Kategorie

Odpusť mi. Megan

150 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-7549-018-6
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 256

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Některá tajemství by měla zůstat skryta… Megan nemluví. A ani nemůže. Loni v létě se stalo něco hrozného a ona slíbila, že o tom nikdy nikomu neřekne. Trápí ji strašná vina. Přišla o kamarádku, odcizila se mámě a stala se terčem posměchu spolužaček. Nebýt Luka, neměla by už nikoho. A pak se na jejich škole těsně před závěrečnými zkouškami objeví Jasmine. Temperamentní, nádherná, upovídaná Jasmine. A chce se s Megan kamarádit. Díky ní připadá Megan život zase o něco barevnější. A nejen jí. Jasmine padne do oka i Owenovi, za kterým pálí holky z celé školy. Jenže pak se kolem nich začnou dít zvláštní věci. Že by to byla náhoda? Nebo jim hrozí nebezpečí? Megan by ráda znovu mluvila. Ale bojí se. Protože jestli se jí hlas vrátí, bude to znamenat jen jedno. Pravdu.
Odměny pro recenzenty
7
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Krásná obálka skrývá příběh o němé dívce, který pro mě byl takovou knižní výzvou, jelikož jsem vůbec nevěděla, jak mě kniha chytí. Když jsem se tohoto příběhu pouštěla, bylo to těsně po tom, co jsem dočetla knihu Kečupová mračna a musím přiznat, že jsem tipovala, že žánrově by mohla být tato kniha podobná.
A podle několika aspektů, které se v knize objevily, se ukázalo, že jsem to odhadla správně. Jak už věk hlavní hrdiny – 15 let – tak celková atmosféra příběhu. Dokonce se tu objevilo i pár dopisů, které psala Megan a my jsme se díky nim mohli dozvědět informace, které nám pomohly dostat se více do děje.
Celkově se kniha četla dobře a stránky ubíhaly jako voda, což bylo velké plud. Ale na druhou stranu zde byla celkem nevyvážená dějová linie, která docela narušila cel... Celá recenzekový dojem z příběhu.
Na začátku totiž autorka popisovala mnoho (i nepodstatných) věcí, které neměli žádnou důležitou roli v hlavní zápletce a děj tak natahovala. Ke konci se ale všechno odehrálo opravdu až moc rychle a během pár stran tak bylo po záhadě a nám se dostalo rozuzlení, na které jsme čekali skoro 200 stran. Myslím, že konec mohl být trochu více propracovaný, když mu předcházel tak napínavý začátek děje. Kniha by pak klidně mohla mít o pár stránek víc, což by určitě nebylo ke škodě
Sečteno podtrženo od knížky jsem čekala trochu víc.
Už ve čtvrtině knihy jsem tak nějak tušila o čem bude hlavní zápletka a také mi chvílemi přišlo trochu divné Meganino neustálé mlčení – a hlavně to, jak už s tím byl každý smířený. -Opravdu si nedokážu představit, že by někdo v mém okolí z ničeho nic přestal mluvit a já bych to brala jako hotovou věc. -
I tak ale knihu hodnotím kladně a to pro některé věci, které mě v knize opravdu překvapily (nebudu je tu jmenovat, abych vám nezkazila překvapení) a pro zajímavý nápad celé zápletky.☺
8/08/2017
Opět kniha, u které jsem váhala, zda se do ní pustit či nikoli. Zdá se mi, že má trochu rozporuplné recenze, nakonec jsme si řekla, že si na ní názor musím udělat sama a pustila se do čtení. Za prvé určitě knihu doporučuji mladším věkovým kategoriím, právě vám bude blízká. Za druhé je to kniha plná zajímavých myšlenek ohledně šikany a mezilidských vztahů. Ačkoli nezaujme každého, může vás něčím obohatit.
30/07/2017
U knížky jsem si hezky odpočinula, a zároveň jsem byla zvědavá na rozuzlení. Moc šancí jsem knize nedávala ale nakonec jsem byla moc ráda že jsem si jí přečetla. Nejsem zrovna moc na tenhle tip knih ale tahle mě opravdu nezklamala. Hezký příběh, pozornost mi udržela takže není na co si stěžovat :-) Nebylo to úplně že bych si kousala nehty jak to dopadne.. Prostě jen najednou přišel konec že jsem se ani nestihla leknout :-D.
9/07/2017
Na začátek bych řekla, že jsem od knížky moc neočekávala, ale po všech těch fantasy knihách jsem se potřebovala odreagovat a tak jsem po téhle sáhla s velkou chutí. Zpočátku mě kniha nadchla, možná až moc, nápad se mi líbil a i do autorčina jednoduchého psaní jsem se snadno začetla. V půlce knihy se děj ustálil a pro mě šlo spíše o volnější čtení, nicméně... pořád to bylo zajímavé.

Ale knížku jsem si oblíbila, konec, ač byl možná předvídatelný, mě překvapil, byla to oddechová, jednoduchá a krátká četba, takže si jí možná někdy přečtu znovu, jestli bude nálada.
6/07/2017
Jednoduchá oddechová kniha, která v tomhle letním teplým období je ideální počtení. Popisuje život mladé dívky, co dlouhou dobu ze svých úst nedostala jedinou hlásku, ačkoliv by si to přála, jelikož si díky tomu někdy z toho někteří lehce utahovali. Pokud na knihu narazíte, myslím že nebude nijak moc litovat (pokud nejste hodně nároční čtenáři). A ta obálka, oh můj bože, je překrásná, rozhodně krásná grafická práce!
5/07/2017
Knížku jsem si oblíbila, konec, ač byl možná předvídatelný, mě překvapil, byla to oddechová, jednoduchá a krátká četba, takže si jí možná někdy přečtu znovu, jestli bude nálada.

Má recenze: (url)
21/06/2017
Zajímavá kniha. Opravdu mě vyděsila a rozplakala. Jsem moc ráda že jsem si ji mohla přečíst a moc se mi líbilo, jak autorka ukázala na fakt, že některé vzpomínky v nás mohou nechat trauma.
22/03/2017
1
Hodnocení
29/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 40% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Odpusť mi. Megan jen za 150 Kč.