Kategorie

Desátý kruh

Autor: Jodi Picoult

191 běžná cena 239 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: IKAR NAKLADATELSTVÍ
Kód:
ISBN: 80-249-0902-2
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Vázaný
Počet stran: 360
Zařazení: americké romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Jodi Picoultová v jednom z rozhovorů prohlásila, že ráda zpracovává náročná témata, která je možno nahlížet z různých stran a která vzbuzují ve čtenářích mnoho otázek. Takovému tématu se věnuje i ve svém novém románu Desátý kruh. Stoneovi žijí na malém městě a nijak nevybočují z průměru. Čtrnáctiletá Trixie studuje na střední škole, otec Daniel je malířem komiksů a matka Laura profesorkou filozofie. Jejich poklidný rodinný život však končí v okamžiku, kdy Trixie oznámí, že ji její bývalý kluk znásilnil. Roztáčí se kolotoč událostí, který kromě ničivého vlivu na vzájemné vztahy všech zúčastněných přináší i spoustu otázek. Proč Trixie Jasona udala, když ho tolik milovala? Skutečně ji Jason znásilnil, nebo si vše jen vymyslela, aby se mu pomstila? Proč Daniel nikdy nemluvil o své minulosti? Jakého démona v sobě ukrývá? Proč Laura nebyla doma, když ji její dcera nejvíc potřebovala? A opravdu si každý musí projít všemi kruhy pekla? Organickou součástí Desátého kruhu je komiks, jehož fiktivním autorem je jedna z hlavních postav románu Daniel Stone a autorem skutečným pak Dustin Weaver. Angličtináři mohou v kresbách objevit vzkaz, který tam Jodi Picoultová spolu s Dustinem Weaverem zanechali, a na internetových stránkách autorky si ověřit jeho znění.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Jodi Picoultová je dnes docela oblíbenou autorkou. Její knihy jsou takové ze životy a zejména ženy je mají rády. Nicméně bych řekla, že kniha Desátý kruh oproti jejím jiným knihám není tolik známá. Ze začátku jsem měla trochu problém se do ní pořádně začíst, ale potom už jsem se od ní jen stěží odtrhávala. Sice uznávám, že třeba Vypravěčka nebo Je to i můj život jsou lepší, ale i tato stojí za přečtení.
17/08/2017
Jodi Picoultová zpracovává náročná témata, která vzbuzují ve čtenářích mnoho otázek.
Takové téma se objevuje i v této knize. Čtrnáctiletá Trixie oznámí, že ji její bývalý kluk znásilnil. Skutečně ji Jason znásilnil, nebo si vše jen vymyslela, aby se mu pomstila? Součástí této knihy je komiks, jehož fiktivním autorem je jedna z hlavních postav románu . Autorka opět řeší závažné téma. Je to přesně styl Jodi Picoultová. I když na Vypravěčku nedosáhne.
17/08/2017
Kniha jménem Desátý kruh je dobrým výtvorem skvělého autora, který dokáže člověka na dlouho odreagovat. Musím říct, že takovéto dílo překvapí po každém čtení, protože si v něm každý najde něco svého. Jazyk, kterým je kniha psána, je vzhledem k žánru knihy Kruh spisovný a docela jednoduchý, máte se tedy na co těšit, to mi teda věrte. Všichni, koho znám a četli tuto knížku, říkají, že příběh je nápaditý a originální. Dějově jsem tedy s knihou spokojen. Naše názory se ale mohou přecejen lišit, proto určitě neváhejte dlouho a knihu zkuste přečíst sami.
31/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Desátý kruh jen za 191 Kč.