knihu považuji za jednu z nejlépe napsaných v oblasti duchovní literatury. Při čtení této knihy jsem občas měla i husí kůži a některé kapitolky mě i dojaly.
Tato kniha je skvělá. Je pro člověka velmi důležité poznat sám sebe, mít se rád a jít vlastní cestou... Velmi inspirující výpověď o tom, jak je možné přistupovat k životu a k sobě samému.... Inspirující příběh, inspirující kniha, inspirující žena Anita Moorjani.... Velice jí obdivuji, je úžasná a příběh je nádherný :)
9/08/2017
Knihu si urcite koupim ,kamaradka ji ma knizka me zaujala
4/08/2017
Když jsem v knihkupectví uviděla tuto knihu, vůbec jsem nevěděla, co od ní mám čekat. Protože mě zaujala anotace, odnesla jsem si ji domů. A řeknu vám, je to neskutečný příběh - tohle bych opravdu nikdy nechtěla zažít. Na druhou stranu by mohla spoustě lidem otevřít oči. Vypadá to, že na pořekadlu "věř a víra tvá tě uzdraví" opravdu něco bude. Nejvíce se mi líbily první dvě třetiny příběhu, ale celkově ho hodnotím kladně a mohu ho doporučit.
19/07/2017
Dobře napsaná, inspirující a motivující kniha nejen pro nemocné lidi. Anita se potýká se s rakovinou a po prožití klinické smrti se začne sama uzdravovat díky své víře a změněnému přístupu k životu. Je to spíše duchovní kniha a člověk, který v toto věří si přijde na své. Čtenáře neznbalého tuto tématiku kniha obohatí a motivuje k tomu, aby lépe poslouchal své vlastní tělo. Každá nemoc má počátek v naší mysli. Kniha se mi líbila a doporučuji ji.
10/07/2017
Velice zajímavá kniha, která by mohla dodat odvahu všem nemocným, kteří už vzdávajíc všechny naděje. Příběh vypráví o statečné ženě, která si žije šťastný život. Tedy do doby než zjistí, že má rakovinu. Léčba se nedaří a Anita upadá do komatu. Její stav je velmi vážný. Prožije klinickou smrt a navzdory všemu se začne uzdravovat.
Doporučuji knihu všem, kteří prochází podobnou situací. Vždycky je naděje.
6/07/2017
Slyšela jsem chválu na tento titul a tak jsem si knihu objednala. Těším se na večer, že budu opět číst...
31/08/2016
Mám zdravotní problémy a tato kniha je pro mě velkým pomocníkem, navíc je přehledná a hezky zpracovaná.
Mia
Marie
Doufam, ze ti kniha pomuze
5/05/2017
Petra
Marie
Doporučuji knihu od Jarmily Klímové a Michaely Fialové:
"Proč (a jak) psychosomatika funguje? Hodně štěstí k uzdravení.
27/07/2017
7/08/2016
2
Hodnocení
11/06/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 27% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení jen za 219 Kč.