Kategorie

Dcery pana Darcyho

223 běžná cena 269 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: LEDA spol.s r.o.nakladatelství
Kód:
ISBN: 978-80-7335-206-6
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Vázaný
Počet stran: 416
Zařazení: anglické romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí – jak jinak – svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu iniciativně přemýšlejí: „Jak to bylo dál? Žila Elizabeth se svým Darcym opravdu pak šťastně až do smrti?“ A tu se chápe pera současná britská spisovatelka Elizabeth Astonová, přikouzlí Darcyovým početnou rodinu a mapuje osudy jejích členů. Ocitáme se pak v Londýně roku 1818. V Evropě po Napoleonovi vládne znovu mír, nastává jiná doba, staré konvence ustupují odvážným myšlenkám nového století. Do města, kde právě začíná tradiční jarní společenská sezóna, přijíždí z venkovského panství k příbuzným pět mladých Darcyových dcer. Jak obstojí ve víru plesů, návštěv, nových známostí, ve spleti intrik, klevet a nezvyklých složitých vztahů, když rodiče dlí v cizině a oporu je třeba hledat hlavně ve vlastním rozumu a citu? Na světě už existuje několik tisíc napodobitelů a pokračovatelů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání – a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Dcery pana Darcyho vlastně umožní čtenáři takové nahlédnutí do toho, jak pokračoval jeho život. Asi každou ženu, jejíž idolem se po přečtení knihy Pýcha a předsudek tak trochu stal, zajímá to, co bylo dál. Já mám toto volné pokračování klasického románu Jane Austenové opravdu moc ráda. Příběh má pěkný děj, neschází mu spád a dokáže zaujmout. Pokud se vám však Pýcha a předsudek nelíbila, tak se do tohoto díla nepouštějte.
25/07/2017
Kniha je velmi dobře napsaná, není podle mě zcela ve stylu J.Autenové, ale snaží " se jej držet" :-) Moc se mi líbí, že autorka se nesnažila pokračovat v příběhu Darcyho a Elizabeth, protože jsem četla některé knihy, jejichž autoři se o to snažili a podle mého názoru se jim to nepovedlo. E.Aston píše o dcerách a tím pádem má možnost jim přisoudit vlastnosti částečně po rodičích či babičce, dědovi nebo tetičkách a nesvádělo mě to při čtení porovnávat, zda povahy postav odpovídají tomu, jakou o nich mám představu z Pýchy a předsudku. Podle mého skutečně zatím jediný zdařilý pokus o navázání na J.Austenovou a moc se těším na další díly. Samozřejmě vždy budou knihy J.Austenové jedinečné a lepší než jakékoli "pokračování" :-)
26/06/2017
Velice poutavé čtení, líbilo se mi to.
28/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 17% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Dcery pana Darcyho jen za 223 Kč.