Kategorie

Dance In the Dark (anglicky)

207 běžná cena 239 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: HarperCollins
Kód:
Jazyk: Angličtina
Vazba: Paperback
Počet stran: 288

Scarlet and Ivy return to creepy Rookwood School for a third mystery adventure! Perfect for fans of MURDER MOST UNLADYLIKE.
0
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nejsou zde žádné recenze. Buďte první a napište svoji!
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 13% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Dance In the Dark jen za 207 Kč.