Kategorie

Kouzelný náramek

190 běžná cena 298 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: LEDA spol.s r.o.nakladatelství
Kód:
ISBN: 978-80-7335-443-5
Rok vydání: září 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 424

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Časopis Vlasta - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

Já Baryk 3. K Objednávce od 4 kusů

Matka, dcera a vnučka se setkávají na pár letních dnů ve svém rodišti blízko Michiganského jezera a přes vyprávění příběhů, které symbolizují přívěsky rodinného náramku, k sobě znovu nacházejí cestu. Snaží se si vzájemně dělat radost, chápat a řešit osobní starosti a hledat nové štěstí. Zvlášť proto, že nejstarší z nich začíná nezvratně ztrácet paměť…
Bestsellery Partika Hartla
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Silný příběh, typický rodinný román.
Příběh nás zavádí do Chicaga a poté následně k Michiganskému jezeru a do města Scoops, které je proslulé svýma cukrovinkami.
Vyprávění o třech generací žen v jedné rodině, které se snaží najít hlavně sami sebe. Snaží se naleznout lásku, vzpomínky, lásku, pochopení a naději.
Lolly je matkou Arden a pracuje v krámku s cukrovinkami, kde má i svou vlastní show v kostýmu Dolly. Je hlavní vypravěčkou tohoto příběhu.
Arden je matkou Lauren. Pracuje jako redaktorka časopisu Papparrazzi, žije v Chicagu. Nemá žádný čas na své koníčky a jen vydělává peníze na školné pro svojí dceru a dluhy svého ex manžela.
Lauren je dcera Arden a vnučkou Lolly. Studuje na Severozápadní univerzitě obchod. Obor, který studuje jí vůbec nebaví... Celá recenze a ani nijak nenaplňuje, ale stále ho studuje jen proto ,že nechce matku zklamat.
Jejím velkým koníčkem je totiž vášeň pro umění – malování.

Arden s Lauren se rozhodnou navštívit matku a babičku. To co ze začátku vypadá jako nucená dovolená se změní v nalezení sama sebe a nalezení významu rodina.
Lolly přizná, že je vážně nemocná a že se její stav může více zhoršit.
Po konzultaci s ošetřující lékařkou , pomáhají dcera i vnučka Lolle s paměťovým cvičením.
Při tomto cvičení jim Lolla vypráví svůj životní příběh ……

Tento příběh je moc krásný a neuvěřitelně dojemný . Autor, který příběh napsal, čerpal ze svého vlastního života. Velké překvapení pro mě bylo, že autorem tohoto příběhu je muž.
9/08/2017
Autorka dokonale vykreslila jednotlivé postavy akaždé dala zcela jiný charakter, takže jsme mohli sympatizovat s tou nám nejvíce blízkou a prožívat s ní její příběh. A v neposlení řadě samotný náramek. Ten udělal příběh třpytivý a originální...a dýchl na nás melancholickou náladou, při které má člověk náladu na to zavzpomínat na své vlastní zážitky z minulosti.

Tento nádherně napsaný příběh o minulosti, přítomnosti a budoucnosti rozhodně doporučuji k přečtení. Je opravdu kouzelný, získá si vás svým tématem a rozhodně na něj dlouho nezapomenete.☺
8/08/2017
Musím se s vámi podělit o něco, co mě opravdu zaskočilo. Dostalo do kolen. Kniha je psána velice citlivě, z pohledu všech tří žen je vše uvěřitelné a já měla za to, že autorka dokázala své knize vdechnout život. Vůbec jsem nepochybovala, že to napsala žena. A BUM! Napsal to muž! :-) Tohle zjištění pro mě bylo jako facka, kýbl ledové vody přímo na hlavu.
Kdyby mi to někdo řekl a já si to nemohla ověřit, tak bych si poklepala na hlavu a dotyčného odkázala do patřičných mezí. Ovšem takto jsem jen zůstala zírat s otevřenou pusou a musela si jít pro bradu do sklepa. Nevěřila bych tomu. Autor se dokázal skvěle vcítit do života tří bláznivých žen, popsal životy, jejich budoucnost i minulost naprosto úžasně. Klobouk dolů.

Určitě tuto knihu doporučuji. Na takové sychravé... Celá recenze a podzimní počasí je to ideální četba! :-)
7/08/2017
Kouzelný náramek je opravdu kouzelná knížka. Ze čtení knížky jsem měla velice silný zážitek. Knížka je plná emocí. Donutí člověka přemýšlet nad svým životem a nad tím , co je opravdu v životě důležité. Nádherná knížka, která se moc dobře čte a já sem se od ní vůbec nechtěla odtrhnout. A určitě se k ní ještě někdy v budoucnu vrátím. Knížka rozhodně stojí za přečtení. Navíc knížka má opravdu moc krásnou obálku.
6/08/2017
Příběh o třech ženách, každá z nich zastupuje jinou generaci. Samozřejmě jde o rodinné vztahy. Díky kouzelnému náramku a vyprávění k sobě pomalu tyto ženy nacházejí cestu. Zajímavý námět na knihu, jehož zpracování se dle mého názoru docela povedlo. A jsem velice překvapena, že autorem je muž, protože mi celý přišel takový mile procítěný - copak tohle chlapi umí? Jak je vidět, když chtějí, tak ano. Jednoznačně doporučuji.
30/07/2017
1
Hodnocení
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 36% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Kouzelný náramek jen za 190 Kč.