FINLUX 24FHE5760
Popis produktu
FINLUX 24FHE5760
Šikovný televizor s HD rozlišením s ultratenkým ELED panelem o úhlopříčce 24" (61 cm). Televizor je navíc vybavený tzv. SMART funkcemi, jako je hybridní televize, NETFLIX, YouTube, Skylink Live TV, ...
HLAVNÍ PŘEDNOSTI MODELU FINLUX 24FFD5660
• Nové OSD menu - přehlednější grafika, rychlý a přehledný Navi Bars systém.
• Příjem a plná podpora nového pozemního DVB-T2 vysílání v České republice.
• Nahrávání pořadů přes USB. (funkce PVR)
• Podpora HbbTV - hybridní televize.
• Integrovaný Multimediální přehrávač s širokým přehráváním různých formátů.
• Podpora internetových aplikací NETFLIX, Oneplay (VOYO+O2TV), Skylink Live TV, Lepší TV.
Bude mi fungovat nové digitální pozemní DVB-T2 vysílání?
Chcete sledovat své oblíbené pořady, kdykoliv si najdete čas?
Jak připojím televizor k internetu?
Snadno, bezdrátově (vzduchem), přes zabudovanou Wi-Fi nebo kabelem.
Přehraji si fotky, hudbu a filmy?
Můžu si nahrát Televizní noviny nebo třeba seriál Ulice?
Výborné dálkové ovládání
Aplikace Skylink Live TV a Lepší TV
Jaké získám internetové funkce?
• HbbTv (iVysílání ČT, Prima, Nova, Seznam,…)
• Otevřený internetový prohlížeč
• YouTube, Facebook, Twitter, NETFLIX
• Aplikace Skylink Live TV s CZ/SK programy
• Aplikace Lepší.Tv s CZ/SK programy
• Chytré ovládání přes mobil a tablet
• MediaShare sdílení audio/video souborů
• Internetový portál s aplikacemi
• FollowMe TV - streamování obsahu z Tv do mobilního zařízení (aplikace ke stažení ze Smart center)
Satelitní příjem
TECHNICKÉ PARAMETRY
Možnosti příjmu
• DVB-S2 HEVC (H.265)
• DVB-T2 HEVC (H.265)
• DVB-T (MPEG4 HD)
• DVB-C (H.265)
• Analog PAL/Secam B/G, D/K, I, Secam L/L´. VHF, UHF, S-kanály, Hyperband
Základní vlastnosti
• Úhlopříčka: 24" (61 cm)
• Rozlišení: HD Ready (1366 x 768)
• Zpracování obrazu: 100 Hz FMX
• Kontrastní poměr: 1.000.000:1
• Pozorovací úhly H/V: 178°/178°
• Svítivost: 550 cd/m2
• Odezva: 3.5 ms
• Uživatelské seřazení předvoleb
• Časovač pro nahrávání v nepřítomnosti
• Hotelový mód DeLuxe s klonováním a uvítací obrazovkou
• Timer
• Teletext
• Stránková paměť teletextu na 1000 stran
• CEC, CEC RC Passtrough
HbbTV, Wi-Fi, DLNA 1.5, MIRACAST, INTEL WI-DI
• Otevřený internetový prohlížeč, Google, Facebook, Twitter atd.
• Přímý přístup jedním tlačítkem ovladače ke službám NETFLIX a YouTube
• HbbTV přístup k hybridnímu vysílání tv stanic a archivům pro zpětné shlédnutí
• Zrcadlení obsahu z displeje mobilního zařízení (Mirror share) přes WiFi
• Multiscreen technologie stream TV na mobilní zařízení (iOS a Android)
• Internetový portál s aplikacemi APP Store, Smart ovládání přes Tablet, Mobil (iOS a Android)
• Wake On (WoLAN/WoWLAN) kompatibilní pro Android z aplikací Netflix a YouTube
• Wi-Fi interní Wireless-N router (IEEE 802.11a/b/g/n) se současným využitím 2.4 a 5 GHz pásma, optimalizovaný pro plynulejší a rychlejší HD video streaming
USB PVR + Multimediální přehrávač
Televizor umožňuje nahrávat digitální vysílání na externí disk (FAT32) přes USB port. Doporučujeme použít disk USB s kapacitou mezi 2 GB a 1000 GB (FAT32 / NTFS - umožňuje pouze přehrávání). Napájení disku je 5V/500mA, což je dáno výstupem USB. Do bočního USB vstupu TV lze připojit 2.5” a 3.5” palcový externí hardisk (hardisk s externím napájením) nebo USB externí paměť.