Kategorie

Milý Johne

207 běžná cena 259 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ikar
Kód:
ISBN: 978-80-249-2765-7
Rok vydání: 2015
Vazba: Paperback
Počet stran: 272

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Romantický příběh lásky amerického vojáka a mladé středoškolačky od úspěšného bestselleristy Nicholase Sparkse. John Tyree se stane vojákem, aniž by věděl, co všechno to obnáší. O týdenní dovolence se osudově zamiluje do Savannah, křehké a laskavé dívky. Jejich lásku ale podrobí tvrdé zkoušce 11. září, protože John musí do války. Dokáže láska překonat stesk a odloučení, ale i hlubší rozpory mezi milenci?
Odměny pro recenzenty
9
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nicholas Sparks dokáže vytvářet nádherné příběhy o lásce, které vždy mívají nějakou zajímavou zápletku. Jeho knihy jsou velmi čtivé a psány lehkým stylem. Často po nich sáhnu, když si chci odpočinout a ukrátit si čas pohodovým čtením.
Kniha „Milý Johne“ se mi líbila především díky zápletce, kdy hlavní hrdina byl voják a zamiloval se do obyčejné dívky. Příběh byl velmi dojemný, ale k pláči (jak mnozí čtenáři píšou) mě zrovna také nedojal.
19/09/2017
Výborná kniha od Nicholase Sparkse. Miluji ji i ve filmovém podání.
Příběh o lásce dívky, která může mít vše a chlapce, který je vojákem je plná překážek. Vleku část svého života zažívají pouze přes společné dopisy, jelikož voják je často na misích po celém světě. Dost lidí knihu asi propláče, já nejsem žádná slabá povaha, ale u této knihy jsem měla co dělat. Zápletka na konci knihy je velice.překvapivá a i dojemná.
11/09/2017
Přes slzy často nebylo pořádně vidět.. SKVĚLÉ dílo!! Nejvíc mě dojímal vztah Johna a jeho táty. Přestože se mohlo zdát, že si nejsou vůbec blízcí, byli si velice blízcí. Určité okamžiky mi trhaly srdce. A samozřejmě závěr, kdy asi každý tak nějak tajně doufal, že se John a Savannah k sobě vrátí. Ta pasáž, kdy společně, ale přesto každý zvlášť, pozorovali měsíc... to je poslední třešnička tohoto úžasně procítěného příběhu. Poklona panu Sparksovi.
6/09/2017
Tahle kniha, stejně jako Poslední píseň, je pro mě stejně důležitá. Nejenomže mě naprosto okouzlila, ale opět se mi líbí námět děje.
Přesně typ příběhu, který vást vtáhne a nepustí. Vůbec jsem nevěděla, co mám očekávat, každá kapitola byla úplně jiná a čtení bylo ještě záživnější.
Nicholas Sparks patří mezi mé oblíbené autory a já doufám, že se vrhnu na nějaké další jeho knihy, které budou zajisté stejně skvělé.
28/08/2017
Tahle kniha se mi opravdu velmi líbila a myslím si, že se k ní budu ještě ráda vracet. Autor umí příběh napsat tak, že čtenáře vtáhne do děje a nebude se chtít od knihy odtrhnout. Děj je dle mého názoru nepředvídatelný, na rozdíl od ostatních knih podobného žánru a o to víc jsem si čtení užívala. Určitě mám v plánu přečíst si do budoucna další knihy od tohoto autora, protože se mi styl jeho psaní líbí.
18/08/2017
Už nějakou dobu jsem si moc chtěla přečíst nějakou z knih Nicholase Sparkse, protože jsem na něj slyšela samou chválu a byla jsem tedy hodně zvědavá. Jako první jsem sáhla po knize Milý Johne, která mě z nějakého nevysvětlitelného důvodu zaujala nejvíce, jako by mi říkala, že je tou nejlepší první volbou. No tak jsem se do ní pustila. Ze začátku jsem si musela chvíli zvykat na autorův styl psaní, ale jakmile se příběh rozjel (což bylo brzy), tak jsem prostě četla. A kniha se mi moc líbila. Jde o příběh Johna Tyreeho, který žil odjakživa jen s tátou, ale jejich společný život byla rutina. John si uvědomil, že neví, co od své budoucnosti chtít, a tak šel do armády. Jenže jednou při dovolené potkal Savannah a jeho srdce ho postavilo před těžkou volbou - musel se rozhodnout mezi sli... Celá recenzebem své zemi a láskou. Konec, který mě neuvěřitelně překvapil a byl vážně dojemný mě jen utvrdil v tom, že dám šanci se předvést i dalším autorovo knihám.
13/08/2017
Další líbezný příběh, jehož autorem je Nicholas Sparks. Nelze mu upřít to, že umí čtenáře vtáhnout do děje a zanechat v něm doslova změť pocitů, ze které se následně musíte sami vymotat. Navíc jsou jeho knihy o skutečném životě, ve kterém nikdy nevíte, co se vlastně stane. Happyendy v jeho knihách nehledejte, Sparks je mistrem svého žánru a téměř vždy to vymyslí nějak jinak. Tak jak byste nečekali. A vás to nadchne a dorazí zároveň.
30/07/2017
Na emoce nám tu nezaútočí jen nejistý vztah Johna a Savanny, ale i množství vedlejších pasáži, postav či prvků - společenská situace, zvláštnost a později i choroba Johnova otce nebo postava Tima, která dodatečně pořádně zamíchá karty. Celý příběh je tak trochu vystavěn na rozdílech a kontrastech - odlišná rodinná situace obou hlavních postav, jemnost a sofistikovanost Savanny versus Johnova navenek tvrdá nátura a uzavřenost, které si později vymění své hostitelské pozice. Sparks opět dokázal, že ví, jak ladně protančit kolem romantických pasáží tak, abychom si při čtení nezalepili prsty. I v této knize obhájil svůj vypravěčský talent a příběhem nás doprovázel půvabně a s lehkostí. Pomalejší gradace děje mi v tomto případě nepřekážela, právě naopak, ještě více umocňovala jeho elegantnost.
21/07/2017
Nejlepší kniha, jakou jsem od N. Sparkse četla. John je nesmírně sympatický, charismatický, mladý muž, který se do armády přihlásí "na zkoušku." A důvod - jeho otec sbírá mince a do nekonečna o nich mluví. John už toho má dost, protože má pocit, že nežije s otcem, ale vedle otce, a tak začne cvičit a přihlásí se do armády.
Naproti tomu dívka jménem Savannah pracuje na dobročinné brigádě na pláži, právě v oblasti, kam zanedlouho přijíždí John zpět domů na dovolenku. Ti dva se do sebe zamilují a během Johnovi bojové akce si celou dobu píšou. Až do osudného dne - 11.září...
Kniha je mistrovsky napsaná a tři čtvrtě knihy jsem probrečela, ale to asi také proto, že jsem zrovna v té době byla poprvé v životě úplně sama doma... Bez dvojčete. :( Ale smutná tedy opravdu je. Je... Celá recenze čtivá a krásná. Prostě ji miluji. ♥
7/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Milý Johne jen za 207 Kč.