Přístav naděje mě nadchnul, to musím přiznat. Kniha, jejíž hrdinkou je starší dáma, vůbec nesklouzává do úrovně nějaké červené knihovny či klišoidního příběhu, ale je to doslova pohlazení po...
číst celé
Přístav naděje mě nadchnul, to musím přiznat. Kniha, jejíž hrdinkou je starší dáma, vůbec nesklouzává do úrovně nějaké červené knihovny či klišoidního příběhu, ale je to doslova pohlazení po duši. Pobavila jsem se i poplakala. Měla jsem chuť se seznámit s Marianne a vydat se na toulky nádhernou Bretaní. Alespoň tak úžasně tento kousek země autorka ve svém příběhu popsala. Moc příjemné čtení. Určitě doporučuji. Na mě doma čeká ještě Levandulový pokoj, tak jsem zvědavá, zda budu mít podobné pocity.
schovat popis
Nina George · Moravská Bastei MOBA s.r.o · 2016 · pevná bez přebalu · 312 stran
Produkt momentálně není dostupný.
102Kč
Popis produktu
Objevte příběh, který vás pohltí a dodá naději!
Přístav naděje je kniha plná laskavosti a životní moudrosti, která vás přesvědčí, že na změnu nikdy není pozdě. Tento román vás zavede na emotivní cestu ženské odvahy a nových začátků.
Když Marianne zakusí náruč Paříže, pozná, co znamená skutečné štěstí - přestože jí osud přichystá nelehký okamžik, který ji může zlomit. Zachráněná neznámým mužem, odhodlaná najít svůj směr, odjíždí k moři do malebné Bretaně. Tam ji čeká překvapení - místní ji považují za očekávanou kuchařku a Marianne svými kulinářskými schopnostmi pomalu i sobě dává nový smysl života. Její příběh je inspirací pro všechny, kteří se někdy cítí ztraceni a potřebují nový impuls.
Tento román není jen o boji se smutkem, ale především o vítězství života a objevování sebe sama v nečekaných situacích. Přístav Kerdruc je místem, kde se naděje rodí a kde se může obrátit každý život k lepšímu.
Proč si tuto knihu prostě musíte přečíst
Inspirativní příběh plný emocí a síly překonat obtíže
Životní moudrost o tom, že nikdy není pozdě na změnu
Autentické prostředí malebné Bretaně, které vtáhne do děje
Silná ženská hrdinka, která učí radosti z každého dne
Kulinářské kouzlo jako symbol nové naděje a radosti
Co od knihy získáte
Emocionální zážitek, který vás přiměje přehodnotit vlastní život
Příběh vhodný pro chvíle, kdy potřebujete povzbuzení a inspiraci
Krásně napsaný text s plynulým stylem čtení
Příležitost poznat kouzlo francouzské Bretaně
Kniha, která je skvělým dárkem pro své blízké nebo sami sebe
Pravidelně k nám do Megaknih chodí známe české osobnosti a povídáme se s nimi o knihách. Pozvání k nám do Knižního zákulisí přijali zajímavé české osobnosti, například Jirka Mádl, Roman Vaněk, Veronika Žilková, Bořek Slezáček, Josef Maršálek, Martina Preissová a mnoho dalších!
Přístav naděje mě nadchnul, to musím přiznat. Kniha, jejíž hrdinkou je starší dáma, vůbec nesklouzává do úrovně nějaké červené knihovny či klišoidního příběhu, ale je to doslova pohlazení po duši. Pobavila jsem se i poplakala. Měla jsem chuť se seznámit s Marianne a vydat se na toulky nádhernou Bretaní. Alespoň tak úžasně tento kousek země autorka ve svém příběhu popsala. Moc příjemné čtení. Určitě doporučuji. Na mě doma čeká ještě Levandulový pokoj, tak jsem zvědavá, zda budu mít podobné pocity.
Kniha se mi moc líbila. Pravda, patří asi spíš do červené knihovny, kterou vlastně vůbec nečtu, ale četla jsem ji v období, kdy mě to oslovilo. Je tam pár dobrých myšlenek k zamyšlení. Četla jsem jinou knihu od autorky, která se mi líbila a proto jsem si koupila i tuhle. Myslím, že si ji za pár let klidně přečtu znovu.
Tato kniha, jménem '' Přístav naděje '' mě ihned uhranula. Moc se mi líbila i samotná obalka a anotace mě také velmi zaujala. Kniha je docela tradiční, podobný příběh jsem jsem už sice četla, tento mě ale moc bavil. Chvíli mi trvalo, než jsem se do příběhu začetla, ale naštěstí to netrvalo dlouho a ja jsem se do příběhu ponořila. Doporučuji všem romantickým dusim, je to super oddychovka na dlouhý zimní večer.
Pro začátek velikánská pochvala této knize tomuto příběhu Přístav naděje.Tento příběh mě maximálně bavil. Kniha je výborně čtivá.Za mě super a já musím tuto knihu všem jen a jen vřele doporučit .Za mě povedené čtení ..Doporučuji ..Příběh plný laskavosti, vřelosti a životní moudrosti o tom, že nikdy není pozdě změnit svůj život. Když Marianne pohltily kalné vody Seiny, cítila se vlastně šťastná, poprvé v životě opravdu šťastná. To, že ji proti její vůli jakýsi neznámý muž zachránil, její odhodlání ještě umocnilo. Když ji nechce Paříž, pojede k moři. A malovaná dlaždička, která se jí úplnou náhodou dostala do rukou...Maximální spokojenost,výborně čtivý příběh.Musím jen a jen všem vřele doporučit ..
Překrásný román, úplně mě pohltil. Když Marianne pohltily kalné vody Seiny, cítila se vlastně šťastná, poprvé v životě opravdu šťastná. To, že ji proti její vůli jakýsi neznámý muž zachránil, její odhodlání ještě umocnilo. Když ji nechce Paříž, pojede k moři. A malovaná dlaždička, která se jí úplnou náhodou dostala do rukou, ji nasměrovala do Bretaně, až do přístavu Kerdruc. Ovšem chyba lávky!, tam ji považují za dlouho a toužebně očekávanou kuchařku.
Všechny postavy románu jsem si velmi oblíbila, i když jsem měla ze začátku velký hokej v jejich jménech. Bavilo mě sledovat příběh Marianne a vidět, jak se postupně mění v jinou, mnohem sebevědomější ženu. Přístav naděje se velmi příjemně četl, pohladil po duši a zároveň mě mnohdy i velice nenápadně přiměl k zamyšlení. A to by asi dobrá kniha měla, ne? :) Ráda si od spisovatelky přečtu i další knihy.
Nejedná se o nijak výjimečnou či zapamatovatelnou knihu, ale přesto jsem s ní strávila fajn chvíle, a u čtení jsem si jaksepatří odpočinula. Je to milý, laskavý příběh, protkaný velmi užitečnými myšlenkami a životními moudry. Každý z nás má svůj přístav naděje, který je bezpečným, laskavým místem, na kterém nám nic nehrozí, a dostaneme se nám tam porozumění. Chytlavý, barvitý román, nemám, co bych mu vytkla.
Další kniha od moji oblíbené autorky. Druhá v pořadí, kterou jsem od ní přečetla a zase mě naprosto dokázala dostat. Kniha, která je napsána velmi něžně, autorka dokázala úžasně popsat emoce a různé situace. Rozhodně mohu doporučit. Všechna čest překladatelům, myslím, že tady u knih od téhle autorky se překlad obzvlášť povedl. Pokud rádi čtete pěkné knihy, které vás dostatnou, tak si přečtěte něco od Niny Georgeové. Ale varuji při čtení- kapesníčky sebou!
Tato kniha vypráví příběh šedesátileté Marianne, která se na dovolené v Paříži rozhodně zabít skokem do Seiny. Život jí netěší, protože se k ní její manžel chová jako ke kusu hadru. Z řeky jí však vyloví muž, který ji odveze do nemocnice. Tam objeví obrázek, který nese jméno Marianne a tak se do dané vesnice vydá. Příběh je neskutečně milý a kouzelný. Autorka píše fakt moc hezky a postavu Marianne jsem si moc oblíbila. Pokud hledáte fajn oddechovku, rozhodně je toto správná volba! :)
Nádherný příběh o tom, že každý z nás má v tomto světě své místo a svou důležitost. Když Marianne pohltily kalné vody Seiny, cítila se vlastně šťastná, poprvé v životě opravdu šťastná. To, že ji proti její vůli jakýsi neznámý muž zachránil, její odhodlání ještě umocnilo. Když ji nechce Paříž, pojede k moři. A malovaná dlaždička, která se jí úplnou náhodou dostala do rukou, ji nasměrovala do Bretaně, až do přístavu Kerdruc. Ovšem chyba lávky!, tam ji považují za dlouho a toužebně očekávanou kuchařku. A vařit, to Marianne skutečně umí výtečně. A tak své odhodlání skoncovat se životem odloží o den, pak ještě o jeden...
Pro mě je tato kniha Přístav naděje, velkým překvapením. Čekala jsem obyčejný román o mladé dívce, které osud do života staví jen samé překážky. Ale že se z toho vyklube až takto napínavé počtení jsem netušila. Skvělý námět, napětí až do konce knihy. V knihovně jsem na tuto knihu natrefila náhodou a obal mě spíše odpuzoval, ale jsem ráda, že jsem se nechala zlákat a knihu si půjčila. Mohu jen doporučit.
Přístav naděje je kniha, která má touhu Vám otevřít oči a ukázat život z těch lepších stránek. Marianne, která byla unavená životem a despotickým manželem se rozhodne skoncovat se životem a skočí do Seiny, aby se utopila. Její jedinou šťastnou chvilkou byla vlastně jen ta chvíle, dopadu do řeky s myšlenkou, že už bude vše v pořádku. Zachrání ji však neznámý cizinec. Marianne se tak rozhodne odjet k moři a utopit se v něm. Po příjezdu do Bretaně si ji tamní usedlíci spletou s očekávanou kuchařkou a protože vařit Marianne umí opravdu dobře, rozhodne se na chvíli svůj odchod ze světa odložit. Jenže člověk míní a Bretaně a její pohodoví a láskyplní obyvatelé mění.
Přístav naděje je oddechové kniha, která vás zavede rovnou do několika koutů světa. Hrdinkou je starší paní Marriane, která se díky neznámému muži podruhé narodila, když jí zachránil život. Marriane je kuchařka- kombinace romantické knížky a vaření je vždy příjemné. Kniha je příjemná, milá, laskavá. Nepatří mezi knihy, která by mě dlouho utkvěla v paměti. Knihu jsem četla už před nějakou dobou a musela jsem o jejim obsahu pátrat v paměti.
Není to příběh, který by bylo možné hltat jako napínavou detektivku, je třeba se zklidnit a knihu si pomalu vychutnávat. Často jsem se zastavila a některou myšlenku si přečetla dvakrát i třikrát, abych si ji užila, pochopila, zapamatovala.... Zatoužila jsem usednout s Marianne na břehu moře a zaposlouchat se do tónů její hudby, nebo s ní posedět na terase Ar Moru. Krásně se to četlo. "Neříká se, že krása je stav duše? Když je duše milována, promění se každá žena v bytost hodnou obdivu, i když je jinak průměrná. Láska mění duše žen a ony zkrásní na minuty nebo navždy."
24/04/2020
Kniha návstěv
Ověřené příspěvky jsou tak označené, ostatní jsou neověřené.
Blanka Kadidlová
Ověřený příspěvek
Vše v naprostém pořádku. Palec nahoru.
Eva Bižova
Ověřený příspěvek
Skvělí nákup rychle dodani
Naty
Nakupují zde ráda, cena je vždy příznivá. Obchod je super- doporučuji.
Yana
Děkuji moc za knihu. Dlouho jsem ji nemohla nikde sehnat. Ačkoliv jsem kupovala antikvariátovy kousek, vypada stále moc hezky. Nechybi žádné stránky, vse je čitelný, rohy nejsou zničené. Kniha udělala velkou radost. Přítel musí nasbírat 666 bodů pri různých úkolech, aby ji získal jako dárek.
Stanislava
Ověřený příspěvek
Byla jsem naprosto spokojená s objednáním,dodáním a cenou knihy.Doporučuji.
Zuzana Zástěrová
Ověřený příspěvek
Naprosto úžasný, jsme spokojeni i naše vnučka
Iveta Švecová
S Vaším obchodem jsem velice spokojená, zboží super a ceny ještě lepší.
Eva
Ověřený příspěvek
S nákupy jsem velice spokojená. Délka doručení není dlouhá a s cenou jsem též nadmíru spokojená.
Zdena Hocková
Ověřený příspěvek
Naprostá spokojenost . Rychlé jednání, vše v pořádku.
Jirka
S obchodem naprostá spokojenost, rychlost, spolehlivost
Michal Bujňák
Spokojenost s nákupem za super cenu. Dávam palec nahoru
Olga
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem velice spokojená najdi vše co potřebuji a dodání je taky rychlé...
Anna
Ověřený příspěvek
Nakupuju a jsem velmi spokojená ,cena je vždy příznivá a zboží odpovídá ,teď jsem koupila příruční trezor a je super,ostatním obchod doporučuji
Mirka
Objednávka byla rychle vyřízená, byla jsem velmi spokojená .
Ladka Sarkanyova
Velmi krátké dodání objednávky
Jana Kosová
Ověřený příspěvek
Perfektní komunikace a rychlé dodání. Kniha je perfektní
Jiřina
Ověřený příspěvek
NAPROSTÁ SPOKOJENOST, RYCHLÉ DODÁNÍ, PROSTĚ SUPER
Marcela Zuvačová
Ověřený příspěvek
jsem spokojená kniha je levná a přišla velmi rychle
Ladislava
Objednávka v pořádku,super komunikace,doporučuji
Vali
Ověřený příspěvek
Maximální spokojenost. Doporučuji.
Jitka
Ověřený příspěvek
S každým nákupem jsem spokojena. A jsem ráda, že to můžu vyzvednout v Zásilkovně.
Karel baroch
Kniha mně byla doručena brzy a ještě jsem dostal dárek. Děkuji. Velká spokojenost.
Hana
Velmi dobrá komunikace, rychlé a bezproblémové vyřízení, nízké ceny, dobrá kvalita.
Ivana
Ověřený příspěvek
S batohem na notebook jsme velmi spokojeni. Je přesně podle našich představ.
Tomáš Chalánek
Ověřený příspěvek
Jsem plně spokojený. Co napsat více?
Renata
Vzdy jsem byla velmi spokojená
Karel
Ověřený příspěvek
Reakce obchodu byla velmi rychlá a jsem s prodejem velmi spokojen.
Pavel Kocybala
Velká spokojenost, rychlé dodání,mohu jen doporučit.
Jana Hrbková
Vše kolem objednávky bylo v pořádku. Fólie jsou pevné, kvalitní
Stefan kubobcik
Vše v naprostém pořádku zboží dorazilo rychlé můžu jen l DOPORUČIT velká spokojenost
Blanka Frčková
S knihami od vás jsem velmi spokojená
Lenka Šichová
Ověřený příspěvek
Nedávno jsem zakoupila ošatky na pečení chleba, velká spokojenost. Rychlé objednání a dodání.
Lenka Jůzová
Rychlé dodání, vše v pořádku. Spokojenost
Viktor Kozánek
Produkt je skvělý. Komunikace s obchodem perfektní!
Marcela Legemzova
Nakup vzdy super diky
Alena Smržová
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem spokojená,zásilky přijdou brzy a v pořádku. Přehledné stránky.
Urbánková Kamila
Rychlost dodání, hezké zboží.
Zdeňka
Jsem moc spokojená. Všechno je super.
beneš Jaroslav
Ověřený příspěvek
Jsem spokojený ! Komunikace i dodávky zboží fungují na jedničku !
Ludmila
Nákup proběhl bez problémů, vše v pořádku, obchod doporučuji.
Miroslava Prokešová
Ověřený příspěvek
Byla jsem překvapena, Megaknihách mohu nakoupit i jiné zboží než knihy. V mém případě Arnikovou mast. Cena nejlepší na trhu, zaslání v naprostém pořádku. Děkuji a obchod vřele doporučuji.
Květuše
Nakoupila jsem několikrát a vždy jsem byla spokojená.Doporučuji.
Jaroslava
Nakupuji po několikáté a vždy jsem velmi spokojená
Jana Holikova
Ověřený příspěvek
Velmi ráda zde nakupují. Všem vřele doporucuji
Miroslav Kuchař
Ověřený příspěvek
Dobrý den ,jsem moc spokojeny
,vždy všechno bez problémů,za mě 1
Marie
Ověřený příspěvek
Objednávám často a jsem opravdu velmi spokojená.
Jiří Sommer
Vše v naprostém pořádku, přehledné stránky, výborná komunikace, diky za obchod
Hana Sulovska
Ověřený příspěvek
Objednávala jsem už vícekrát a jsem velmi spokojená.
Rychlé vyřízení bez problémů, dobrá práce
diky
Jana
Ověřený příspěvek
Rychlost vyřízení objednávky a kvalita zboží.
Jsem spokojena.
Mohu doporučit.
Dita Vašíková
Ověřený příspěvek
Opravdu veliká spokojenost. Mohu jen doporučit
Využijte výhodné poštovné 49 Kč
Alkohol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Ráda si od spisovatelky přečtu i další knihy.
Marriane je kuchařka- kombinace romantické knížky a vaření je vždy příjemné.
Kniha je příjemná, milá, laskavá. Nepatří mezi knihy, která by mě dlouho utkvěla v paměti. Knihu jsem četla už před nějakou dobou a musela jsem o jejim obsahu pátrat v paměti.
Zatoužila jsem usednout s Marianne na břehu moře a zaposlouchat se do tónů její hudby, nebo s ní posedět na terase Ar Moru. Krásně se to četlo.
"Neříká se, že krása je stav duše? Když je duše milována, promění se každá žena v bytost hodnou obdivu, i když je jinak průměrná. Láska mění duše žen a ony zkrásní na minuty nebo navždy."