Kategorie

Manžel nikdy nespí

196 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: MOBA
Kód:
ISBN: 978-80-243-7465-9
Rok vydání: 2017
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 232

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Nešťastně vdaná žena doma trpí. Despotický manžel ji drží zkrátka, nedůvěřuje jí, nedává jí peníze na domácnost. Žijí na samotě, a tak je její každodenní náplní starost o hospodářství a péče o dům. Jednoho dne však v lese potká houbaře a začne si s ním románek. Také on je ženatý, a tak jsou nuceni se scházet tajně. Ale manžel neustále bdí na stráži. Z nevěry ji pro vlastní nadutost nepodezírá, ale nedopřává jí ani kapku volnosti.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Postavy, které v knize vystupují jsou báječně vykresleny a já jsem si je při čtení dokázala živě představit. Líbil se mi také fakt, že se celý příběh odehrává v průběhu několika let, takže nedochází k pasážím, které by byly nudné, nebo by se mohly zdát zbytečné. Celý příběh báječně plyne směrem kupředu a úžasně vás vtáhne do děje.

Erika má neskutečné štěstí hlavně díky své nejlepší kamarádce, která je nejen její vrbou, ale zároveň velkým pomocníkem v životních nesnázích. Bohužel v dnešní době je takový vztah spíše krásnou pohádkou, ale i tak věřím, že se mezi námi stále najdou takoví lidé, kteří neváhají a v případě nouze své přítelkyni stůj co stůj pomohou.

I když si budete nejednou klepat na čelo nad naivitou hlavní hrdinky, tak knihu doporučuji. Jedná s... Celá recenzee o úžasné oddechové čtení. Mě prostě autorčiny knihy baví a jsem zvědavá na další z příběhů z pera Aleny Jakoubkové.
3/10/2017
Příběh nás zavede do slunné Francie, do Paříže, kam přiletí 17 letá Erika. Erika dostala zájezd do Paříže jako dárek za úspěšně složenou maturitu od rodičů.
V Paříži se seznámí s Pierrem a hned se do něj zamiluje. Prožijí spolu krátký románek.
Nastal den kdy Erika letí domu, naivně věří, že se Pierre do ní též zamiloval a brzy jí přijede navštívit.
bohužel realita je jiná, dozvídá se, že Pierre to bral jako letní románek a loučí se s Erikou.
Erika přiletí do Prahy a za pár týdnů zjistí, že románek s Pierrem nebyl bez následku. Erika je těhotná.
Jelikož je Eričina matka despotická nepřeje si aby někdo věděl, že Erika čeká nemanželské dítě. A proto si vymyslí, že Eriky manžel je v cizině a Erika má lepší být doma.
Jelikož se s Eričinou matkou nedá vy... Celá recenzedržet, Erika hledá někoho kdo by si jí vzal i s dítětem.
Poznává Fritze z Rakouska. Ten se do ní okamžitě zamiluje a je ochoten si ji vzít i s dítětem.
Erika se tajně vdá. Až po svatbě oznámí rodičům, že se vdala. Matka s výběrem ženicha nesouhlasí a přestane s Erikou komunikovat.
Erika žije u Fritze i s dcerou Elsou.
Bohužel Fritz je strašný žárlivec a zakáže Erice scházet se s kamarádkami. Erika zákaz poruší. Fritz Eriku před Elsou zmlátí. Erika s Elsou utečou z domova.
Bohužel v Rakousku jsou jiné zákony než u nás a Erika musí s Fritzem bojovat o Elsu.....

Můj názor: Paní autorku jsem vůbec neznala, nevěděla jsem co od knihy očekávat. Knihu jsem si vybrala podle pěkné anotace a obálky knihy. Určitě jsem neprohloupila! Tato kniha je lehké letní čtení. Po přečtení pár stran z knihy, mi přišel styl psaní podobný knihám Lenky Lanczové, která píše pro náctileté.
Obdivuji hlavní hrdinku Eriku, co vše zvládla bez pomoci svých nejbližších "své rodiny". Překvapilo mě, že vůbec takové matky v dnešní době jsou, kterým nezáleží na štěstí svých dětí, ale jen aby ony dobře vypadaly před svými kamarády.
Nechápu, že matka Eriky neměla o Eriku starost, nezajímalo jí jak probíhá těhotenství, porod a už vůbec její vnučka Elsa.
Otec Eriky je zde vykreslený jako pořádný Podpantoflák. Pokládám si otázku jak je možné, že se ani otec nesnažil spojit se s Erikou a zeptat se jí jak se jí daří.
Další závažný problém co se Erice stal bylo domácí násilí. Příběhu naštěstí měla možnost používat telefon tak se jí brzy podařilo zavolat o pomoc. Jenže ve skutečnosti většina žen nemůže nic někdy i nesmí ani z domu bez svého partnera. Tím pádem ve většině případech, se přichází na týrání žen velmi pozdě.

Rakouské zákony jsem vůbec neznala a byla jsem šokována a zároveň překvapena. S některým zákonem i souhlasím a s dalšíma vůbec a jsem ráda za to, že žiji v České republice.

Kniha je velmi krásná, moc se mi líbilo jak paní spisovatelka popisuje krásná města v Rakousku, připomnělo mi to vzpomínku na poznávací zájezd se základní školou do této krásné země.
Tato kniha určitě nebude poslední, kterou od této spisovatelky přečtu.
Knihu moc, moc, moc doporučuji :)
9/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 21% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Manžel nikdy nespí jen za 196 Kč.