Kategorie

Atlantský svět

Autor: A.G. Riddle

231 běžná cena 289 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Argo
Kód:
ISBN: 9788025716526
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Počet stran: 264

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 845 Kč

Ušetříte 240

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Severní Maroko: Dr. Kate Warnerová vyléčila globální pandemii a myslela si, že vyléčí i sebe. Mýlila se. A mýlila se i ohledně rozsahu atlantského spiknutí. Lidstvo nyní čelí nové hrozbě v podobě nepředstavitelně silného nepřítele. Ani jí samotné už nezbývá mnoho času a lidská civilizace stojí před naprostým zhroucením, když se objeví nová naděje – zpráva od potenciálního spojence.
Hvězdárna Arecibo: Mary Caldwellová celý život čekala, pozorovala hvězdy a pátrala po stopách rozumného života za hranicemi naší planety. Když se konečně dočká, je náhle zatažena do boje staršího než lidstvo, ve kterém jde ještě o mnohem víc. Mary se musí rozhodnout, komu má důvěřovat, protože už není kam utéct.
Antarktida: Dorian Sloane po odeznění atlantského moru zjišťuje, že se stal jednou z loutek v Areově tajemném plánu. Než stihne ovládnout situaci, Arés rozpoutá kataklyzma, které vše změní. Zatímco svět zachvacuje katastrofa, Arés mu prozradí pravou povahu nebezpečí ohrožujícího lidstvo a Dorian přistoupí na poslední úkol – dopadnout a zabít Davida Valea a Kate Warnerovou. Tentokrát už nebude brát zajatce. Dostal nařízeno najít je a zlikvidovat, a navíc má nyní přislíbené odpovědi i spásu. S Dorianem v patách pak Kate s Davidem a ostatními členy jejich týmu putují vrakem atlanťanské lodě potopené na Zemi, atlanťanskými výzkumnými stanicemi rozesetými po celé galaxii i minulostí tajemné kultury, která by mohla zachránit lidstvo v jeho nejčernější hodince. Jejich vlastní životy jsou v sázce, času není nazbyt a Kate, Davida i Doriana nyní čeká ta nejtěžší zkouška.
Odměny pro recenzenty
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Hrstce lidí spolu s Kate se podařilo najít lék a odvrátit globální pandemii. Nepodařilo se jí však zachránit samu sebe. Každým dnem se více a více blíží její konec. Vzpomínky na úmrtí a zmrtvýchvstání před tisíci lety se jí často vracejí a způsobují její tělu utrpení. Davidu to láme srdce a chce s ní prožít poslední chvíle v klidu. Do cesty jim ale přichází válka, kterou rozpoutal Ares. Zachytí záhadný signál z dalekého vesmíru a pustí se do pátrání. Kniha už nebyla taková nabitá historií jako první a druhý díl. To mě trošku zamrzelo. Chybělo mi to tam. Závěrečná část byla orientována více na možnou budoucnost a široký vesmír. Děly se věci, které si neumíme ani představit. Vaše fantazie a představivost dostanou skutečně zabrat. Znovu je nutná koncentrace na úspěšné dočtení román... Celá recenzeu plným vesmírných lodí, exotických planet a mimozemšťanů. Líbilo se mi, jak autor vylíčil světy, které náš tým procestoval. Z mého pohledu byly originální a autorova představivost neobvyklá. Bylo to scifi v pravém smyslu slova. Nečekané. Zejména proto, že v předchozích dílech se autor soustředil na dějiny našeho lidstva a planety a dění soustředil do naší sluneční soustavy. V poslední části se děj odehrává zejména ve vesmíru a dozvídáme se mnoho o tom, kdo má s námi jaké záměry.
30/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Atlantský svět jen za 231 Kč.