Kategorie

Čtyřhodinový pracovní týden

360 běžná cena 487 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Jan Melvil publ
Kód:
ISBN: 978-80-87270-02-8
Rok vydání: 2010
Jazyk: Čeština
Vazba: pevná
Počet stran: 416
Zařazení: příručky úspěch seberealizace sebezdokonalování pracovní doba kvalita života organizace práce

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Peníze mají hodnotu jen tehdy, máte-li čas si je užít. Strávíte-li své mládí v kanceláři, nejsou vám k ničemu – zvlášť když lze pracovat tak, abyste měli dostatek nejen peněz, ale i dalších tvrdých měn „nového bohatství“: času a mobility. Laciná iluze? Tim Ferriss ve své dnes již proslulé knize velmi přesvědčivě ukazuje, jak tento sen realizoval a jak to může udělat kdokoli další. Kniha je světovým bestsellerem a vyšla v 35 zemích. Tento průvodce vysněným životním stylem vás naučí: * Jak s pomocí Paretova principu a několika dalších triků eliminovat nejméně 50 % práce. * Jak přesvědčit svého šéfa, aby oceňoval výkonnost, a ne přítomnost. * Jak si během 2–4 týdnů zajistit stálý příjem peněz z chytrého malého podnikání, které bude vyžadovat jen minimum vaší pozornosti. * Jak za málo peněz zaměstnat vzdálené (neboli virtuální) asistenty a užít si vlastní život. * Jak se postarat o svoji kariéru, aby si žádala jen krátká pracovní nasazení a dovolovala častý odpočinek. * Jak zaměstnanci cestují po všech kontinentech, aniž by opustili svoji ?rmu. * Jak zdarma bydlet kdekoli na světě a létat za 50–20 % běžné ceny * Proč je důležitá selektivní ignorace, co je to relativní příjem, řízení v nepřítomnosti... ...a mnoho dalšího. O autorovi Timothy Ferriss (1977) byl před vydáním své knihy neznámou figurou, dnes patří v USA mezi nejslavnější literární autory. Působí též jako investor internetových projektů, má podíl např. v Twitteru či Posterous, a přednáší na Princetonské univerzitě.
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Není to tak dlouho, co jsem na internetu narazila na knihu Čtyřhodinový pracovní týden. Hned mě bouchla do očí a říkala jsem si, o čem asi může být? Řekněme si to na rovinu - čtyřhodinový pracovní týden, to by byla pecka (a více času na čtení). Knihu jsem si přečetla a jsem z ní trochu na rozpacích. Ohodnotila bych ji jako průměrnou, protože některé věci se mi líbily, ale byly tam i takové, které už jsem znala, čímž klesala originalita.
31/07/2017
Čtyřhodinový pracovní týden je sen všech lidí na celém světě. Ale jen málokdo ho dokáže zrealizovat. Největší nevýhodou této knihy vidím v tom, že je psána pro americký trh. Ještě štěstí, že si vydavatel dal tu práci a označil tzv. poznámky pod čarou, nabízí alternativu pro české zájemce. Jinak se jedná o pěkný ranec nápadů, jak si ulehčit práci a hlavně užívat peněz. K čemu je Vám dobré, že dřete do úmoru, když si peníze z této práce nestihnete ani užít ? A do hrobu si je rozhodně nevezmete.
21/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Čtyřhodinový pracovní týden jen za 360 Kč.