Kategorie

Velký Gatsby / Great Gatsby - Zrcadlová četba

146 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Infoa
Kód:
ISBN: 978-80-7240-943-3
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 192
Zařazení: angličtina americké romány zjednodušená četba dvojjazyčná vydání

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Anglicko-česká zrcadlová četba pro mírně pokročilé. Velký Gatsby je nejslavnějším románem Francise Scotta Fitzgeralda. Příběh se odehrává v New Yorku 20. let minulého století, kdy nečekaná hospodářská prosperita přinesla i ztrátu morálních hodnot. Jay Gatsby se ve snaze získat milovanou dívku dostane do nejvyšších vrstev společnosti, kde je vyhledáván pro své bohatství i tajemství, jež ho obestírá, ale nikdy do ní opravdu nezapadne, neboť pro něj jsou stále nejvyšší hodnotou vztahy mezi lidmi. Gatsbyho tragický konec je absurdním omylem, jako by jen podtrhoval prázdnotu a povrchnost světa bohatých. The Great Gatsby is the most famous novel by Francis Scott Fitzgerald. The story takes place in New York of 1920s, when unexpected economic prosperity brought about the loss of moral values. Jay Gatsby, trying to get his beloved girl gets into the high society, becoming popular for his richness and mystery that exists around him, but never really fits into it, because human relationships are still the highest value for him. Gatsbys tragic end is an absurd mistake, as if it only emphasizes the emptiness and superficiality of the rich world.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Spousta lidí nemá knihu Francise Scotta Fitzgeralda Velký Gatsby ráda a já nemůžu pochopit proč, protože mě už od první stránky jednoduše okouzlila a já si užívala každé slovo. Jaye Gatsbyho jsem si zamilovala a je mi ho hrozně líto, protože se chudák celé ty roky honil jenom za svou iluzí, za stínem toho, co ve skutečnosti nebylo.
Na druhou stranu nám to perfektně ukazuje, jaká je společnost prospěchářská. Krásně vyobrazený příběh. Můj oblíbený
29/09/2017
Velkého Gatsbyho jsme museli číst povinně v hodinách angličtiny. K tomu nám naše učitelka kopírovala pouze levou (anglickou) stranu knihy. Já jsem nikdy předtím Velkého Gatsbyho nečetla, takže se mi knížka i líbila. Spolužáci, kteří ho ale četli, dost protestovali. Prý je tato verze o dost kratší a místy i chudší. Četla jsem jiné verze těchto knih pro jiná díla a mohu jejích tvrzení potvrdit. Je to taková cudnější verze Gatsbyho, pořád ale dobrý na učení jazyka.
14/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 27% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Velký Gatsby / Great Gatsby - Zrcadlová četba jen za 146 Kč.