Kategorie

Běsnící světlo

182 běžná cena 248 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Leda
Kód:
ISBN: 978-80-7335-430-5
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 280

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

DO KRAJNOSTI VYČERPANÁ Lucille dovedou potrápit hluboké duševní zmatky, až neví kudy kam. Její rodiče selhali a ona se ze dne na den ocitla bez pomoci sama s malou sestrou. Musí čelit zraňujícím aspektům lidské existence, zvlášť když si dala slovo, že malou Wren udrží ve své péči. Není to nejlepší doba pro osudovou lásku a ještě k tomu má Digby svoji dívku, Lucille ale ví s naprostou jistotou, že jestli nic nepodnikne, ztratí kus svojí duše a bude navždycky litovat. NACHÁZÍ SVOJE SILNÉ STRÁNKY V bitvě o znovunabytí vnitřní vyrovnanosti selhává znovu a znovu. Je absolutně vyčerpaná a víc už nemůže unést… pak si ale uvědomí, že kupodivu právě komplikovaná láska plná rozporů jí pomáhá, aby ve svém nitru odkryla nové dimenze a objevila svoje silné stránky.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Na to, co se ukrývá v této překrásné blankytné knize, jsem byla opravdu hodně zvědavá, jelikož podle anotace vypadal příběh moc zajímavě.
Lucille byla zcela jiná hrdinka než na jaké v příběhu narážím.
Z ničeho si nedělala těžkou hlavu a byla se vším rychlé hotová, takže se jevila jako takový klučičí typ.. Díky tomu taky asi všechno zvládala, tak jak zvládala.

Vůbec si nedokážu představit, jaká by tato situace musela být v reálu – jak by se o vše musela starat skoro plnoletá dívka, která chodí do školy - . Autorka se tak pustila do velmi ožehavého tématu, které se (bohužel) někdy stává i ve skutečnosti.Co asi příběh odlehčilo nejvíce bylo zapletení milostné tématiky, díky níž jsme si mohli oddechnout od Lucilliných problémů.

Běsnící světlo rozhodně... Celá recenze předčilo mé očekávání a jeho čtení mi zpříjemnilo letní chvíle. :)
8/08/2017
I když je hlavní téma v knize zásadní a vybočuje z normálu, tak přece jen bych tuto knihu řadila mezi oddechovky. Neříkám, že to skončí dobře, protože se tak nestane, záleží opět na úhlu pohledu, ale je to příběh, který vás pohladí na duši, vy se u čtení budete usmívat a budete otáčet stránky bez přestávky, jednu za druhou. Já si udělala u knihy asi dvě povinné přestávky a to jsem vrčela, protože nechcíííí.. :) A podotýkám - na jednu "přestávku" jsem se těšila jak celý týden, ovšem když jsem začala číst Běsnící světlo, všechno šlo tak nějak bokem... :)

Celkově se mi kniha moc líbila, opravdu. Je krásná nejen obálkou, na což jsem si už zvykla u LEDy, ale také písmo, jakým je napsána, je moc příjemné. Čte se sama. Jsem se nestačila ani divit, jak rychle a v pohodě písme... Celá recenzenka ubíhají, s jakou rychlostí otáčím stránky a v jaké megarychlosti je konec.
Dojemný příběh, plný akce, kdy se téměř osmnáctiletá Lucille musí snažit vyřešit problémy dospělých a i své. Příběh, který vám vyplní prázdné dny, který si sebou vezměte na dovolenou, na den k vodě nebo jen tak do parku na lavičku za slunného dne.

Doporučuji knihu všem. Je o vnitřní síle, je o tom, že když se člověk snaží, vždy dokáže najít schůdné řešení, i když cesta k němu je mnohdy křivolaká a plná nástrah, které jej můžou odrazovat. Ovšem stačí silná vůle a dá se to zvládnout. Zatnout zuby, zakousnout se do toho, co si člověk přeje a vše může být tak, jak si každý z nás přeje.
7/08/2017
Bohužel musím přiznat, že od knihy Běsnící světlo od Estelly Laureové jsem čekala o trochu více. I když se mi nejprve zdála jako nevšední, nakonec jsem nebyla tak nadšená, jak jsem původně očekávala - to je přesně ono, je těžké, aby vám vyrazila dech kniha, od které máte veliká očekávání. Lepší je vyčistit mysl, vzít knihu do ruky a čekat, co vám přinese. Nicméně chválím obálku, ta je opravdu nádherná.
30/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Běsnící světlo jen za 182 Kč.