Kategorie

Manželovo tajemství

287 běžná cena 359 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: Ikar
Kód:
ISBN: 978-80-249-2589-9
Rok vydání: 2014
Vazba: Vázaný
Počet stran: 392
Zařazení: australské romány

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Liane Moriarty
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 893 Kč

Ušetříte 224

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Vlasta - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...
Odměny pro recenzenty
23
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Musím říct, že autorka umí. Knihu spolu s dalšíma jsem koupila mamce a možná to bylo obálkou nebo anotací, ale rozhodla jsem si je přečíst taky.
Autorka psát opravdu umí. Líbí se mi jaká volí spojení slov - ačkoli to je možná spíše práce překladatelky.
Musím říct, že ačkoli se mi líbí styl autorčina psaní, kniha byla předvídatelná, a ačkoli děj utíkal a vy jste ji hltali věděli jste o přijde. To je maličko škoda.
22/09/2017
Manželovo tajemství mě zaujalo hlavně originálním nápadem a příběhem. O tom, že Liane Moriarty umí psát jsem se přesvědčila už i při četbě Sedmilhářek. Možná bych si knihu Manželovo tajemství užila více právě před Sedmilhářkami, které jsou geniálně promyšlené, tajuplné, chvilkami až děsivé reálností, které číhá všude kolem nás.
Manželovo tajemství mi oproti nim přišlo lehčeji předvídatelné a méně tajemné, přesto velice dobrá četba.
14/09/2017
Manželovo tajemství byla první knihou autorky, kterou jsem přečetla. Další knihy už v knihovně čekají. Kdysi dřív mi trošku vadilo, když byla kniha psaná stylem, ve kterém je každá kapitola věnována jiné postavě. Manželovo tajemství jsem četla už před nějakým časem, dnes čtu běžně knihy vyprávěné z několika úhlů pohledu. V této knize jsem se lehce orientovala už od začátku a příběhy se krásně nenásilně propojily. Konec může být pro někoho tvrdý. Bohužel, život se s námi taky nemazlí a ne vždy vše dopadne, jak bychom si přáli. Asi opravdu něco bude na známém úsloví o Pandořině skříňce... A k epilogu už snad není co dodat... skvělý. Doporučuji.
6/09/2017
Manželovo tajemství od Liane Moriarty je také u žen velmi oblíbenou knihou. A poté, co jsem si ji přečetla, už se tomu vůbec nedivím. Moc se mi celý příběh líbil, nemohla jsem se od čtení odtrhnout a neustále jsem čekala, až bude odhaleno vše, co odhaleno být má. Kniha ukazuje, že vše ve skutečnosti nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Já jsem byla spokojená a ráda toto čtení doporučím i vám ostatním.
31/08/2017
Sotva kniha vyšla, musela jsem si ji přečíst, protože přesně tento typ knih miluji, kdy se celou knihou táhne zápletka, která se nám poodkrývá stále víc a víc ale stejně na konci zůstanete s pusou dokořán a přesně to mi kniha dala. Tuhle autorku mám v oblibě čím dál tím více, ale když porovnám Manželovo tajemství s její další knihou Sedmilhářky, tak právě ty pro mě vyšli trochu lépe, nicméně i tak musím říct, že toto je opravdu skvělá kniha.
31/08/2017
Musím říct, že knihu jsem si přečetla jenom ze zvědavosti. Vůbec mě to nějak nezajímalo, ale když jsem se začetla, tak jsem nemohla odtrhnout svůj zrak.
Naprosto luxusně napsaná kniha, která mě očarovala. Spojení tří příběhů do jednoho, vlastně tří žen a celé to udělat do jedné zápletky, famózní. Kniha, která vás napíná od začátku až do konce a myšlenkové pochody nemají jenom hrdinové v knize, ale také vy sami..
28/08/2017
Cecilia našla na půdě záhadný dopis, nadepsaný : Otevřít jen v případě mé smrti. Tess manžel řekl, že se právě zamiloval do jiné. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru a doteď se s tím nevyrovnala.
Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud. Tak tato věta knihu naprosto vystihuje. Toto byla moje první knížka od Liane Moriarty a já jsem naprosto nadšená. Konec mě dokonale dostal . Rozhodně doporučuji všem !
17/08/2017
Moje první knížka od autorky a už teď vím, že si od ní určitě ještě nějaké knihy přečtu.
Poutavý styl psaní, čtení uběhlo ani nevím jak. Nenudila jsem se ani minutu, a to ani ve chvílích, kdy se bavilo o něčem, co mě příliš nezajímá nebo mi nepřišlo důležité. Což se podaří málo které knize.
Celkově zápletka byla úžasná, napínavá až do konce. Konec byl emotivní a dechberoucí...
A Epilog? Úžasný nápad, který opravdu oceňuji, nádherně završil už tak dokonalý příběh.
Postavy byly reálné, rozhovory a zápletky uvěřitelné, proto knihu jak nejvíc můžu doporučuji!
10/08/2017
Knížka mě úúúúplně tak neoslovila, nápad a pointa dobrá, ale čtivost (alespoň pro mě) nebyla nikterak zajímavá. První problém nastal v množství postav, takže jsem se ze začátku vůbec neorientovala. Druhý problém nastal s výše zmiňovanou čtivostí, nápad a motiv knihy mě zaujal, ale doslova se mi nečetla dobře, takže jsem se musela přemlouvat, ať dám knížce šanci a dočtu ji. Nakonec se povedlo :-) Rozhodně ale více od této autorky doporučuji Sedmilhářky.
9/08/2017
Příběh je napsán velmi poutavě. Je napsán z pohledu tří postav - žen, které se nakonec setkají. Nejvíce se mi asi líbil příběh s Cecílií, protože to prostě bylo fakt dobré! :)
Kniha má moc kapitol - tedy to znamená, že kapitol jsou kratší. Čte se to velmi rychle. Na konci budete litovat, že kniha došlo ke konci. Já toho litovala. Doopravdy. Těším se i na Sedmilhářky, které jsou - podle toho, co jsem slyšela - dobré!
9/08/2017
2
Hodnocení
5/09/2017
28/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Manželovo tajemství jen za 287 Kč.