Kategorie

Labyrint 2 - Spáleniště: Zkouška

Autor: James Dashner

223 běžná cena 279 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-87543-90-0
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 344

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Labyrint
2 knihy dohromady za výhodnou cenu 446 Kč

Ušetříte 112

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEK NALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT... Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého života se vracejí. Země, sežehnutá slunečními erupcemi a spálená novým, krutým klimatem, se změnila v pustinu. Vláda se zhroutila – a s ní i pořádek. Rozpadajícími se městy teď bloudí „raplové“, lidé pokrytí hnisavými ranami, které infekční nemoc nazývaná erupce dohání k vražednému šílenství. Hledají, kde by našli další oběť... a potravu. Pro Placery běhání zdaleka neskončilo. Namísto svobody zjišťují, že mají před sebou další zkoušku. Musejí překonat Spáleniště, nejvíc sežehnutou část planety, a do dvou týdnů dorazit do bezpečného útočiště. A organizace ZLOSIN se postarala o to, aby uzpůsobila proměnné a nastavila šance v jejich neprospěch. Thomase čeká zkouška ohněm – skutečně přechovává někde v hlavě tajemství svobody? Nebo bude věčně vydán ZLOSINu na milost?
Odměny pro recenzenty
8
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
V druhém dějství se dostáváme za hranice labyrintu, což u mě srazilo kvalitu. Chápu, že pořád nemůžeme být zavření uvnitř labyrintu a musíme se dostat v příběhu dál. Mě se to tam ale víc líbilo. Ta tajemnost, to neznámo. Na Spáleništi příběh přitom také nenudil a hltal jsem každý krok hlavních hrdinů a prožíval jsem jejich strasti a radosti. Kniha se čte dobře, nenudí a otvírá čtenářovu představivost. V porovnání s jedničkou je ale o trochu slabší.
2/10/2017
Druhý díl se kvalitou vyrovnává tomu prvnímu. Opět zde máme skvělé postavy, které se perou s jiným druhem hrozby - tentokrát nemoc - kamkoli se podíváš.
Líbí se mi, jak si autor počíná s hrdiny které vytvořil, jaké jim dal vlastnoti v první díle a jak je zakomponoval i do druhého dílu.
Jediné mínus vidím v tom, když se knihy začínají vydávat s filmovým obalem, který dle mého není tak dobrý jako kniha a mnoho lidí odradí si jej koupit.
24/09/2017
Druhý díl, Spáleniště: zkouška se mi opravdu zalíbil, je v něm mnohem více akce. James Dashner je skvělý spisovatel, to se mu musí nechat. Myslela jsem si, že Spáleniště nebude tak dobré jako první díl Labyrint: útěk, ale to jsem se pěkně spletla. Ovšem s filmovým obalem bych si jej nekoupila. Jen zastiňuje tak hezké desky knihy. Spáleniště doporučuji všem fanouškům této série I těm, kteří si chtějí přečíst opravdu dobrou knihu.
10/09/2017
Zkouška ohněm hrdiny seznámí se světem plným nemoci postihující mozek a nevyzpytatelným výkyvům pčasí. Z nemocných se postupem času stávají opravdu nebezpeční raplové, kteří usilují o jejich život. Najdou se však i tací, kteří ještě své nemoci úplně nepodlehli a snaží se jim pomoct. Musejí překonat Spáleniště, projít městem bez úhony a navíc na to mají jen omezený čas.
6/09/2017
Měla jsem obavy, aby po skvělém prvním díle nepřišlo zklamání, ale zbytečně. Druhý díl bez problému dosáhl kvality dílu prvního, opět se tu objevují šokující zvraty, napínavá akce, při které si budete trhat vlasy z obavy, aby se vašim oblíbeným hrdinům něco nestalo a taky je tento díl o něco brutálnější než díl první, třeba scéna s koulí na hlavě mi opravdu nedělala dobře..kromě toho je tu zápletka s Theresou, kterou jsem měla hlavně ke konci chuť zabít a stala se pro mě pěkně nesympatickou. Jen je škoda, že film je pojatý úplně jinak než kniha. Moc se těším na třetí díl.
7/08/2017
Druhý díl je mnohem lepší než první. Je zde mnoho akce, je to zamotané, je to pro postavy bolestivé... Upřímně si myslím, že James Dashner patří mezi nejlepší autory vůbec. I v tomto díle dokázal překvapit a zamotával příběh každou další částí. Autor určitě ví jak čtenáře překvapit a napnout tak, že se od knihy nemůžou odtrhnout. Čekala jsem, že mi budou zodpovězeny otázky - houby s octem. Naopak se jejich počet několikanásobně zvětšil.
2/08/2017
Postavy se nezměnily. Dashner přidal jen pár nových charakterů, které jsme postupně poznávali a zjišťovali, kdo vlastně jsou. Bylo vidět, že chlapci trochu dospěli. Pokud chtěli přežít, museli se stát tvrdšími. Příběh je stále vyprávěn z pohledu Thomase, ale nyní se dostávali do popředí i jiné postavy. Autorova fantazie je opravdu skvělá. Umí napsat kvalitní příběh plný napětí a akce a také příběh perfektně zamotat a vše ještě jednou, aby čtenáře zmátl a donutil číst dál. Čekáte, že v této knize budou odpovědi na otázky, které jste měli po Labyrintu? Myslíte si, že se konečně dozvíte něco víc a porozumíte všemu? Smůla! Přibývají tu jen další otázky, další zvědavost. Tato kniha byla fantastická. Celý příběh je promyšlený a zamotaný snad ještě více. Těším se na třetí díl, kde se s... Celá recenzenad dočkáme vysvětlení na všechny palčivé otázky. Spáleniště se mi líbilo ještě více než první díl. Příběh byl více akčnější a epičtější, Dashnerův styl psaní je rychle čitelný a ani při jedné části příběhu jsem se nenudil.
24/07/2017
Druhý díl této série mě nadchl ještě více než první. Čtu tuto sérii zároveň s jedním kamarádem a oba jsme se shodli, že Spáleniště je asi nejlepší díl této série. Příběh druhé knihy je plný lží, akce a zase lží. Myslí, že v tomto díle máte velkou šanci více se více sblížit s každým z Placerů- o to víc pak trpíte, když se odkrývají odpovědi na vaše otázky. Při čtení budete mít celou dobu husí kůži a po dočtení knížky budete snad ještě více napjatí než po prvním díle.
10/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Labyrint 2 - Spáleniště: Zkouška jen za 223 Kč.