Kategorie

Cyklická žena

425 běžná cena 551 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: OSULE
Kód:
ISBN: 9788090526228
Rok vydání: 2013
Jazyk: Čeština
Vazba: brožovaná
Počet stran: 263
Zařazení: populárně-naučné publikace sebepoznání interpersonální vztahy ženy menstruační cyklus rozvoj kariéry sebeřízení řízení pracovního výkonu lunární cykly

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Revoluční kniha Mirandy Gray – je to pravé pro vás, pokud: máte pocit, že menstruace vás obtěžuje – a v zaměstnání zvláště; trpíte premenstruačním syndromem a chcete se ho zbavit; chcete objevit dary a výhody těch fází cyklu, které nemáte rády; hledáte cestu, jak se zbavit výkyvů nálad a energie; chcete být efektivní a spokojené po celý měsíc; chcete vědět, jak úspěšně komunikovat o tomto tabu tématu s muži! Během menstruačního cyklu se ženám cyklicky proměňují jejich energie, vlastnosti, schopnosti, nálady, emoce, chutě, způsob uvažování, sexuální touha nebo fyzická síla – a je to normální! Každá ze čtyř fází cyklu představuje optimální dobu pro určité schopnosti: Dynamická fáze nám dává jasné a racionální myšlení a fyzickou sílu. Expresivní fáze přináší schopnost empatie a porozumění druhým a dovednost přesvědčivé komunikace. Kreativní fáze, čili fáze předmenstruační, je darem tryskající kreativity a intuitivních nápadů. Fáze reflektivní, tedy doba menstruace, nám poskytuje možnost vidět ve svém životě nové cesty a rozhodnout se pro radikální změny. Kniha Mirandy Gray Cyklická žena poskytuje praktické návody na každý jednotlivý den vašeho cyklu: Jaké jsou v tento den moje aktuální zesílené schopnosti? Co mi určitě půjde? Čemu se mám raději vyhnout? Kdy a jak nejlépe komunikovat s druhými? Jak můžu efektivněji dosahovat svých cílů? Jak můžu zvýšit svůj pocit vnitřní pohody?
Odměny pro recenzenty
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Cyklus. Má ho příroda a máme ho i my ženy. Je přirozený a vždy tu s námi v menší či větší míře byl. Vnímáte ho? Ne? Raději se přemůžete a žijete tak abyste pak večer bez nálady a energii padly do peřin a ráno se probudili jako skvělé adeptky do filmu o zombie? A není to zbytečné? Všechno, co si potřebujete uvědomit, jsou čtyři cykly, které se pravidelně obměňují, samozřejmě u každé z nás jinak, to už si musíte vypozorovat jen vy sami. Ale jakmile si to uvědomíte, tak se Vám změní náhled na život i na práci. Zvládnete si lépe plánovat volno, práci, koníčky, aktivitu a pasivitu - jasně, naplánujte si i odpočinek a to takový, při kterém nehnete ani brvou. Tato kniha od Mirandy Vám otevře oči a ukáže jak na to.
21/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 23% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Cyklická žena jen za 425 Kč.