Kategorie

Čokoláda

Autor: Joanne Harris

159 běžná cena 199 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Kód:
ISBN: 80-242-1851-8
Rok vydání: duben 2007
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Vázaný
Počet stran: 256
Zařazení: anglické romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Když se do francouzské vesnice Lansquenet nad Tannou bůhvíodkud přistěhuje exoticky vyhlížející cizinka, Vianne Rocherová, a otevře si tu prodejnu čokolády přímo proti kostelu, otec Reynaud v ní od počátku vidí vážné nebezpečí pro své stádečko, především nyní, na počátku období půstu, kdy by si lidé měli tradičně odpírat světská potěšení. Kněz proto nově příchozí, v níž odhaluje pokušitelku k hříchu, vyhlašuje otevřený boj. Viannin obchod se najednou stává předmětem tajemné šeptandy, skvělou příležitostí pro donašeče, farizejsky rozhořčené ovzduším hříchu a toužícími se osvědčit jako poslušné ovečky. Na druhé straně krámek je místo, jež neodolatelně přitahuje mlsné jazýčky. Kdo by také mohl odolat tak sladkému pokušení? Za ty dva zdrávasy, které otec Reynaud za porušení půstu nařizuje, to přece stojí! Vianne se však svých odpůrců nezalekne a rozhodne se, že na Velikonoce uspořádá Čokoládový festival. Její plán rozdělí obec na dva tábory. Následuje střet, jenž je církví vyostřen v "čokoládovou bitvu". Začíná to vypadat, že velebnost církve může být ohrožena pohanskou vášní pro čokoládové opojení. Můžete si být jisti, že při čtení tohoto hravého a možná i trochu uličnického příběhu budete mít bez ustání chuť na čokoládu. Román Čokoláda je literárním požitkem pro všechny smysly.
Odměny pro recenzenty
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
U této knihy jsem udělala jednu velkou chybu a to takovou, že jsem první viděla filmové zpracování. Film se celkově stal jedním z mých nejoblíbenějších vůbec. Když jsem se pak dostala ke knize byla jsem úplně nadšená. Nadšení mě však velmi rychle přešlo. Kniha se mi četla docela špatně, často jsem ji odkládala a těžko se k ní vracela, přesto se mi příběh sám o sobě velmi líbil a dokázala jsem v něm najít zvláštní kouzlo. Celkově mám z knihy velmi rozporuplné pocity.
20/09/2017
Film podle této knihy je mým oblíbeným, knihu jsem přečetla až potom, ale rozhodně nelituji. Krásný příběh s vůní kouzelné čokolády a ženě, která vnese život do malého městečka a obrátí jej naruby. Na někoho jako je Vianne nebyli tito konzervativní obyvatelé připraveni, ale ona se nevzdává a nakonec mnoho lidem pomůže a otevře jim oči. A změny budou i jejím životě, když po řece připlují říční piráti a s nimi okouzlující muž...
12/09/2017
Čokoláda se mi moc líbila, nemám sice ráda romantické knihy a většinou se jim spíše vyhýbám, ale čokoládovému příběhu s trochou tajemna a kouzelné moci jsem si zamilovala po prvních stránkách. Sympatická hlavní hrdinka, která je však stále na útěku, obrátí malé městečko vzhůru nohama, obyvatelům svými pochoutkami trochu zamotá hlavu, ale mnohým opravdu pomůže změnit život a když připlují říční piráti, změní se život i jí. Skvělá kniha
10/09/2017
Pokud nemáte rádi čokoládu, tak se do této knihy asi raději nepouštějte. A pokud ji rádi máte, tak si ji rovnou připravte, protože na ni budete mít neustále chuť. Neměla jsem žádný problém se do příběhu začíst, bavil mě od začátku až do samého konce a těšila jsem se na každou ukradenou chvilku na čtení. Je to pohodová kniha, u které můžete vypnout a odpočnout se. Z celé série se mi navíc líbí nejvíce.
31/07/2017
Zajímavé a poutavé čtení, četlo se s lehkostí. Pět mých přátel si jí také zakoupilo.
19/09/2016
Tato tématika mne velmi zajímá. Byl jsem moc spokojený.
6/08/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Čokoláda jen za 159 Kč.