Kategorie

Navždy a věčně

241 běžná cena 349 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Baronet
Kód:
ISBN: 978-80-269-0448-9
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 472

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
2 knihy dohromady za výhodnou cenu 469 Kč

Ušetříte 209

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Pro někoho může být mlčenlivost zbraní. Pro Mallory „Myšku“ Dodgovou představuje štít. Naučila se, že nejlepším způsobem, jak přežít, je neříkat nic. Přestože od její noční můry uplynuly už čtyři roky, dělá si starosti, že svůj strach nikdy nepřekoná. Po letech domácího vyučování se musí Mallory postavit čelem k tomu, že maturitní ročník stráví na veřejné střední škole. V hlavě se jí odehrávaly všelijaké děsivé scénáře, nikdy se jí však ani nesnilo o tom, že hned první den ve škole narazí na Ridera Starka, svého kamaráda a ochránce, kterého neviděla už od dětství. Netrvá dlouho a Mallory si uvědomí, že pouto, jež kdysi s Riderem sdílela, nezesláblo. Naopak, čím víc se jejich vztah prohlubuje, tím víc vychází najevo, že dívka není jediná, kdo zápasí s minulostí. Když se Riderův život vymkne kontrole, Mallory se musí rozhodnout, jestli zůstane mlčet, nebo mu promluví do duše. Kvůli lidem, které miluje, a kvůli vlastní budoucnosti musí pravda vyjít najevo.
Odměny pro recenzenty
7
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Jennifer L. Armenrout patří k těm autorkám, které jsem dřív považovala za naprosto tuctové. Její knihy mě bavili ale po čtení více z nich mi připadaly všechny na stejné brdo.
Už u knížky Neohlížej se jsem se opravdu nestačila divit jak moc se tahle autorka vypsala a není tomu jinak ani u Navždy a věčně.
Na první pohled se zdá, že knížka zapadne do té řady romantických YA, ale opak je pravdou, autorka vytvořila příběh plný emocí, vzpomínek, charakteristických postav, které si zamilujete vlastně hned na další stránce.
28/09/2017
Jennifer Armentrout jsem si velmi oblíbila již při čtení jejich předchozích knih. Na tuto knihu jsem se tedy velmi těšila. Příběh byl opět poutavý pd začátku až do emotivního konce. Hlavním postavám autorka přisoudila velmi propracocané charaktery a příběh díky tomu působil o to více realněji. Celková zápletka se mi líbila a Navždy a věčně se tím zařadila do mých oblíbených knih. Rozhodně doporučuji, jelikož je tato kniha velmi pěkná a potěší nejednu čtenářku.
17/08/2017
ennifer L. Armenrout patří mezi velmi populární autorky romantických kniha a ani zde nezklamala. Milostná zápletka zde sice nebyla tak rozsáhlá jako u jiných knih, které autorka napsala, ale to je vykompenzováno zápletkou se společnou minulostí Mallory a Ridera.

Tato dvojice od začátku působila trochu jako starší bratr a mladší sestra, ale během pár kapitol se jejich vztah začal postupně rozvíjet až mezi nimi začala vznikat chemie.

Děj se rozvíjel postupně a my jsme tak na Malloryno trauma přicházeli během jednotlivých vzpomínkových kapitol. Kdybych tuto zápletku a dvojici měla srovnat s předešlými díly autorky, tak bych asi našla lepší příběhy, ale tady se mi líbilo, že se hlavní téma zcela liší.
Celkově tedy příběh hodnotím kladně a rozhodně jsem rád... Celá recenzea, že se jsem si knihu mohla přečíst. :)
8/08/2017
Pro někoho může být tato kniha považována za x-tou ve své řadě, YA romantika, hlavní hrdinka má problémy a princ na bílém koni se ji snaží zachránit. Ale ono to tak není. Jennifer Armentrout si dokáže nádherně pohrát se slovy, dá hrdinům život, nejen tím, co dělají, ale také tím, jak mluví. Jak se chovají. Při čtení pak mám pocit, že jsou to skutečné postavy. Někdo, koho můžu obejmout, vyslechnout, někdo, koho třeba potkám venku před barákem. Není pro to mě žádná tuctová věc s tuctovým námětem.
Když se na to podívám s odstupem, příběh je jednoznačný a vím, jak to bude a nebude. A v tom člověka málokdy čeká překvapení. I když... tady... Ale nejvíce mě bavily slova a to, co z nich vzniklo za příběh. Když má někdo bohatou slovní zásobu, dokáže poutavě vyprávět i to, co už tu j... Celá recenzeednou bylo a stejně jej budu poslouchat, jako bych to slyšela poprvé. A s tímto příběhem se to stalo.

Doporučuji pro čtení všem dívkám, ženám, slečnám, které hledají nenáročnou literaturu, která je bude bavit a trochu se zasní, možná i rozčílí. A věřím, že když se s autorkou setkáte poprvé právě u této knihy, tak se z ní stane jedna z vašich oblíbených. Tak jako je moje. :-)
7/08/2017
Navždy a věčně je další mou oblíbenou knihou od autorky Jennifer L. Armentrout. Tato žena mě neustále přesvědčuje o tom, že umí psát - a to i napříč různými žánry. Tentokrát se věnuje zásadnímu tématu, kterým je to, jaké následky mohou na člověku zanechat zážitky z dětství. I když to není lehké téma, kniha se četla velmi dobře, styl psaní se mi líbil a hltala jsem každé slovo. Přečtěte si ji, stojí za to.
20/07/2017
Příběh určitě doporučuji, jen si dávejte pozor na prostřední část knihy, která je na můj vkus příliš zdlouhavá. Téma knihy není jednoduché, Armentrout prokázala, že dovede napsat knihu, která si právoplatně zaslouží uznání, respekt. Skutečnost, že se vše v knize popsané, doopravdy může stát, že opravdu jsou děti v některých pěstounských rodinách na tom takto špatně, mi nedělá moc dobře na duši. Tato kniha musela spatřit světlo světa a musela nám to všem říct, protože nejde přivírat oči před takovými zvěrstvy, která se neustále v naší společnosti objevují.
8/07/2017
ze začátku zdlouhavé, ale pak jsem se začetla...
27/02/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 31% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Navždy a věčně jen za 241 Kč.