Daisy Meadows
Nakladatelský pseudonym několika britských autorek literatury pro děti.
Nahlásit chybuPod pseudonymem Daisy Meadows se skrývá pět britských spisovatelek Narinder Dhami, Sue Bentley, Linda Chapman, Sue Mongredien a Marilyn Kaye. Daisy Meadows je autorkou knih pro dívky, z nichž v češtině vyšly knihy v sériích „Drahokamové víly“, „Víly počasí“, „Víly sedmi barev“ a „Víly slavností“. Každá kniha ze série pojednává o příběhu jedné víly. Každá víla střeží jiné počasí, jinou barvu duhy či jiný drahokam. Malé čtenářky se s vílami dostávají do jejich kouzelného světa a pomáhají jim řešit dobrodružné příběhy. Autorky skrývající se pod pseudonymem Daisy Meadows jsou tedy podepsány pod knihami jako „Krystalka, sněhová víla“, „Klementýnka, oranžová víla“ nebo „Třešínka, dortíková víla“.
-
Kouzla jednorožců 2 - Větroplach
Daisy Meadows Skladem79 KčDo košíku
-
E-kniha: Kouzlení - Náramek přátelství
Bambook Dostupné236 KčDo košíku
-
Kamarádky kouzelných zvířátek 4: Šťastný únik Růženky Kulíškové
Daisy Meadows SklademSkvělá cena!98 KčDo košíku
-
E-kniha: Kouzla jednorožců - Větroplach
Bambook Dostupné212 KčDo košíku
-
E-kniha: Kouzla jednorožců - Plamínek
Bambook Dostupné211 KčDo košíku
-
Die magischen Tierfreunde (Band 21) - Mimi Möhrchen rettet die magischen Kristalle
Daisy Meadows SklademVýhodné164 KčDo košíku
-
Amy the Amethyst Fairy
Daisy Meadows Skladem10 KčDo košíku
-
Emily , víla vianočných želaní (Daisy Meadows, 2011)
Daisy Meadows SklademSkvělá cena!89 KčDo košíku
-
Astra, oranžová víla : 2 (Daisy Meadows, 2006)
Daisy Meadows SklademSkvělá cena!69 KčDo košíku
-
Kamarádky kouzelných zvířátek 6: Výpomoc Matyldy Fuflíkové
Daisy Meadows Dostupné208 KčDo košíku
-
Kouzlení - Náramek přátelství
Daisy Meadows Dostupné223 KčDo košíku
-
Kouzla jednorožců - Plamínek
Daisy Meadows Dostupné79 KčDo košíku
-
Die magischen Tierfreunde 16 - Ria Rehkitz und die verschwundene Karte
Daisy Meadows Dostupné263 KčDo košíku
-
Die magischen Tierfreunde (Band 20) - Fiona Funkelflosse und das verschwundene Juwel
Daisy Meadows Dostupné263 KčDo košíku
-
Zauberhafte Elfenmagie (Band 1) - Das Freundschaftsarmband
Daisy Meadows Dostupné239 KčDo košíku
-
Bildermaus - Der Wald der Freundschaft
Daisy Meadows Dostupné239 KčDo košíku
-
Im Zaubertal der Einhörner (Band 4) - Wellenglanz
Daisy Meadows Dostupné239 KčDo košíku
-
Zauberhafte Elfenmagie (Band 2) - Ein Geschenk von Herzen
Daisy Meadows Dostupné239 KčDo košíku
-
Im Zaubertal der Einhörner (Band 3) - Glitzerhuf
Daisy Meadows Dostupné239 KčDo košíku
-
Die magischen Tierfreunde (Band 17) - Kiki Koala und die magische Schule
Daisy Meadows Dostupné250 KčDo košíku
-
Im Zaubertal der Einhörner (Band 2) - Schimmerhauch
Daisy Meadows Dostupné215 KčDo košíku
-
Bildermaus - Ein Welpe braucht Hilfe
Daisy Meadows Dostupné207 KčDo košíku
-
Kam sa podela Lili Hryzková?
Daisy Meadows Dostupné241 KčDo košíku
-
Hľadá sa Mimi Fúziková 1. diel
Daisy Meadows Dostupné236 KčDo košíku
-
Elka Pierková volá o pomoc
Daisy Meadows DostupnéVýhodné228 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Annie the Detective Fairy
Meadows, Daisy Dostupné192 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Hope the Welcome Fairy
Daisy Meadows Dostupné225 KčDo košíku
-
Pixie Magic: Dotty and the Sweet Surprise
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Pixie Magic: Emerald and the Friendship Bracelet
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Festive Fairies Collection
Daisy Meadows Dostupné225 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Kimi the Bubble Tea Fairy
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Yasmeen the Kayaking Fairy
Daisy Meadows Dostupné169 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Rainbow Magic: Li the Labrador Fairy
Daisy Meadows Dostupné169 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Paula the Pumpkin Fairy
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Unicorn Magic: Rosymane and the Rescue Crystal
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Nur the Vlogger Fairy
Daisy Meadows Dostupné225 KčDo košíku
-
Unicorn Magic: Twinkleshade and the Calming Charm
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Helen the Sailing Fairy
Daisy Meadows Dostupné169 KčDo košíku
-
Rainbow Magic: Niamh the Invitation Fairy
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku
-
Unicorn Magic: Sweetblossom and the New Baby
Daisy Meadows Dostupné197 KčDo košíku



















