Kategorie

Ještě není konec

207 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Host
Kód:
ISBN: 978-80-7491-692-2
Jazyk: Čeština

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Český detektivní román s psychologickými motivy a svéráznou komisařkou Výrovou v hlavní roli Je horké srpnové odpoledne roku 1987. Končí prázdniny a dvanáctiletá Hana se v prvorepublikové vile u řeky na periferii města nechtěně stane svědkem mimořádně brutální vraždy. Příslušníci Veřejné bezpečnosti pachatele nápadně rychle zadrží a její tvrzení, že vrahem byl ve skutečnosti podivný zelený přízrak, ze všeho nejvíc připomínající vodníka z Erbenovy Kytice, nikdo nebere vážně. Policejní komisařka Marie Výrová se tentokrát bude zabývat čtvrt století starou vraždou. Po setkání s Hanou Kolihovou, která se z hrůzného zážitku nikdy nevzpamatovala, zpočátku jen ze zvědavosti prostuduje spis dávno uzavřeného případu. Záhy ale nabyde jistoty, že se tehdejší vyšetřovatelé dopustili řady chyb a že k šokujícímu zločinu mohlo mít motiv a příležitost mnohem víc obyvatel onoho zdánlivě ospalého domu. Rodinné přízraky po čtvrtstoletí ožívají i proti vůli těch, kteří si ze všeho nejvíc přáli zapomenout. Na všech leží stín viny. Kdo je skutečným pachatelem zločinu, který zcela rozvrátil kdysi prominentní rodinu věhlasného místního lékaře?
Odměny pro recenzenty
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Léto. Prázdniny. Okraj města. Babička a dědeček. Velký dům. Dobrodružství.

Většina z nás to dobře zná. Bezstarostná atmosféra léta, rodiny a přátel. Nicnedělání a polehávání. Čas, kdy nemusíte nic řešit a ani se to od vás nečekává. Dětství.

To vše se odehrává i v roce 1987 na okraji Olomouce v krásné vile rodiny Třebovických. Tři děvčata prožívají krásné léto. Než jim ho utne příšerný čin. Vražda kojence. Vše náhle skončí.

Jediná vteřina, která rozerve rodinu a nenávratně zničí několik životů.

O 25 let později přichází jeden z tehdy dětských svědků vraždy za komisařkou Výrovou s prosbou o pomoc. Kdysi malá Hana něco viděla. Nikdo jí nevěřil. Nyní je odhodlána postavit se za své svědectví a dokázat nevinu člověka, který se stal obětním beránkem.... Celá recenze

Komisařka Výrová, byť se značnou dávkou skepse, se případu ujímá. Začne se nořit do tajemství rodiny Třebovických. Sama stojí proti jejich popírání pravdy, vzájemné nenávisti i obrovskému strachu.

Stín děsivé události je obchází i po tolika letech.

A komisařce začíná být jasné, že je něco shnilého pod slupkou klanu Třebovických.

Česká detektivka Ještě není konec je vynikající čtení. Pátraní komisařky Výrové Vás bude podvědomě nutit přemýšlet o možných podezřelých a nedočkavě budete komisařku popohánět, aby zjistila něco nového.

Kniha má vynikající spád, který vede až do šokujícího konce.

Totalitní léta byla zlá a přílišné nadšení pro ideologickou myšlenku za sebou nechávalo krvavou stopu. Protože kdo nebyl s námi, byl proti nám...

Děsivost příběhu tkví v jeho uvěřitelnosti. Vždyť to vše se klidně mohlo stát i za bytelným sousedovým plotem. Ve vaší ulici. Vaší rodině...
4/05/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 31% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Ještě není konec jen za 207 Kč.