Kategorie

Ten, kdo stojí v koutě

171 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Brio
Kód:
ISBN: 978-80-7529-183-7
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 213

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Časopis Story - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

Já Baryk 3. K Objednávce od 4 kusů

Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi nečinností a touhou se dostalo nadšeného přijetí, vyvolal polemiku a získal miliony oddaných čtenářů. Příběh o dospívání na střední škole, který Charlie vypráví v dopisech, je otevřenější a důvěrnější než leckterý deník, zároveň vtipný i sžíravý. Nevíme, kde Charlie bydlí, ani komu píše - máme jen slova, o která se rozhodl podělit. Zmítán touhou žít svůj vlastní život i touhou vymanit se z role, která mu připadla, prozkoumává dosud neznámé území. Před ním se otvírá svět prvních lásek, rodinných dramat i nových přátelství. Svět sexu, drog a Rocky Horror Picture Show, kde klíčem ke štěstí může být například ta správná píseň, díky níž se můžete řítit tunelem a cítit se nekonečně. V Charliem se Chboskemu podařilo stvořit vypravěče, který vás uhrane a přenese zpět do divokých a intenzivně prožívaných dní na prahu dospělosti, kdy se život podobal jízdě na horské dráze.
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Tuto knihu jsem si zamilovala hned od začátku. Charlie je má srdcová záležitost a i filmové zpracování Logana Lermana mě okouzlilo.
Překvapivě se mi forma dopisů četla dobře, což se u mě často nestává. Četla jsem ji v angličtině, což mě ještě víc vtáhlo do děje, protože přece jen je to originál. Mohu jen a jen doporučit. Vážně jsem si knihu užila a vychutnala. V budoucnu po ní hodlám ještě sáhnout.
28/07/2017
Kniha s názvem Ten, kdo stojí v koutě je také tak trochu klasikou. Patří k těm knihám, nad kterými se musíte zamyslet, abyste je správně pochopili a mezi řádky přečetli, co chtěl autor vlastně říci. Možná se jí dokonce podaří vás trochu změnit. Tak mocná může být. Řadím ji k literatuře, kterou by si měli přečíst všichni, protože všichni by měli vědět, že změna nemusí znamenat konec života. Ba právě naopak.
20/07/2017
Celá kniha je napsaná skutečně autenticky, při čtení jsem opravdu věřil, že čtu jakýsi deník dospívajícího kluka, který neví, co se sebou, ale zoufale se snaží na to přijít. Charlie například zmiňuje své myšlenky o společnosti, stejně jako to dělal Holden, ale zase trošku jinak. Neobyčejný román o obyčejném životě. O dospívání, o tom, jak zážitky z dětství a zážitky rodičů, pocit viny a všechny emoce mohou změnit náš život k nepoznání. Charlie proplouvá životem, ale užívá si ho, a přitom přemýšlí o životě. Kniha mě překvapila.
15/07/2017
Po přečtení této knihy se na svět budete dívat rázem jinak. Jinýma očima. Tuto knihu jsem si zamilovala hned od začátku. Charlie je má srdcová záležitost a hlavně i filmové zpracování Logana Lermana mě okouzlilo. Už po pár prvních řádcích bylo jasné, že to bude jedna z nejoblíbenějších, ne-li nejoblíbenější kniha. Zkrátka buď ti bude Charlie připomínat tebe a zůstane ti navždy v hlavě, nebo nebude a prostě půjdeš dál.
11/07/2017
Ten, kdo stojí v koutě mi v srdci zanechal obrovskou díru. Zamilovala jsem se do téhle knížky už od první strany. Knížka je kouzelná. Občas vás udělá šťastné, občas vás rozesmutní. Přečetla jsem ji snad za jeden den a nelituju toho. Slova do sebe zapadala tak, že se kniha četla sama, i strany se samy obracely. Ke všemu i filmové zpracování je na jedničku, ale knížka je samozřejmě o něco málo lepší.
11/07/2017
Hned při první stánce víte, že tahle knížka bude úžasná. Charlie je velký introvert a proto asi každému při čtení udělá radost, když si najde přátele jakou jsou Patrick a Sam, kteří mu se vším pomáhají seč s lehkým vtipem a chvilkami pošlebováním (které však není míněno zle). Příběh pro vás bude jako horská dráha-chvilkami budete šťastní a chvilkami se vám bude jenom chtít ležet na posteli a brečet, ale můžete si být jisti, že si obojí užijete. Doporučovala bych spíše čtenářům 14+, protože kniha místy popisuje spíše "temnější" časy dospívání. Kniha je krásná i co se vizuální stránky týče.
10/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 31% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Ten, kdo stojí v koutě jen za 171 Kč.