Kategorie

Láska z Paříže

196 běžná cena 279 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Kristián
Kód:
ISBN: 978-80-88130-08-6
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 320

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Pařížský byt, co zůstal sedmdesát let zavřený. Balíček dopisů, v nichž si milenci slibují věčnou lásku, vůně starého parfému, gramofonová deska s nostalgickým šansonem J´attendrei (Budu na tebe čekat). Tajemství, které čeká, až je někdo odhalí. Tajemství, které čeká na Ruby Millerovou, přijíždějící do Paříže s dvojí misí: 1. zapomenout na čerstvé zklamání v lásce; 2. morálně podpořit kamarádku Harriet, co má samoty už plné zuby. Paříž ji vtáhne do svého kouzla hned první večer a Ruby už ví, že sem nepřijela náhodou. Osud ji zavedl do Paříže, aby odhalila jedno velké rodinné tajemství. Čeká ji klopýtání po pařížských uličkách i bulvárech, pátrání ji zavede až do Provence, ale nakonec je klíčem k záhadě něco úplně obyčejného. Velký plyšový medvěd, který jde do aukce. Co na tom, že se vyvolávací cena vyšplhá na patnáct tisíc euro? Ruby nic nezastaví. Pro lásku by obětovala všechno. Dávní milenci čekali příliš dlouho. Čeká i jedna stará paní s rodinou. Ale je tu i jeden válečný veterán, co celý život čeká na osudový telefonát.
Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Na rozdíl od jiných knih Alexandry Potterové se v této knize objeví i jistá detektivní zápletka, což je novinka, ovšem je lepší nebrat ji jako stěžejní, je vidět, že jde o jiný žánr, než který autorka stoprocentně ovládá.
Já brala knihu, jako příběh o láskách, o mnohých láskách propojených ani ne časem, ale místem - Paříží. Město lásky podkresluje krásně atmosféru románu. Milé, lehké a čtivé, ale autorka má dle mého i lepší knihy.
15/09/2017
Nejlepší a nejhezčí a nejvíce romantický příběh, který jsem od této autorky četla. Tato kniha mě strašně moc okouzlila nejen romantickým příběhem, ale i detektivní zápletkou.
Tato kniha je pokračování ze série a první její kniha je Lásce na stopě. Zde se prvně setkáváme s hlavní hrdinkou Ruby. Její příběh je z Indie.
Nynější příběh je z Paříže.
Příběh začíná , přítel Jack nechá Ruby stát a čekat na letišti. Ruby čeká, doufá, že má letadlo jen zpoždění, ale přítel nepřiletí. Ruby je vzteklá a zoufalá, všechny její plány a přípravy jsou na nic, vše je pryč.
V zoufalosti zavolá Jackovy a spustí na něj výčitky. I Jack je naštvaný a tak se nic nevyřeší, Ruby jede domů. Doma jí volá nejlepší kamarádka Harriet a nabídne jí ať za ní přijede do Paříže.
Ruby začne... Celá recenze balit. Nastoupí do vlaku Eurostar a odjíždí do Paříže a vstříc novým zážitkům...
Přijíždí do Paříže, kde se jí ujímá Harriet, ale ještě ten večer jí volají z práce. A tak sebou vezme Ruby. Harriet pracuje se starožitnostmi, cení je a připravuje na aukci. Musí celý byt prohledat, najít a ocenit věci.
Když odemknou byt, vypadá to tam jako by se zastavil čas. Spousty let v něm totiž nikdo nežil. A majitelka bytu je po smrti.
Ruby si prohlíží pokoje a náhodou najde pod postelí, svazek starých dopisů.
V dopisech zjistí, že se jedná o milostnou korespondenci.
Bohužel nemá tolik času na přečtení, rozhodne se, že si dopisy vypůjčí.
Doma začíná číst a čtení ji přivede k více než sedmdesát let tajemství, které začne postupně odhalovat ...
Kdo je autorem dopisů?
Příběh se dál a dál zamotává a Ruby se stává detektivem.
A pomalu, ale jistě i její milostný život je v ohrožení.
Děj knihy se odehrává v přítomnosti a v minulosti v období 2. svět. války ve Francii, v Paříži. Minulost je napsána formou dopisů mezi Emmanuelle a Henry.
Do děje se dostává právník Xavier, který se začne zajímat o Ruby. Jenže Ruby má plnou hlavu Jacka.
S Xavierem odjíždí na panství do Provance k příbuzným Emmanuelly. Ruby vystupuje jako asistentka Harriet.
Zde odhalí velkou část tajemství .....

Názor na knihu:
Tato kniha se mi strašně moc líbila. A musím říct, že je to opravdu jedna z nejlepších.
Hlavní hrdinka Ruby je zde vykreslena jako velmi příjemná a sympatická postava. Ve všech knihách A. Potterové nechybí láska, romantika, ale i nějaké to tajemství nebo záhada.
Jak snadno se může všechno najednou zamotat, ale pak i zase vysvětlit.
Tuto knihu nejde označit jako "slaďák", ale je zde náhod, ale bez nich by to nebyly příběhy od A. Potterové.
Děj knihy mě uchvátil a dostal, nemohla jsem se od ní odtáhnout, knihu jsem přečetla jedním dechem. S napětím jsem stále očekávala jak tento příběh dopadne a dokonce jsem netušila co a jak bude. O to více jsem byla překvapená koncem.
Před Ruby smekám, tolik odvahy co měla, do všeho šla "po hlavě" a vůbec z ničeho neměla strach...

Tuto knihu doporučuji všem velkým romantickým duším jako jsem já. Do děje příběhu se zcela položíte a až po přečtení a knihu zaklapnete si teprv oddechnete, ale určitě ještě chvíli o ní budete přemýšlet.
9/08/2017
Opět taková žensky romantická kniha, která je ovšem osvěžena pátráním a detektivní zápletkou. Mně se spojení detektivky a románu líbilo. Pátrání hlavní hrdinky Ruby bylo milým zpestřením celého příběhu. Je fakt, že to, co Ruby prožívá, se vám ve skutečném životě asi nestane a možná vám kniha místy bude připadat přehnaná, ale proč se někdy nenechat unášet sny a neponořit se do takového příběhu? Já mám navíc Paříž moc ráda, takže fajn oddechovka.
31/07/2017
Na první pohled je to román o lásce. Tento styl literatury nepatří mezi mé oblíbené a o autorce jsem předtím nikdy neslyšela. První polovina knihy mi přišla nudná, děj se táhl a nedokázala jsem se začíst. Přesto jsem knihu neodložila a dala jsem jí šanci. Druhá polovina byla zajímavější, děj měl spád a i když byl konec předvídetelný, jsem ráda, že jsem knihu dočetla až do konce. Věřím, že si kniha najde své věrné čtenáře a určitě je to dobré odpočinkové čtení například na dovolenou.
15/07/2017
Jedna z těch lepších knih od Alexandy Potter. Psaná velice vtipnou, milou a čtivou formou. O tajemno není nouze. Určitě hezké čtení na léto.
25/02/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 30% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Láska z Paříže jen za 196 Kč.