Kategorie

Half Bad 3: Napůl ztracený

Autor: Green Sally

223 běžná cena 279 Kč

Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-7549-131-2
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 328

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Red rock west 3. K Objednávce od 4 kusů

Příběh Nathana Byrda vrcholí – je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce. Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. Zdá se, že Aliance, jejímž je významným členem, ve válce prohrává, a i když Nathan pozabíjel už spoustu nepřátel, nevypadá to, že by se tyranská vláda Rady Bílých čarodějnic v Británii chýlila ke svému konci. Nathan není o nic blíž ani svému osobnímu cíli: najít a pomstít se Annalise, dívce, kterou kdysi miloval, předtím než spáchala neodpustitelný zločin. K tomu, aby Nathan ochránil sebe i Alianci, by mu mohl pomoct mimořádně mocný amulet, ale ten se nedá jen tak lehce získat. Ani Gabrielova láska nestačí k tomu, aby Nathana ochránila před válkou a před člověkem, kterým se stal. Závěrečný díl trilogie Half Bad není jen příběhem o čarodějích. Je to působivý a niterný pohled na podstatu dobrého a špatného, využívání a vůle k přežití.
Odměny pro recenzenty
4
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nathan tohle té dívce nikdy nezapomene, blbost, tak to přece nemůže skončit, nebo ano? Úžasné zakončení průměrné série, která si zasluhuje alespoň trochu pozornosti. Nathan konečně zkrotil sám sebe, podařilo se mu kolem sebe sehnat spojence i nepřátele a co je hlavní, jde si pro Soula O'Briana.
V průběhu knihy se z Nathana i přes jeho počáteční nevoli stává stroj na zabíjení a tak trochu psychopatický jedinec, kterého drží nad vodou snad jen jeho "přítel" Gabriel. Konec jsem vážně nečekal.
2/09/2017
Na Napůl ztraceného jsem se opravdu těšila, jelikož po konci druhého dílu jsem nutně potřebovala pokračování. Nathana jsem si od prvního dílu oblíbila, a tak jsem byla hodně zvědavá, jestli se mu to co vytrpěl ve velkém finále nějak v dobrém vrátilo.
Je těžké psát recenzi na knihu, u které toho vlastně moc prozradit ani nemůžete, protože byste čtenářům zkazili překvapení.
Předešlý díl byl od začátku až do konce nabitý akcí a napětím a tím ještě o něco málo předčil díl první. Sally Green jednoznačně vytvořila trilogii, která pohltila mnoho čtenářů, a která tak rozhodně stojí za přečtení. Její zakončení sice nebylo takové, jaké bych si představovala, ale rozhodně bylo nezapomenutelné.
8/08/2017
Mám ráda když jsou knížky do hloubky charakterů a ukazují nám tak jejich nitro. Navíc tento příběh si na nic nehraje a jede se dál hlava nehlava vstříc své pomstě. Kašlat na nějaké kladné hrdiny tohle je pořádná záporácká vypalovačka, která nehodlá dohrát svůj song bez závěrečné pomsty.
Závěr trilogie to byl úctyhodný a vřele všem knižní sérii doporučuji. Je potřeba se na svět podívat také jinýma očima a tyhle jsou dokonale zkažené a ukazují nám svět jaký opravdu je.
16/07/2017
Děj je zasazen do doby pár dnů po bitvě, kvůli které má teď Nathan touhu po pomstě a jde tak vstříc novým bitvám a dobrodružstvím. V předešlém díle se ještě více prohloubil jeho vztah s věrným Gabrielem a třetí díl by bez něj nebyl úplný. Nathanovi je zde věnováno více prostoru hlavně v rámci jeho vnitřní proměny a rozvoje jeho vlastností a charakteru. Knihy Sally Green si zaslouží dle mě velkou pozornost od čtenářů, ačkoliv podobná díla by se jistě našli. S jistojistou vírou však mohu prohlásit, že Sally byla snad jediná, která svou trilogii zakončila tak neuvěřitelně láskyplným gestem.
13/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Half Bad 3: Napůl ztracený jen za 223 Kč.