Kategorie

Bazar zlých snů

Autor: Stephen King

287 běžná cena 399 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA
Kód:
ISBN: 978-80-7306-842-4
Rok vydání: červen 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 472

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nejnovější Kingova sbírka povídek. Přesto, že povídkové knihy všeobecně nemusím a raději čtu pořádně dlouhé romány, kde mám dostatek času na seznámení s postavami, Kingovi povídky jsou výjimka a není tomu jinak ani u Bazaru zlých snů.
Je pravda, že například povídky v "Mlze" mě zaujaly všeobecně asi o něco více, ale i v této poměrně "novinkové" tvorbě naleznete geniální povídky, které vás donutí přemýšlet.
11/09/2017
Tato sbírka povídek mě velmi nadchla, i když mám obecně raději Kingovy novely a romány než povídky. Příběhy v této knize nejsou pro Kinga zcela typické. Těch ryze hororových je zde jen pomálu a paradoxně se mi líbily o něco méně než ty ostatní, dalo by se říci psychologické, které nutily k zamyšlení. Každá povídka měla svoji jedinečnou atmosféru a moc jsem si užívala přemýšlení o morálních dilematech, která nám do nich King naservíroval.
3/09/2017
Tuto knihu s názvem Bazar zlých snů, jsem dostala od tety k narozeninám, protože moc dobře ví, jak Stephena Kinga obdivuji. Kniha je sbírkou povídek, a proto je důležité k celé knize i takto přistupovat. Všechny povídky mají v sobě něco ukrytého a je potřeba se během čtení několikrát zamylset nad poselstvím, které do povídky King zakomponoval. Co se týče skladby, je to klasický King, dlouhá souvětí nejsou vyjímkou. Doporučuji.
27/07/2017
Kinga miluju, obzvlášť jeho sbírky povídek. Na tuto knihu jsem se moc těšila,bohužel oproti ostatním je takový průměr.
30/05/2017
Už uplynulo několik let od osudného útoku u Městského centra, už uplynulo mnoho dní od chvíle, která změnila život jednotlivců i desítek dalších. A navždy změnila osud starého bývalého policajta Billa Hodgese a mladého odporného počítačového génia Bradyho Hartsfielda. Nyní jsou jejich osudy v křiklavém kontrastu a Brady to moc dobře ví.

Ale přitom by neměl.

Tak se schyluje k závěrečnému souboji nepřátel na život a na smrt, k souboji, ke kterému dle všech zákonitostí světa nikdy nemělo dojít. Ale dojde. A Bill to moc dobře ví. Jednu bitvu s nemožným již svádí a sám nyní neví, zda se dokáže svému největšímu nepříteli postavit v zápase nerovném tak moc, jak to jen lze.

Ale nemá jinou možnost. Nejde jen o jeho osud. Brady již shodil první kostičku do... Celá recenzemina a je jen na Billovi, v jakém úseku řetěz dokáže přerušit.

Poslední a velice očekávaný díl trilogie o panu Mercedesovi jsem vyhlížela dlouho a jeho náhlé vydání bez větší propagace mě příjemně zaskočilo. Skočila jsme po něm jako ryba po tlustém červu a s dychtivostí čtenáři vlastní se do něj pustila. A musím říct, že mistr King opět připravil velice chutnou návnadu. Po náznaku v poslední kapitole předchozího Práva nálezce jsem měla z některých cestiček děje trochu strach, ale byl neopodstatněný. Díkybohu.

King rozehrál hru myslí a vůle jaká nemá obdoby a opírá se o společenské problémy, jaké můžeme vidět dnes a denně v jakémkoliv zpravodajské periodiku. Příběh tím dostává nechutně reálné obrysy a kousavý červík "může se to stát i Vám" číhá na každé stránce. Ať už jsou Bradyho cesty k vysněnému cíli jakkoliv nadpřirozené a neuvěřitelné, problém se tím nemenší. King ho naopak dokáže ještě šikovně přifouknout ke čtenářově potěše i zděšení.

Závěr trilogie je důstojným koncem nezvyklého příběhu i dobrodružství ústřední trojice, která Vám přiroste k srdci nejen svou bezprostředností, ale i odlišnými náturami. Ty je činí uvěřitelnými a také dobrými společníky na cestě za zlým záporákem.

Na knize shledávám pouze jediný zápor. A to ten, že je posledním dílem a další případy detektivní kanceláře již zřejmě nebudou. Ale možná je to tak i dobře. A stále je naděje, že mistr King vymyslí něco nového v podobném duchu. A to by bylo fajn. Moc fajn.
1/03/2017
2
Hodnocení
8/09/2017
19/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 28% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Bazar zlých snů jen za 287 Kč.