Kategorie

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu

133

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: PROMETHEUS, spol. s r.o.
Kód:
ISBN: 80-7196-104-3
Rok vydání: 1998
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 254
Zařazení: matematika učebnice základních škol

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Sbírka obsahuje řadu úloh určených k opakování a procvičování veškerého učiva základní školy, je vhodná i pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy. 8. vydání bylo upraveno tak, aby plně odpovídalo vzdělávacímu programu Základní škola. Rozšířena byla kapitola Úprava algebraických výrazů a doplněny byly 3 nové kapitoly – Goniometrie, Základy statistiky a Základy finanční matematiky.

Odměny pro recenzenty
10
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Též jsem ji neměla moc ráda, ale to je opravdu jen tou ,,povinností" na základní škole. Na zopakování učiva základní školy, případně na učení před přijímačkami je nedocenitelná, je v ní opravdu všechno a přehledně.
Doporučuji všem rodičům dětí na základních školách. Opravdu by jim mohla hodně pomoct, případně samotným rodičům, aby se dokázali úspěšně poprat s učivem své ratolesti školou povinné :))
7/10/2017
Tato učebnice od, pro mě osobně nechvalně známého, autora Františka Bělouna ve mně budí doslova hrůzu, protože jsem se s ní musela zabývat při studiích na osmiletém gymnáziu. Matematika mi nikdy moc nešla, a proto má averze vůči této knize není způsobena knihou ani jejím autorem, ale mým osobním pohledem na tento předmět. Kniha obsahuje spoustu příkladů pro procvičování, které byly zajímavé, ale jen do chvíle, než se objevily v písemce.
5/10/2017
Ježíš! Jak já si pamatuji na pro většinu lidí nechvalně známého Bělouna!
Použivali jsme ho na základce při hodinách matematiky a hlavně jsme v něm dostávali velké množství úkolů. Proto jsem ho vážně nesnášela. Dodnes se na mě čklebí někde v nějaké poličce.
Taková spíš sbírka na procvičování příkladů z matematiky. Musím říct, že je udělaná poměrně hezky a přehledně. Ani v ní není ani takové množstvi chyb jako v jiných. 80%
30/09/2017
Nikdy bych nečekala, že budu s nostalgií vzpomínat na učebnici matematiky, ale je to tady. Bělouna jsme používali na základní škole k domácím úkolům a později i při přípravě na přijímací zkoušky. Matematika vždycky patřila k mým nejoblíbenějším předmětům, takže počítat příklady z této sbírky mě bavilo. Nemám srovnání s jinými sbírkami příkladů z učiva základní školy, takže se mi těžko hodnotí, ale nenapadá mě nic, co by mi na ní vadilo.
26/09/2017
Až zpětně tuto sbírku úloh dokážu ocenit. Nenáviděná učebnice, která ovšem svými příklady dokáže prověřit znalosti. Navíc příklady nejsou jen stupidně abstraktní. Doporučuji k přípravě na přijímací zkoušky. Ale především doporučuji používat tuhle sbírku už jako doplňující materiál k hlubšímu pochopení probírané látky. Díky přípravě s touto knihou byly přijímací zkoušky zvládnutelné a přechod z běžné základní základní školy na gymnázium.
18/09/2017
Neoblíbená učebnice matematiky plná náročnějších příkladů pro základní škole. Vzhledem k tomu, že jsem na druhém stupni základní školy navštěvovala matematickou třídu, byla tato kniha pro nás povinná. V té době se nám zdály příklady složité a na knihu jsme si stěžovali, když se na to dívám dnešníma očima, jsem velmi ráda za to, že jsme byli nuceni tuto učebnici používat. Usnadnila mi studium matematiky na gymnázium. Doporučuji.
20/07/2017
Maximální spokojenost. Doporučuji.
21/09/2016
Vřele všem doporučuji! bavilo mě to.
28/08/2016
Byl to pěkný dárek.
16/08/2016
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
20/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o -3% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Sbírka úloh z matematiky pro základní školu jen za 133 Kč.